Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wiadomości ze spółek
Filtruj:  
12:30
12-03
Włoski związek walczy z mafijnymi nazwami w gastronomii. W Polsce znalazł 11 takich lokali
09:45
12-02
Dostępna podpaska może zrobić dla komfortu pracy więcej niż najdroższa strategia
11:40
12-01
PIE: Nastroje w polskim przemyśle słabsze niż w największych gospodarkach Europy
08:20
11-29
Niech żyje bal! Hotele i restauracje szykują się na pierwsze święta i sylwestra bez obostrzeń
13:40
11-28
Rada UE zatwierdziła przepisy przeciwko subsydiom zagranicznym zakłócającym rynek wewnętrzny
19:40
11-24
Maksymalne ceny prądu. PGE Obrót wydłuża pracę BOK, aby wszyscy złożyli oświadczenia
09:10
11-23
Maksymalne ceny energii elektrycznej. Podmioty publiczne i przedsiębiorcy muszą złożyć oświadczenie
08:20
11-23
Zdzikot: KGHM Polska Miedź pozostanie firmą górniczą [WYWIAD]
15:40
11-22
Wzrost zatrudnienia widać głównie w gastronomii. "Wieszczenie kryzysu na rynku pracy było przedwczesne"
16:55
11-14
Seryjna produkcja wozów piechoty Borsuk. Błaszczak: W przyszłym roku podpiszemy umowę z Polską Grupą Zbrojeniową
11:10
11-11
Największy komercyjny bank węgierski zamierza kupić duży bank w Uzbekistanie
13:10
11-10
PKN Orlen chce sprzedać PZU wszystkie udziały Polskiego Gazu TUW
09:30
11-10
Agencja Fitch podwyższyła rating Orlenu. Obajtek: To efekt skutecznie przeprowadzonych akwizycji
08:30
11-07
Kolejarze szykują się na wielkie zakupy. Jednocześnie również czekają na pieniądze z KPO
14:05
11-04
Allegro podnosi ceny. Droższy abonament roczny i limity w ramach Smart!
16:20
11-02
Fuzja Orlenu, Lotosu i PGNiG. Morawiecki: Nowy koncern ma potencjał europejski
11:05
11-02
Sąd zarejestrował fuzję PKN Orlen z PGNiG. Obajtek: Zbudowaliśmy ostatni element koncernu energetycznego
15:55
10-25
Niemcy stopniowo pogrążają się w recesji
17:45
10-24
UE ostatecznie zatwierdziła dyrektywę o uniwersalnej ładowarce
07:00
10-24
Miłosz: Model 2035, czyli nowa armia. Tajne przez poufne [OPINIA]
10:10
10-21
Panika bankowa. Model tegorocznych noblistów dostarczył argumentów do ubezpieczania depozytów [GRAPE]
09:15
10-21
Przywódcy 27 państw UE zgodzili się na wspólne zakupy gazu. Nie ma decyzji co do limitu cen
14:15
10-19
Już nie tylko Polska. Kolejne kraje chcą wypowiedzenia Traktatu Karty Energetycznej
08:05
10-19
Firmy obsługujące przewozy pasażerskie z 408 mln zł długów
09:30
10-18
Polski eksport rośnie, dywersyfikacja postępuje
Pokaż 100 ostatnich wiadomości.
Wiadomości z moich spółek
Zaloguj się i przejdź do koszyka by ustawić listę spółek
Wiadomości pozostałe
20:30
12-03
Rada UE oficjalnie ustaliła limit cenowy na rosyjską ropę na poziomie 60 dolarów
20:30
12-03
Prezes PAIH Krzysztof Drynda odwołany ze stanowiska
09:45
12-02
Świat jest zaplanowany pod facetów
09:45
12-02
Długi cień długu. Skarb Państwa słono zapłaci za obsługę pożyczek
07:20
12-02
Globalne konsekwencje wojny w Ukrainie: Gospodarka wykrwawi się czy dostosuje?
14:10
12-01
Pierwsza w Polsce fabryka leków onkologicznych Polfy Tarchomin ruszy na przełomie 2024/2025 r.
17:30
11-30
Forum Gospodarcze w Tarnowie. Spotkanie liderów w Małopolsce
08:15
11-30
Orlen opływa w dostatki. Notuje historyczne zyski
08:15
11-30
Fabryki wódki pracują pełną parą. Producenci robią zapasy
08:15
11-30
4,5 tys. Polaków ma niespłacone długi na ponad 1 mln zł
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl