Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
Usunięcie Akcji Kania z mojego portfela
Wyświetleń: 532. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2022-11-15 10:25
Cena waloru: 0.11

Janekkrk

Krakow
Posty: 2
Shouty: 0
0
Bardzo proszę o usunięcie akcji Kania z mojego portfela

Post: #2 
2022-11-15 16:23
Cena waloru: 0.11

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1393
Shouty: 29803
0
proszę o jakiegoś linka co się wydarzyło z akcjami spółki kania
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #3 
2022-11-16 10:29
Cena waloru: 0.11

Margaretka777

Posty: 12
Shouty: 0
-1
Też poproszę

Post: #4 
2022-11-17 08:38
Cena waloru: 0.11

Janekkrk

Krakow
Posty: 2
Shouty: 0
0
https://www.bankier.pl/wiadomosc/KANIA-Uchwala-Zarzadu-GPW-w-sprawie-wycofania-akcji-spolki-z-obrotu-8088210.html

Post: #5 
2022-11-17 12:18
Cena waloru: 0.11

epw

Posty: 1
Shouty: 0
0
Usuńcie mi z portfela PSWCAPITA

Dodano 2022-11-17 13:41
Usuńcie mi z portfela PSWCAPITA

Post: #6 
2022-11-21 22:22
Cena waloru: 0.01

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1393
Shouty: 29803
0
kania ustawiona po 0.01 i można sprzedać po PKC
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #7 
2022-11-21 23:19
Cena waloru: 0.01

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1393
Shouty: 29803
0
pswcapita również
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl