Logowanie
Login/Email
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zobacz demo

Zamknij
Wybierz Spółkę:
NajnowszeO SpółkachAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopicGry
Kup Pan Wiedzę!
Wyświetleń: 153. Obserwuje: 0 osób.
2018-10-04 20:17

karomann

Warszawa
Shouts: 321
Dobry,
Bessa w pełni, więc mamy idealny czas, żeby zamiast inwestować w akcje inwestować w swoje inwestycyjne umiejętności oraz wiedzę. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom i przy okazji czyszcząc szafkę, chciałbym dodać do arkusza zleceń oferty sprzedaży następujących walorów ze swojego ksiażkowego portfela:
Howard Bandy: Quantitative Trading Systems. Second Edition (https://www.amazon.com/Quantitative-Trading-Systems-Howard-Bandy/dp/0979183839/) - książka wprowadzająca do poprawnego testowania systemów tradingowych. Autor używa do testów Amibrokera. Jak dla mnie świetna albo i wręcz obowiązkowa pozycja dla osób, które chcą tworzyć lub testować przy użyciu metod naukowych systemy tradingowe mechaniczne (o ściśle określonych sygnałach wejścia/wyjścia). Cena 30 PLN. Wersja anglojęzyczna.
Howard Bandy: Modeling Trading System Performance (https://www.amazon.com/Modeling-Trading-System-Performance-Howard/dp/0979183820/) - niejako kontynuacja poprzedniej pozycji, w bardzo przystępny sposób prezentująca symulację Monte Carlo do analizy wielkości pozycji jak również ryzyka oraz potencjalnego zysku. Oprócz tego prezentująca inne naukowe metody oceniania, czy nasz system tradingowy nadal działa. Cena 50 PLN. Wersja anglojęzyczna
Thomas N. Bulkowski - Podstawy spekulacji (https://maklerska.pl/produkt/podstawy-spekulacji-ewolucja-gracza-gieldowego/). Cena 12 PLN. Wersja polskojęzyczna.
Thomas N. Bulkowski - Analiza Fundamentalna i Inwestowanie Pozycyjne (https://www.gandalf.com.pl/b/analiza-fundamentalna-i-inwestowanie/). Cena 15 PLN. Wersja polskojęzyczna
Wszystkie książki z oczywistych przyczyn noszą ślady użytowania. Książki Bandy'ego mają pozaginange rogi, typowe dla intensywnie czytanych książek w miękkiej oprawie. Książki Bulkowskiego są w obwolutach, lekko wygiętych, w Analizie Fundamentalnej jest widoczne rozdarcie w tylnej części obwoluty na jakieś 5 mm. W razie potrzeby mogę wstawić zdjęcia lub wystawić książki na allegro, jeśli ktoś chce ochronę kupującego. Do zakupu należy doliczyć 16 PLN kosztu przesyłki, niezależnie od liczby zakupionych książek. Możliwy jest też odbiór osobisty w Warszawie (Rondo ONZ lub Rembertów).
Ewentualnie książki chętnie wymienię na ciekawe pozycje z analizy fundamentalnej, wyceniania biotechu/pharmy, tradingu algorytmicznego lub uczenia maszynowego.
Mam nadzieję, że admini wybaczą mi prywatę, ale w końcu inwestycja w siebie jest najważniejsza, jak twierdzi Warren Buffet, a szczególnie - jak mi się wydaje - po całkiem promocyjnej cenie

Edytowany 2 raz-y, ostatni raz: 2018-10-04 20:22:14

GPWŚwiatWaluty
Analizy
» InsiderFX.pl | nowy serwis informacyjno -...(57)
» Wykorzystanie średnich ruchomych(1)
» ASBIS(34)
» BOW - zalicytuje +25% z potencjalem na + 100...(14)
» Wskaźnik OZ/DR(1)
Forum
» XTB - czy da zarobić?(1)
» AMREST - Split(8)
» PGNIG SA(5)
» Wzrost cen akcji(1)
» Do adminów(14)
» Tu napisz pytanie? (40)
» VARSAVVR zmiana nazwy na VARSAV (VAR(0)
» Dywidenda - do adminów(3)
» Kup Pan Wiedzę!(0)
» Zmiana nazwy(0)
Polecane książki
W końcu! Wszystko, co powinieneś wiedzieć, żeby zacząć zarabiać w Internecie.
Przedstawiamy: Pierwsze polskie...
Zobacz więcej...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»sygnaly-at: Strategia "jednej kreski" chroni nas przed zakupami - EEX
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - EEX /3/ - Aktualizacja
Online: 5
24h: 881
Wygenerowano w: 0.023 sekundy,  użyto: 13 zapytań.
Dane giełdowe dostarcza Statica. Notowania w czasie rzeczywistym: www.statica.pl
Notowania kursów FOREX, surowców oraz indeksów giełdowych dostarcza Pipser.pl. Notowania w czasie rzeczywistym: www.pipser.pl
Zobacz:      Treatment Polska - Projektowanie technologii oczyszczalni ścieków |  Studio Gerso fryzjer |  Zielony jęczmień i gotowe kuracje|  Kratawema.pl - siatki zgrzewane hodowlane