Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki

Symulator GPW - gra na giełdzie bez ryzyka!

To przede wszystkim wielka kopalnia wiedzy i niepowtarzalna giełdowa atmosfera - tutaj można naprawdę poczuć się prawdziwym inwestorem, poczuć się jak na prawdziwym rynku!

Zastanawiasz się jak grać na giełdzie?

Dobrze trafiłeś, to tutaj możesz uzyskać odpowiedźi na wiele Twoich pytań, to tutaj możesz rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem!

Wirtualna gra giełdowa jest darmowa i oferuje:
  • zarządzanie wirtualnym portfelem w wysokości do 100 000 PLN,
  • notowania dynamiczne
    opóźnione o 15min - 5 najlepszych ofert!
  • Pełny arkusz zleceń!
  • zlecenia oparte o realne transakcje zawierane na GPW
  • notowania surowców oraz walut bez opóźnień na rynku FOREX
  • tworzenie prywatnych portfeli dowolnie konfigurowalnych,
  • dostęp do licznych statystyk GPW
  • przegląd najnowszych wiadomości ze spółek, z kraju, ze świata
  • możliwość udzielania się na czacie oraz pisania na forum
  • wewnętrzną pocztę, dzięki której możesz swobodnie komunikować się z innymi graczami
To tutaj mieszają się doświadczenia prawdziwych inwestorów z graczami, którzy dopiero rozpoczynają swoją wielką przygodę. Przekonaj się o tym sam zacznij inwestować na giełdzie! przekrocz granicę!

Zaufało już nam ponad 100 tys. użytkowników!

Komunikaty ze spółek
Rada UE oficjalnie ustaliła limit cenowy na rosyjską ropę na poziomie 60 dolarów
2022-12-03 20:30
Rada UE (państwa członkowskie) poinformowała w sobotę oficjalnie o ustaleniu pułapu cenowego na rosyjską ropę naftową na poziomie 60 dolarów za baryłkę. Krok ten ma zmniejszyć skoki cen surowca i uszczuplić dochody
Prezes PAIH Krzysztof Drynda odwołany ze stanowiska
2022-12-03 20:30
Rada nadzorcza Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) odwołała dotychczasowego
Włoski związek walczy z mafijnymi nazwami w gastronomii. W Polsce znalazł 11 takich lokali
2022-12-03 12:30
W różnych krajach świata jest co najmniej 300 restauracji i barów, których nazwy
Świat jest zaplanowany pod facetów
2022-12-02 09:45
Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydentka Gdyni ds. gospodarki
Dostępna podpaska może zrobić dla komfortu pracy więcej niż najdroższa strategia
2022-12-02 09:45
- Zapewnienie dostępu do środków higienicznych bezpośrednio w toalecie zakładowej
GraGieldowa.pl
2,702 likes
Ranking gry - największe zarobki
Graczstopa
zwrotu
kwotaawans
SicuxD76.12%017
Kwiatusz3k34.99%01
PUMCIA32.14%0-1
AJM12328.16%13,92611
lindal26.26%8,8950
R3KIN25.94%024
Hambi25.76%5,4000
matfis123424.37%2,07026
marzu1420.31%8,7670
TiLos19.28%84,7750
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl