Logowanie
Login/Email
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zobacz demo

Zamknij
Wybierz Spółkę:
NajnowszeO SpółkachAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopicGry
Do administratorow
Wyświetleń: 6949. Obserwuje: 35 osób.
2018-01-29 19:17

oksford2001

Boroszlo
Shouts: 0
U mnie podobnie sporo Synthosu na pokładnie:D

2018-02-08 10:01

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Shouts: 27318
synthos można wyprzedać po PKC - od dzisiaj powinny zejść po ostatniej cenie
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

2018-02-09 11:50

hotgod

KRK
Dodajcie do gry BIOMASS-NC
Niebawem bedzie ciekawie

2018-02-21 19:04

Peluqe

Radom
Shouts: 3
SITE brak ciągłości po zmianie na FDGAMES

2018-02-25 02:34

Poloakis

Pie*dolnik zwany UK
Shouts: 792
Ponawiam prośbę o zrobienie CA na Mol'u.
Rinasce piu gloriosa

2018-03-09 15:10

lhc

Zawiercie
Shouts: 26
Mam wdm sa od dłuższego czasu i nie wiem co z nim...

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2018-03-09 15:10:35
Gram handlu...

2018-03-26 20:40

damianciereszko

Witam, czy będą dodawane dywidendy w 2018r czy można będzie zgłaszać spółki?

2018-04-03 10:53

agalilla81

Witam, od rana nie mogę złożyć żadnego zlecenia w obrębie dodatkowych portfeli, system przerzuca mnie automatycznie do portfela podstawowego. Proszę o usunięcie problemu.

2018-04-03 21:16

Woolfpol

Witam,

Mam problem z dokonywaniem transakcji na kilku portfelach, tzn. sprzedając walory na jednym portfelu, zlecenia dokonywane jest z portfela "podstawowego".

Proszę o pomoc, ponieważ nie mogę na innych portfelach dokonywać transakcji.

Woolfpol
Jak rośnie - kupuj, jak spada - sprzedawaj

2018-04-03 22:01

agalilla81

Problem, który zgłosiłam rano nadal nie został rozwiązany, widzę że również inne osoby zgłaszają to samo. A na pasku info nadal widnieją życzenia świąteczne. Gdzie są administratorzy? Rano zamierzałam kupić spółkę, która w ciągu dnia poszła o ponad 10% do góry. Nie kupiłam. Jestem stratna przez błąd na stronie. I jak widać, najwyraźniej też olana przez adminów.

2018-04-04 05:26

qube

Universe
Shouts: 47490
agalilla81 napisał:
Problem, który zgłosiłam rano nadal nie został rozwiązany, widzę że również inne osoby zgłaszają to samo. A na pasku info nadal widnieją życzenia świąteczne. Gdzie są administratorzy? Rano zamierzałam kupić spółkę, która w ciągu dnia poszła o ponad 10% do góry. Nie kupiłam. Jestem stratna przez błąd na stronie. I jak widać, najwyraźniej też olana przez adminów.

1. Admini też ludzie - prowadzą ten portal za friko, a mają też na głowie normalną pracę zarobkową oraz własne życie prywatne.
Daj im dzień czy dwa na zbadanie i załatanie błędu. Sprawdzanie kodu strony to nie zabawa w hokus-pokus tylko konkretne godziny które trzeba poświęcić na szukanie jakiegoś pominiętego przecinka, czy błędnego odwołania w bazie danych strony.
2. Stratna w jaki konkretnie sposób? Utraty wirtualnego profitu na portfelu dodatkowym nie nazwałbym stratą.
3. Ostrożnie z oskarżeniami o olewanie sprawy - 99,9% zgłoszeń od użytkowników jest realizowana, o ile jest to możliwe do spełnienia.
4. Co z tym wspólnego mają życzenia świąteczne??

@damianciereszko

Dywidendy są naliczane, spółki możesz zgłaszać na forum, lub przez PW do administracji
Całość to coś więcej niż suma części...
https://qube19.blogspot.com/

2018-04-04 09:46

agalilla81

4. Co z tym wspólnego mają życzenia świąteczne??

Jak to co? Nadal wiszą, wraz z informacją, że 2 kwietnia GPW jest nieczynna. To znaczy, że od świąt żaden admin się tu nie pokazał.

2. Stratna w jaki konkretnie sposób? Utraty wirtualnego profitu na portfelu dodatkowym nie nazwałbym stratą.

Tutaj jest wszystko wirtualną grą, każdy profit i każda strata jest wirtualna. Na tym polega ta strona.

1. Admini też ludzie - prowadzą ten portal za friko, a mają też na głowie normalną pracę zarobkową oraz własne życie prywatne.

Stwierdzenie, że admini też ludzie i mają swoje życie, to truizm. Jak już coś robisz, to rób to porządnie.

PS. Problem nadal istnieje, nadal nie da się złożyć żadnego zlecenia.

Dodano 2018-04-04 10:17
Już działa. Dziękuję za usunięcie problemu.

2018-04-04 10:40

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Shouts: 27318
Prośba o zgłaszanie tego typu problemów poprzez system błędów (dostaje wtedy powiadomienie o nowym problemie), a nie forum, bo na forum jak nie jestem przed komputerem (tak jak wczoraj) to nie zaglądam. Zgłoszenie tego błędu przez użytkowników miały miejsce około 20 i 21 w dniu wczorajszym co niestety sprawiło iż dopiero dzisiaj rano się tym zająłem.

co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

GPWŚwiatWaluty
Analizy
» InsiderFX.pl | nowy serwis informacyjno -...(56)
» ASBIS(34)
» BOW - zalicytuje +25% z potencjalem na + 100...(14)
» Wskaźnik OZ/DR(1)
» Intercars - kanal wzrostowy(2)
Forum
» Coś się kończy coś zaczyna! MSW...(22)
» Ziomek z za miedzy! VISTAL(6)
» Początek(0)
» Kolejna spółka na M: Monnari :D (10)
» Rainbow(0)
» Bądź chciwy gdy inni się boją- okazja...(4)
» Do administratorow(72)
» Brak spółki(2)
» Błąd stop-lossa? (16)
» Pomoc - wykresy(3)
Polecane książki
„Dlaczego tylko niektórzy bogacą się inwestując i jak skutecznie wykorzystać szanse pomnażania pieniędzy w...
Zobacz więcej...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»sygnaly-at: Strategia "jednej kreski" chroni nas przed zakupami - EEX
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - EEX /3/ - Aktualizacja
Online: 56
24h: 1156
Wygenerowano w: 0.018 sekundy,  użyto: 13 zapytań.
Dane giełdowe dostarcza Statica. Notowania w czasie rzeczywistym: www.statica.pl
Notowania kursów FOREX, surowców oraz indeksów giełdowych dostarcza Pipser.pl. Notowania w czasie rzeczywistym: www.pipser.pl
Zobacz:      Treatment Polska - Projektowanie technologii oczyszczalni ścieków |  Studio Gerso fryzjer |  Zielony jęczmień i gotowe kuracje|  Kratawema.pl - siatki zgrzewane hodowlane