Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki

Szczegóły wybranej gry

Wybrana gra: nowa
TRYB
GRACZ
Ten tryb umożliwa m.in. uczestnictwo w założonym przez siebie konkursie, każdy gracz tej gry nie będzie miał wglądu w portfele innych uczestników. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem
Podstawowe parametry
Właściciel gry
Data rozpoczęcia2022-11-28
Data zakończenia2023-01-01
Długość konkursu34 dni
Do końca pozostało28 dni
PrywatnaNie
Parametry gry
Wartość początkowa portfela10000 PLN
Maks. udział jednego papieru100 %
Dodatkowe opóźnienie zleceńBrak
Maksymalna liczebność gry3
Aktualna liczebność gry1
Parametry papierów wartościowych
Grupa papierów wart. Prowizja
w %
Prowizja
minimum
Max
udział
Akcje GPW - Wig20 0.39 % 5.00 PLN 100 %
Akcje GPW - Pozostałe 0.39 % 5.00 PLN 100 %
Forex 0.25 % 2.00 PLN 100 %
Akcje GPW - mWig40 0.39 % 5.00 PLN 100 %
Akcje GPW - sWig80 0.39 % 5.00 PLN 100 %
Akcje - newconnect 0.39 % 5.00 PLN 100 %
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl