Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
BOW - zalicytuje +25% z potencjalem na + 100 %
Wyświetleń: 10985. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2017-10-06 16:05

hotgod

KRK
Posty: 12
Shouty: 0
0
Witam Panowie
Spólka z potencjałem- papier juz odetchną cos sie ruszyło

Zaczne od ostatniej korekty, która zniosła przeszło 50 proc. poprzedzających ją 18 miesiecznych wzrostów.
Na czwartkowej sesji kupującym udało się doprowadzić do wbicia z obszaru kanału spadkowego - ładna biala swieca na dziennym +19%. Towarzyszył temy zauważalny wzrost wolumenu, wyższy względem średniej z ostatnich 2 miesięcy. W opraciu o wysokośc kanału w jakim porusza sie BOW możemy wyznaczyć potencjalny zasięg wzrostów - jest to poziom 7 - 8 zł. Po drodze mozliwy przystanek na poziomie 5,0 - 5,5 zł,
AD pokazuje że zyski zostaly zrealizowane i ponownie wzrasta zainteresowanie spółką - tym bardziej , że ma bardzo dobre fundamenty i szykuja sie rekordowe zyski a BOW wraca na pozycje lidera w swoim segmencie.
Wskaźniki wspierają kupujących - linia MACD sięgnęła poziomu równowagi, i zbliza sie do przeciecia 2 krzywych, po przekroczeniu którego wzmocni zalecenie kupna. Ponadto na tygodniowym cena wykonała manewr touch and go, dotykajac długim cieniem długoterminową średnią SMA 100, co również ma pozytywny wydźwięk. Jesli dzisiaj sesja zamknie tydzien powyzej 4 mamy solidny młot, ( albo wazke) wskazujacy wzrosty w przyszłym tygodniu. Otwarcie poniedziałkowe z luką tylko potwierdzi prowzrostowy trend.
ale nie uprzedzjmy czas pokaze jak wybral rynek
prosze o komentarze, jak to widzicie?

http://at.biznesradar.pl/476cfe7f395d5fdf03976299a9b407cc.png

Z ostatnich ciekawych informacji,

6.10.2017, Bruksela (PAP) - Komisja Europejska nałożyła w piątek cła antydumpingowe na wyroby żeliwne i stalowe pochodzące z Brazylii, Iranu, Rosji i Ukrainy. Polski przemysł, który też był dotknięty dotowanym przywozem z tych państw, liczy na stabilizację na rynku.
Dochodzenie antydumpingowe dotyczące importu do Unii niektórych wyrobów płaskich walcowanych na gorąco z żeliwa, stali niestopowej i stali stopowej, zostało wszczęte w lipcu ubiegłego roku. Skargę w tej sprawie złożyło kilka miesięcy wcześniej Europejskie Stowarzyszenie Hutnictwa Stali "Eurofer", które reprezentuje producentów odpowiadających za ponad 90 proc. produkcji tych wyrobów.
Wśród firm, które cierpiały przez tańszy, dotowany przywóz były też przedsiębiorstwa, mające siedzibę w naszym kraju. Dochodzenie Komisji wykazało, że rosyjska oraz ukraińska stal trafiała do UE przez pośredników w Szwajcarii, a jej wycena, na podstawie której obliczano cła, była zaniżona.
Wicepremier Mateusz Morawiecki w marcu ubiegłego roku mówił, że Polska wraz z Wielką Brytanią przekonują Komisję Europejską do wszczęcia procedury antydumpingowej. Jak podkreślał, Brytyjczycy mają napływ ogromnej ilości stali po dumpingowych cenach z Chin, a my z Białorusi i Rosji.
Jak wynika z informacji przekazanych przez KE, walcowane produkty z tych krajów będą objęte cłami pomiędzy 17,6, a 96,5 euro za tonę. Polscy producenci tych wyrobów cieszą się z tego rozwiązania.
"Produkcja krajowa jest droższa niż import. Dlaczego? Bo mamy koszty środowiskowe, ukryte podatki w cenach energii elektrycznej, opłaty za emisję CO2, a Ukraina, Rosja, Iran czy inne kraje nie mają takich problemów" - powiedział PAP proszący o zachowanie anonimowości przedstawiciel branży
https://stooq.pl/n/?f=1199551&c=0&p=0

wczesniej wprowadzono kolejne dodatkowe cła na produkty stalowe z Chin
http://hutnictwo.wnp.pl/ke-naklada-cla-antydumpingowe-na-kolejne-wyroby-stalowe-z-chin,297916_1_0_0.html

Generalnie dobra stabilna spółka, która sie ciągle rozwija, a co najwazniejsze mocno niedowartosciowana, w sredniej i dłuzszej perspektywie na pewno na duzy plus.
https://www.pb.pl/start-do-stalowej-hossy-873089

Spółka wraca na pozycje lidera w segmencie:
http://hutnictwo.wnp.pl/bowim-odbudowuje-pozycje,300302_1_0_0.html

ponadto ogłosiła strategie dywidentowa ( nawet 15%) na najblizsze lata,
tylko poczekac. az po tych informacjach zaintereesuja sie spólka jakies instytucje.
Troche niski sredni obrot, ale uwazam to "inplus" bo niecałe 150k i cena bedzie x2


Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-10-10 12:11:17

Post: #2 
2017-10-07 04:38

medici

Posty: 2
Shouty: 12
0
Zapoznam się z BOWem przez weekend i dam Ci znać na PW ;]
"Tam, gdzie są duże chęci, przeszkody nie mogą być zbyt wielkie."

Post: #3 
2017-11-22 10:19

hotgod

KRK
Posty: 12
Shouty: 0
0
Jest raport za Q3 2017, http://www.bowim.pl/raporty-kwartalne-2017/
super zyski ponad 1PLN na akcje - widac ze stal wróciła do łask , a inwestycje infrastrukturalne dopiero sie rozkrecaja,

Bowim inwestuje w magazyny i centrum przetwórcze oraz rozważa zakup podmiotu z branży przetwórstwa stali, ale na razie nie ujawnia, które konkretnie firmy są w obszarze jej zainteresowania.

Post: #4 
2017-11-23 10:26

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
1 wykres zastepuje 100 słów



Edytowany 5 raz-y, ostatni raz: 2019-12-07 11:24:04

Post: #5 
2017-11-24 10:09

hotgod

KRK
Posty: 12
Shouty: 0
0
Przyznam , ze obserwuje BOW od 2 miesiecy i chyba przyszedł czas zając bezpieczna pozycje, wczorajsza sesja dala sygnal o koncu konsolidacji i sporej redukcji po czerwcowych peakach.
W miedzyczasie przeczytałem raport Q3 i kilka wywiadow z zarzadem, jasny plan i konkretne kroki w jego realizacji.
Rekordowy 1 miliard w przychodach za 2017 r pęknie, patrząc na ceny wyrobów stalowych 4Q będzie najlepszy,BOW szacuje, że zysk netto roczny 16-17 mln a moze i 20.
to musi sie przełorzyc na cene akcji , zobaczymy po wynikach Q4
tu moze byc ok 100% zysku na papier.
zobaczymy czy rynek to zauwazy

Post: #6 
2018-01-05 11:12

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
hotgod napisał:
Przyznam , ze obserwuje BOW od 2 miesiecy i chyba przyszedł czas zając bezpieczna pozycje, wczorajsza sesja dala sygnal o koncu konsolidacji i sporej redukcji po czerwcowych peakach.
W miedzyczasie przeczytałem raport Q3 i kilka wywiadow z zarzadem, jasny plan i konkretne kroki w jego realizacji.
Rekordowy 1 miliard w przychodach za 2017 r pęknie, patrząc na ceny wyrobów stalowych 4Q będzie najlepszy,BOW szacuje, że zysk netto roczny 16-17 mln a moze i 20.
to musi sie przełorzyc na cene akcji , zobaczymy po wynikach Q4
tu moze byc ok 100% zysku na papier.
zobaczymy czy rynek to zauwazy


prosz prosze na chwile człowiek znika a tu takie kwiatki
Rynek juz zauwazył, niezłe wyjscie z konsolidacji,
sadze ze informacja i kontrakcie na ponad 50 baniek PGNIG tez pomogła niezdecydowanym,
bedzie grubo bo przed nami Raport za rekordowy rok,ponad 1 miliard przychodów - latwo policzyc zysk , tez bedzie rekordowy, a co za tym idzie sowita dywidenda,
wg mnie ta spółka da zarobic 150% w 2018 roku

Post: #7 
2018-01-31 09:15

hotgod

KRK
Posty: 12
Shouty: 0
0
Do raportu juz coraz blizej,
a i ceny produktow hutniczych ida w dobra strone http://hutnictwo.wnp.pl/notowania/indeks_cen_stali_puds/

Post: #8 
2018-01-31 10:47

esperandzo

Zator k. Wadowic
Posty: 174
Shouty: 3743
0
muszę się przyglądnąć tej spółce, sądząc po ostatnich 2 latach jest do kupienia za jakieś 40% realnej wartości, pytaniem tylko pozostaje czy będzie w stanie utrzymać takie zyski jak mieli w 16 i 17 roku. Bo zerkając na starsze lata to tam ledwo ledwo przędli:P
Jeżeli myślisz że coś potrfisz, masz rację. Jeżeli myslisz że czegoś nie potrafisz, również masz rację.

Post: #9 
2018-02-05 13:31

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
esperandzo napisał:
muszę się przyglądnąć tej spółce, sądząc po ostatnich 2 latach jest do kupienia za jakieś 40% realnej wartości, pytaniem tylko pozostaje czy będzie w stanie utrzymać takie zyski jak mieli w 16 i 17 roku. Bo zerkając na starsze lata to tam ledwo ledwo przędli:P


Wczytaj sie dokładniej w raporty a zobaczysz, ze nie "ledwo przedli" a inwestowali,
Nowe centrum dystrybucji w Płocku, rozbudowa mgazynów w Rzeszowie i na slasku do tego bedzie nowa bocznica kolejowa - towar odbierany bezposrednio od producenta transportem kolejowym, który jest bezkonkurencyjny przy tym wolumenie jaki BOW obraca.

Pozatym odkup własnu akcji " poza rynkiem" od Konsorcjum stali i to w cenie 12 zł/szt.
Tu jest bardzo duzy potencjał do wzrostów,

Szkoda ze nie publikuja raportu za Q4/2017 bo wyrwało by to kurs z fundamentow i byłoby juz ok 7 z mozliwa redukcja do 5,5, a tak cena mocno uklepana na 4.

Coz rynek pewnie czeka do wyników za cały 2017, jednak sadze, ze wieksze ruchy zaczna sie juz miesiac wczesniej przed Raportem (planowany na poczatku Kwietnia, ale moze byc wczesniej opoblikowany bo kuz nie raz tak robili).

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2019-12-07 11:24:04

Post: #10 
2018-02-05 15:12

esperandzo

Zator k. Wadowic
Posty: 174
Shouty: 3743
0
No nie wiem, zacząłem wczoraj przeglądać raporty. Nie bardzo mi się podoba że od 2011 roku kiedy podali pierwsze publiszne wyniki to zysk utrzymywał się na niskim poziomie. Dopiero ostatni 16 rok jest lepszy i właśnie nie doszukałem się przyczyny czemu aż taki przyrost zysku. Druga rzecz która mi się nie podoba to wzrost zadłużenia o 100% r/r... a to nawet przy inwestycjach jest niepokojące... nie wspominając już że piszą o dalszych inwestycjach o wielkości bodajrze 57 mln... czyli kolejny wzrost zadłużenia długoterminowego o około 60-70% w ciągu kilku lat. Akcje o których pisałeś faktycznie odkupili ale w raporcie pisze że zostały one odkupione w celu dalszej odsprzedaży czyli można się spodziewać że jak oni to wyrzucą na rynek to kurs prawdopodobnie spadnie lub utrzyma się na obecnym. Umorzenia nie będzie czyli wzrostu również nie. Obecnie zaczyna mi się rysować obraz że firma korzystając z dobrych warunków (cła od uni i dobra koniunktura) chcą pozyskać sporo pieniędzy z rynku a potem gdy cła miną to co będzie? Na pierwszy rzut oka wszystko fajnie a jak człowiek zaczyna czytać to coraz więcej wątpliwości nabiera. Z mojego punktu widzenia jako kogoś kto myśli o zakupie spółki z perspektywy kilkuletniej inwestycji obawiam się że firma nie będzie w stanie generować satysfakcjonujących mnie wyników. Jeszcze mała kwestia raportu za rok 2017, nie publikują bo będzie słabszy niż tej z 2016 (niewiele ale jednak)
Jeżeli myślisz że coś potrfisz, masz rację. Jeżeli myslisz że czegoś nie potrafisz, również masz rację.

Post: #11 
2018-02-05 16:43

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
esperandzo napisał:
No nie wiem, zacząłem wczoraj przeglądać raporty. Nie bardzo mi się podoba że od 2011 roku kiedy podali pierwsze publiszne wyniki to zysk utrzymywał się na niskim poziomie. Dopiero ostatni 16 rok jest lepszy i właśnie nie doszukałem się przyczyny czemu aż taki przyrost zysku. Druga rzecz która mi się nie podoba to wzrost zadłużenia o 100% r/r... a to nawet przy inwestycjach jest niepokojące... nie wspominając już że piszą o dalszych inwestycjach o wielkości bodajrze 57 mln... czyli kolejny wzrost zadłużenia długoterminowego o około 60-70% w ciągu kilku lat. Akcje o których pisałeś faktycznie odkupili ale w raporcie pisze że zostały one odkupione w celu dalszej odsprzedaży czyli można się spodziewać że jak oni to wyrzucą na rynek to kurs prawdopodobnie spadnie lub utrzyma się na obecnym. Umozenia nie będzie czyli wzrostu również nie. Obecnie zaczyna mi się rysować obraz że firma korzystając z dobrych warunków (cła od uni i dobra koniunktura) chcą pozyskać sporo pieniędzy z rynku a potem gdy cła miną to co będzie? Na pierwszy rzut oka wszystko fajnie a jak człowiek zaczyna czytać to coraz więcej wątpliwości nabiera. Z mojego punktu widzenia jako kogoś kto myśli o zakupie spółki z perspektywy kilkuletniej inwestycji obawiam się że firma nie będzie w stanie generować satysfakcjonujących mnie wyników. Jeszcze mała kwestia raportu za rok 2017, nie publikują bo będzie słabszy niż tej z 2016 (niewiele ale jednak)


widze ze rzeczowo podchodzisz do tematu i zgadzam sie ze jest kilka niepewnosci ale nie widze tego w tak dramatycznym stanie jak to przedstawiasz. Od 2013 nigdy nie byli na minusie, https://www.bankier.pl/gielda/notowania/akcje/BOWIM/wyniki-finansowe/jednostkowy/kwartalny/standardowy

Maja przejrzysty model biznesowy i wypracowanych lojalnych (duzych) klientów instytucjonarnych a planuja jeszcze wejsc w segment detaliczny, gdzie jak wiadomo marze sa wieksze - pod to inwestycja w wlasne Centra dystrybucyjne i nowoczesne magazyny.

Czy naprawde sadzisz, ze akcje, które obejmowali za gotówke, w przedziale 11 -13 zl/sz wrzuca na rynek w najmniej korzystnym dla siebie momencie ze stratą 75%. Predzej prywatny Fundusz obejmie je poza giełda. Kredytuja sie bo, to zal nie skorzystac przy obecnych stopach procentowych nie maja kłopotów z płynoscią a i sporo gotówki maja w kasie.
na +
To samo tyczy sie ceł , nie wyobrazam sobie aby UE pozwoliła na napływ ogromnej ilości stali po dumpingowych cenach z Chin, Białorusi i Rosji i nie chroniła swojego rynku.- o to jestem spokojny.
na +
W ostatnich tygodniach ponownie ceny stali i blachy gorącowalcowanej (blisko 50% sprzedaży spółki) rosną i dzięki zgromadzonym zapasom w niższych cenach jest szansa że Bowim pokaże dobre wyniki za 4 kwartał co najmniej jak z poprzedniego roku.

nie tylko ja zauwazyłem ze BOW bedzie atrakcyjny i szykuje sie jakis ruch.
https://comparic.pl/bowim-bow-powrot-wzrostow-analiza-zamowienie/

Dobra koniunktura na rynku inwestycji infrastrukturalnych w kraju i łagodna zima tylko pomogą.

A zaskarzyli decyzje US i niebawem decyzja o zwrocie 5,5M nieprawidłowo pobranych naliczen z VAT- wiec bilans sie jeszcze poprawi.
Jak zwykle to tylko moja subiektywna opinia ( przy C/WK=0,7 a C/ZO= 2 kazda akcja ponizej 3,5PLN to ok 100% zysk pod koniec 2018) moze na fali czerwieni za oceanie dokupie jeszcze cos.

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2019-12-07 11:24:04

Post: #12 
2018-02-06 16:44

hotgod

KRK
Posty: 12
Shouty: 0
0
Bolt napisał:
esperandzo napisał:
No nie wiem, zacząłem wczoraj przeglądać raporty. Nie bardzo mi się podoba że od 2011 roku kiedy podali pierwsze publiszne wyniki to zysk utrzymywał się na niskim poziomie. Dopiero ostatni 16 rok jest lepszy i właśnie nie doszukałem się przyczyny czemu aż taki przyrost zysku. Druga rzecz która mi się nie podoba to wzrost zadłużenia o 100% r/r... a to nawet przy inwestycjach jest niepokojące... nie wspominając już że piszą o dalszych inwestycjach o wielkości bodajrze 57 mln... czyli kolejny wzrost zadłużenia długoterminowego o około 60-70% w ciągu kilku lat. Akcje o których pisałeś faktycznie odkupili ale w raporcie pisze że zostały one odkupione w celu dalszej odsprzedaży czyli można się spodziewać że jak oni to wyrzucą na rynek to kurs prawdopodobnie spadnie lub utrzyma się na obecnym. Umozenia nie będzie czyli wzrostu również nie. Obecnie zaczyna mi się rysować obraz że firma korzystając z dobrych warunków (cła od uni i dobra koniunktura) chcą pozyskać sporo pieniędzy z rynku a potem gdy cła miną to co będzie? Na pierwszy rzut oka wszystko fajnie a jak człowiek zaczyna czytać to coraz więcej wątpliwości nabiera. Z mojego punktu widzenia jako kogoś kto myśli o zakupie spółki z perspektywy kilkuletniej inwestycji obawiam się że firma nie będzie w stanie generować satysfakcjonujących mnie wyników. Jeszcze mała kwestia raportu za rok 2017, nie publikują bo będzie słabszy niż tej z 2016 (niewiele ale jednak)

widze ze rzeczowo podchodzisz do tematu i zgadzam sie ze jest kilka niepewnosci ale nie widze tego w tak dramatycznym stanie jak to przedstawiasz. Od 2013 nigdy nie byli na minusie, https://www.bankier.pl/gielda/notowania/akcje/BOWIM/wyniki-finansowe/jednostkowy/kwartalny/standardowy

Maja przejrzysty model biznesowy i wypracowanych lojalnych (duzych) klientów instytucjonarnych a planuja jeszcze wejsc w segment detaliczny, gdzie jak wiadomo marze sa wieksze - pod to inwestycja w wlasne Centra dystrybucyjne i nowoczesne magazyny.

Czy naprawde sadzisz, ze akcje, które obejmowali za gotówke, w przedziale 11 -13 zl/sz wrzuca na rynek w najmniej korzystnym dla siebie momencie ze stratą 75%. Predzej prywatny Fundusz obejmie je poza giełda. Kredytuja sie bo, to zal nie skorzystac przy obecnych stopach procentowych nie maja kłopotów z płynoscią a i sporo gotówki maja w kasie.
na +
To samo tyczy sie ceł , nie wyobrazam sobie aby UE pozwoliła na napływ ogromnej ilości stali po dumpingowych cenach z Chin, Białorusi i Rosji i nie chroniła swojego rynku.- o to jestem spokojny.
na +
W ostatnich tygodniach ponownie ceny stali i blachy gorącowalcowanej (blisko 50% sprzedaży spółki) rosną i dzięki zgromadzonym zapasom w niższych cenach jest szansa że Bowim pokaże dobre wyniki za 4 kwartał co najmniej jak z poprzedniego roku.

nie tylko ja zauwazyłem ze BOW bedzie atrakcyjny i szykuje sie jakis ruch.
https://comparic.pl/bowim-bow-powrot-wzrostow-analiza-zamowienie/

Dobra koniunktura na rynku inwestycji infrastrukturalnych w kraju i łagodna zima tylko pomogą.

A zaskarzyli decyzje US i niebawem decyzja o zwrocie 5,5M nieprawidłowo pobranych naliczen z VAT- wiec bilans sie jeszcze poprawi.
Jak zwykle to tylko moja subiektywna opinia ( przy C/WK=0,7 a C/ZO= 2 kazda akcja ponizej 3,5PLN to ok 100% zysk pod koniec 2018) moze na fali czerwieni za oceanie dokupie jeszcze cos.


Witam wszystkich przychylnych Bowim'owi,
Ciekawa sesja dzis była. Widac Papier ładnie sie wybronił i rysuje sie ciekawa pro wzrostowa formacja, jak sie ogarne z roboto to wrzuce analize, jak to widze,
Przy okazji wpadło mi co nieco do koszyka i złowiłem kilka pozycji na korekcyjnej fali strachu za oceanu. Zobaczymy czy da profit i jaki?
Pozdrawiam i zachecam do dyskusji.

