Login/Email
Hasło
Zapamiętaj mnie
Wybierz Spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
Akcje Warte uwagi
Wyświetleń: 681. Obserwuje: 3 osób.
2020-03-18 05:22

Adrianomilano

PL
Shouts: 371
W miarę możliwości będę uzupełniał informacje jakie zgromadziłem.

Osobiście uważam,że Polska w dłuższym terminie może zyskać na koronie.

Zbieram po max 2 spółki z sektora, przeważnie z myślą o dłuższym terminie.
Jak macie jakieś ciekawe propozycje, info piszcie. Lecę do roboty trzeba zbierać kase :D

ASBIS Pierwszy kwartał będzie przyzwoity jeśli chodzi o przychody, marża pewnie się nie zmieni, drugi kwartał powinien być gorszy jak zwykle zresztą,nie jestem w stanie ocenić jak bardzo. Chiny działają więc może nie będzie najgorzej uważam,że ciągle aktualne https://prnt.sc/rirvsp

KGHM to KGHM dobiera się na korektach i tyle Gdyby nie te jeb... podatki https://prnt.sc/rirw5v

PLAYWAY-FOREVEREN-BOOMBIT-TEN

GRUPA AZOTY-PUŁAWY-PCCROKITA-Ciech

PLAY-ORANGE

Ifirma

LOTOS-ORLEN-UNIMOT

DINOPL

PGNiG https://prnt.sc/rmp257

TESGAS

PZU

VOTUM-EUCO

FORTE

MARVIPOL nie wypłaca dywidend i w sumie prawidłowo kasa idzie w inwestycje Oprócz mieszkań i apartamentów zajmuje się magazynami i tu upatruję możliwości do rozwoju i zysku c/z biorąc pod uwagę 1 kwartał i obecną kapitalizację coś około 2 Hmmm Bankrut :D

BUDIMEX 2018-2019 wiadomo obecne kontrakty są rentowne wszystko będzie zależało jak długo Korona u nas zabawi

MIRBUD-(TORPOL?)

GEOTRANS Może skokowego rozwoju nie będzie,ale działalność jaką prowadzi jest bezpieczna będą mieli co robić,wpadły fajne kontrakty spółka na dłuuższą inwestycję

ARCTIC

CLNPHARMA- Chyba Koladzio sugerował osobiście jeszcze nie wiem co tam się dzieje

Edytowany 6 raz-y, ostatni raz: 2020-03-25 19:11:02
Powoli...

2020-03-20 10:04

oniromancja

Shouts: 0
Nie można zapominać o spółkach z branży medycznej i biotechnologicznej (patrz ogromny wzrost akcji BLIRT po zleceniu rządowym - imho będzie równie duży spadek jak się skończy panika medialna). Warto też zerknąć na TELEMEDPL i inne spółki medyczne.

2020-03-21 05:05

Adrianomilano

PL
Oczywiście Masz rację, ja się z pewnych względów nie interesowałem tym sektorem, nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć,a wolę prześwietlić spółkę niż kupować w ciemno Dzięki za podpowiedz,jak będzie chwila pewnie w Niedzielę to zerknę
Powoli...

2020-03-21 08:29

esperandzo

Zator k. Wadowic
Shouts: 3743
Ja polecam uważac na spółki w których głównym udziałowcem jest państwo. Takie spółki nie zawsze cechują się racjonalnym podejściem do problemów jakie napotykają... czasem wola polityczna jest na pierwszym miejscu.
Jeżeli myślisz że coś potrfisz, masz rację. Jeżeli myslisz że czegoś nie potrafisz, również masz rację.

2020-03-23 07:33

Adrianomilano

PL
Esperandzo Masz rację, biorę to ryzyko pod uwagę Dlatego nie pcham się za mocno w SP.
Powoli...

GPWŚwiatWaluty
Analizy
» BAH taktyczny!(8)
» Korekta wartości portfela po braku...(4)
» Polimex(0)
» InsiderFX.pl | nowy serwis informacyjno -...(57)
» Wykorzystanie średnich ruchomych(1)
Forum
» Pik w dół [1]
» Prośba o odpowiedź - zapytanie [1]
» prosba o dodanie [13]
» Akcje Warte uwagi [4]
» Usunięcie akcji z portfela [1]
» Wig banki [1]
» bitkoin [1]
» CECECE :D [12]
» Arkusz zleceń [2]
» zakup? [1]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»sygnaly-at: Strategia "jednej kreski" chroni nas przed zakupami - EEX
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - EEX /3/ - Aktualizacja
Online: 7
24h: 1256
Wygenerowano w: 0.085 sekundy,  użyto: 12 zapytań.
Dane giełdowe dostarcza Statica. Notowania w czasie rzeczywistym: www.statica.pl