Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wynikiGiełda jest aktualnie nieczynna. (Giełda działa poniedziałek - piątek 9:00-17:05)

Notowania GPW online

GPW i NCWig 20mWig 40
Indeksy
ObligacjeKontrakty - indeksyKontrakty - walutyKontrakty - akcjeNew ConnectETFCertyfikaty inwestycyjne
Notowania Ciągłe
Nazwa spółki Otwarcie Zmiana
%
Ostatnie transakcje Oferty kupna Oferty sprzedaży Wol.
w tyś.
Obrót(wol.)
w tys.
[+]
MinWid. MinCzasVolZam. Ofert Vol Cena Cena VolOfert
Max Wid. max
11B 542.00 0.91 % 14:43:49 10 555,0000 1 90 560.00000 562.00000 11 2 3 1,514 [+]
ALIOR 35.80 -2.09 % 14:44:04 95 35,2000 1 53 35.51000 35.62000 1 1 97 3,442 [+]
AMREST 20.00 -4.10 % 14:44:16 404 19,1800 1 108 19.54000 19.80000 1936 3 129 2,528 [+]
ASBIS 23.10 -2.48 % 14:38:37 400 22,7800 4 1360 22.90000 22.92000 20 1 95 2,175 [+]
AUTOPARTN 13.62 0.45 % 14:38:52 300 13,5000 2 263 13.30000 13.54000 424 1 57 770 [+]
BENEFIT 684.00 -0.88 % 14:37:04 1 674,0000 2 12 674.00000 680.00000 20 1 1 819 [+]
BOGDANKA 41.60 0.10 % 14:44:44 27 41,4400 2 52 41.56000 41.60000 92 1 59 2,456 [+]
BUDIMEX 270.50 0.37 % 14:39:03 6 272,5000 1 3 278.00000 279.50000 73 4 12 3,200 [+]
BUMECH 60.80 0.50 % 14:39:24 26 60,3000 1 50 61.00000 61.15000 280 3 25 1,534 [+]
CIECH 41.12 -3.21 % 14:42:23 13 39,8200 1 34 40.52000 40.98000 100 1 45 1,806 [+]
COMARCH 168.80 5.23 % 14:42:01 8 177,2000 1 9 178.00000 182.00000 15 1 6 978 [+]
DATAWALK 109.60 0.28 % 14:28:53 5 109,2000 3 40 108.60000 109.80000 20 1 2 180 [+]
DEVELIA 2.27 1.55 % 14:02:37 342 2,3000 1 612 2.26500 2.28500 989 1 45 104 [+]
DOMDEV 93.00 -1.08 % 14:35:40 42 92,0000 1 30 92.20000 93.30000 8 1 1 80 [+]
ENEA 6.05 -1.50 % 14:44:29 100 5,9300 1 270 5.96000 5.96500 696 2 437 2,606 [+]
EUROCASH 13.52 -0.95 % 14:44:06 100 13,5900 1 235 13.74000 13.90000 7846 10 222 3,045 [+]
FAMUR 3.39 -0.52 % 14:02:37 217 3,4380 2 670 3.41000 3.45800 1100 2 51 175 [+]
GPPI 44.95 2.82 % 14:02:37 13 45,5000 1 100 45.00000 45.35000 449 1 13 590 [+]
GPW 36.16 -2.10 % 14:44:28 204 35,4200 2 250 35.50000 35.78000 150 1 30 1,088 [+]
GRUPAAZOTY 37.20 -1.40 % 14:42:44 18 36,6800 2 157 38.06000 38.08000 1035 3 56 2,048 [+]
HANDLOWY 74.50 -2.13 % 14:41:30 17 73,4000 1 500 74.50000 75.10000 250 3 22 1,633 [+]
HUUUGE 23.70 1.11 % 14:43:49 10 23,7600 1 46 23.58000 23.70000 215 1 47 1,127 [+]
INGBSK 169.20 -1.78 % 14:38:46 9 165,2000 1 6 168.00000 168.20000 78 1 3 448 [+]
INTERCARS 458.00 0.11 % 14:40:52 21 458,5000 1 2 459.50000 464.50000 13 1 3 1,361 [+]
KERNEL 18.00 0.84 % 14:40:46 50 18,1000 2 443 18.00000 18.07000 2927 1 126 2,287 [+]
LIVECHAT 114.00 2.68 % 14:44:21 5 115,0000 4 299 112.00000 114.40000 175 1 11 1,277 [+]
MABION 21.50 -0.09 % 14:36:41 117 21,5500 2 565 22.00000 22.04000 1709 4 25 545 [+]
MERCATOR 50.62 -0.59 % 14:43:58 16 50,7000 1 200 50.54000 50.90000 3734 4 12 603 [+]
MILLENNIUM 4.70 -2.47 % 14:44:50 128 4,5840 3 7500 4.57000 4.58200 766 2 671 3,110 [+]
MOBRUK 282.00 1.62 % 14:43:45 1 282,5000 1 20 284.00000 285.00000 90 1 2 563 [+]
NEUCA 629.00 1.59 % 14:02:37 1 638,0000 1 9 633.00000 638.00000 16 1 0 103 [+]
PKPCARGO 14.20 0.28 % 14:44:49 494 14,2800 1 44 14.46000 14.60000 1056 2 107 1,525 [+]
POLENERGIA 90.50 -0.66 % 14:28:02 2 90,3000 2 105 90.40000 91.00000 199 1 1 49 [+]
SELVITA 80.50 1.24 % 14:15:57 2 81,8000 1 10 81.60000 82.40000 137 1 5 368 [+]
STSHOLDING 17.55 -0.06 % 14:40:58 95 17,5900 3 499 17.50000 17.75000 817 3 189 3,311 [+]
TAURONPE 2.13 -1.83 % 14:43:45 80 2,0910 1 5000 2.10000 2.10200 360 2 2,629 5,562 [+]
TSGAMES 133.50 3.63 % 14:44:39 71 136,9000 1 71 139.00000 139.00000 29 1 49 6,733 [+]
WIRTUALNA 96.30 -0.52 % 14:33:23 66 96,2000 2 682 96.20000 96.30000 16 1 3 259 [+]
XTB 30.00 -2.39 % 14:44:33 22 29,3600 1 14 29.84000 29.90000 2000 1 59 1,760 [+]
ZEPAK 21.50 0.70 % 14:44:04 157 21,6000 1 200 21.75000 21.90000 82 1 42 911 [+]
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl