Logowanie
Login/Email
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zobacz demo

Zamknij
Wybierz Spółkę:
NajnowszeO SpółkachAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopicGry
Symulacja gry giełdowej - pierwsze kroki. Szukam osoby chętnej do pomocy $
Wyświetleń: 956. Obserwuje: 4 osób.
2017-12-08 07:46

Allroad

Shouts: 0
Witam.

Dostałem zadanie na studiach:

Proszę przeanalizować strategie inwestycyjne, wybrać i opisać jedną z nich. Następnie proszę, zgodnie z założeniami wybranej strategii realizować transakcje kupna-sprzedaży przy pomocy symulatora. Proszę również uzasadnić, jak Państwa decyzje odwzorowują założenia przyjętego schematu postępowania.

Ocenie podlega zrozumienie mechaniki zmian cen akcji na rynku kapitałowym oraz konsekwencja w realizowaniu strategii inwestycyjnej.

Czy ktoś z Was mógłby poświęcić mi swój cenny czas i nadać prosty kierunek/schemat którego miałbym sie trzymać i nie wymagałby on zaawansowanej wiedzy. Jasne jest (skoro pytam o podstawy), że nie mam pojęcia o co chodzi w grze na giełdzie.

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2017-12-08 07:47:47

2017-12-08 08:28

Poloakis

Pie*dolnik zwany UK
Shouts: 726
Wyslalem Ci pw.
Rinasce piu gloriosa

2018-01-03 17:59

Ola96

Podpisuje się pod pierwszy wpis. Tez mam takie zadanie i mimo chęci nie ogarniam tej gry a muszę napisać opis jakiś strategii. Heeelp !!

2018-01-03 18:48

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Shouts: 27234
A przeczytaliście chociaż wiadomość powitalną (i zanim pobiegniecie ją czytać, nie, nie ma tam strategii opisanych, ale jest wprowadzenie do giełdy).
No i zawsze możecie zastosować najpopularniejszą strategię - kupować wysoko, sprzedawać nisko.
Powodzenia

Dodano 2018-01-03 18:50
PS.
Niezbyt mile widziane tutaj jest proszenie o wykonywanie zadań ze szkoły - po to tam chodzicie żeby coś się nauczyć (i tak, szukanie informacji na własną rękę to też nauka).
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

2018-01-03 21:41

mentals

Nie rozumiem tutaj czegos.
Nie uczycie sie o takich rzeczach na studiach? Czy moze nie interesuje Was wogole ten temat? W jakim celu w takim razie studiujecie na takim kierunku?
Co to za kierunek jezeli wogole moge zapytac?
Im wiecej pracujesz tym masz mniej czasu na zarabianie pieniedzy

GPWŚwiatWaluty
Analizy
» Wskaźnik OZ/DR(1)
» InsiderFX.pl | nowy serwis informacyjno -...(56)
» BOW - zalicytuje +25% z potencjalem na + 100...(5)
» ASBIS(28)
» Intercars - kanal wzrostowy(2)
Forum
» Wysokość prowizji od zleceń(3)
» Tu napisz pytanie? (38)
» Do administratorow(58)
» BOS Bank(2)
» Stop Loss(5)
» Symulacja gry giełdowej - pierwsze kroki....(4)
» Gra 2018(0)
» Polwax(7)
» POMOCY(3)
» Dywidendy 2017(19)
Polecane książki
„GPW II – Akcje i analiza fundamentalna w praktyce” to druga część serii GPW autorstwa Marcina Krzywdy, który jest inwestorem...
Zobacz więcej...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»sygnaly-at: Strategia "jednej kreski" chroni nas przed zakupami - EEX
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - EEX /3/ - Aktualizacja
Online: 115
24h: 1904
Wygenerowano w: 0.019 sekundy,  użyto: 13 zapytań.
Dane giełdowe dostarcza Statica. Notowania w czasie rzeczywistym: www.statica.pl
Notowania kursów FOREX, surowców oraz indeksów giełdowych dostarcza Pipser.pl. Notowania w czasie rzeczywistym: www.pipser.pl
Zobacz:      Treatment Polska - Projektowanie technologii oczyszczalni ścieków |  Studio Gerso fryzjer |  Zielony jęczmień i gotowe kuracje|  Kratawema.pl - siatki zgrzewane hodowlane