Post: #13 
2018-02-07 08:02

esperandzo

Zator k. Wadowic
Posty: 174
Shouty: 3743
0
Trzepnęło nim bo ma dość słabe obroty dlatego kurs zwariował. No jestem ciekaw jakie wyniki pokażą w kwietniu, być może wtedy się zastanowie. Jeżeli utrzymają zyski wtedy ich wewnętrzna wartość bedzie na około 8-10 zł więc bedzie można kupić ze znaczynm marginesem. Puki co ja jako inwestro długoterminowy nie chcę wchodzić nie mając 100% pewności że zarobię;P
Jeżeli myślisz że coś potrfisz, masz rację. Jeżeli myslisz że czegoś nie potrafisz, również masz rację.

Post: #14 
2018-02-20 17:07

Usunięty

Posty: 0
Shouty: 0
0
No i sa juz wstepne wyniki za 2017 r.

"Rekordowe przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów Emitenta za 2017 rok wyniosły 1.200.873 tys. PLN, co stanowi wzrost o 324.915 tys. PLN w stosunku do roku poprzedniego."

Jednostkowy zysk operacyjny Emitenta za 2017 rok wyniósł 36.005 tys. PLN.

Zysk netto, prawie 17 baniek BRAWO!, a pamietajmy ze przymusowo BOWIM wpłacił 5,5 miliona na konto US w Opolu za nieprawidlowo naliczony VAT , - było by 23 MPLN szkoda
,wiem ze ze decyzja naczelnika juz jest zaskarzona, wiec droga poprzedniej podobnej spray sprawy (przypomne BOW odzyskał 2,8 MPLN za niewłasciwie pobrany VAT), bedzie zapewne tym razem cała kwota do zwrotu wraz z odsetkami. Zapowiada sie suta dywidenda w tym roku,
aktualny kurs jedyne 3,8 - z samego zeszłego roku jest 1zł na akcje zyzku , tu powinno byc co najmniej 7 PLN za papier, ciekawe jak rynek to oceni , moze byc niebawem goraco.
Popier poza giełda skupuja po 13 PLN, reszte pozostawiam wan do oceny.
Pozdrawiam

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2019-12-07 11:24:04

Post: #15 
2018-03-06 12:58

hotgod

KRK
Posty: 12
Shouty: 0
0
esperandzo napisał:
Trzepnęło nim bo ma dość słabe obroty dlatego kurs zwariował. No jestem ciekaw jakie wyniki pokażą w kwietniu, być może wtedy się zastanowie. Jeżeli utrzymają zyski wtedy ich wewnętrzna wartość bedzie na około 8-10 zł więc bedzie można kupić ze znaczynm marginesem. Puki co ja jako inwestro długoterminowy nie chcę wchodzić nie mając 100% pewności że zarobię;P


Hej jaka decyzja, przetrawilesta spolke? Ja szacuje ze to pewniak na ta wiosne na 90%?
Cena wciaz ciekawa, wyniki " szacunkowe" dobre i nic sie do raportu nie zmieni raczej na korzysc, ciekaw jestem jak sprawa ze zwrotem nieslysznie naliczonego VAT'u sie toczy, bo bagatela 5,5 miliona do Kasy.Ponadto na Walnym powinni podac decyzje w sprawie dywidendy, jak bedzie 15% to bomba.
Pozdrawiam

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2018-03-06 13:23:47

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG79997.2-0.25%03-18
WIG202350.9-0.00%03-18
WIG20 Fut2350.0-0.47%03-18
WIG20USD591.7-0.73%03-18
mWIG406101.8-1.05%03-18
sWIG8023605.9-0.92%03-18
 Notowania Świat
Dow38790.4+0.20%03-18
SP500 Fut5209.0-0.11%4:28
Nikkei39596.3-0.36%3:35
DAX17932.7-0.02%03-18
Ropa WTI82.1-0.12%4:38
Złoto2161.6+0.01%4:39
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.32359+0.02%4:39
CHF/PLN4.47699-0.07%4:39
USD/PLN3.97575-0.01%4:39
EUR/USD1.08749+0.03%4:39
GBP/USD1.27245-0.01%4:39
USD/JPY149.422+0.25%4:39
Forum
» WIG 20 ZMIANY [3]
» Zmiana nazwy spółki [1][GLC]
» sprzedaż wycofanego ALUMETALu [5][CNT]
» Co się dzieje ? [6][K2H]
» Zbiorczy temat z prośbą o... [5]
» Nie da się sprzedać [2][CNT]
» Prośba o dodanie Render Cube... [1]
» Prośba [1][CRC]
» Prośba o aktualizację MERIT... [2][MEI]
» Prośba o dodanie HIPROMINE [2]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl