Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Regulamin serwisu "GraGieldowa.pl"
  1. Prawo do udziału w grze mają wszyscy użytkownicy posiadający konto e-mail (po rejestracji użytkownik otrzyma wiadomość od administracji w której to należy aktywować konto na grze gieldowej)
  2. Rejestracja uczestników i korzystanie z serwisu jest darmowe. Rejestracja odbywa się na stronie www.gragieldowa.pl.
  3. Każdy uczestnik po prawidłowym wypełnieniu i wysłaniu formularza zgłoszeniowego, otrzymuje numer identyfikacyjny(login), który jest warunkiem dopuszczenia do udziału w grze.
  4. Uczestnik Gry może posiadać tylko 1 konto.
  5. Każda osoba ma do dyspozycji kapitał początkowy w wysokości 100 000 wirtualnych złotych.
  6. Zlecenia kupna i sprzedaży złożone w godz. 17:20 - 9:00 realizowane będą na następnej sesji giełdowej.
  7. Zlecenia składane w godz. 9:00 - 17:20 będą realizowane w dniu złożeniu zlecenia jeżeli spełnią warunki cenowe (limit ceny).
  8. Rozliczenia odbywają się na podstawie notowań rzeczywistych opóźnionych o co najmniej 15min. Notowania te mogą w nieznacznym stopniu różnić się od rzeczywistych notowań spółek, dotyczy to przede wszystkim spółek o dużej płynności.
  9. Administracja zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych osobowych w celach marketingowych(wysyłanie materiałów informacyjnych i handlowych) zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) lub do przekazania ich odpowiednim służbom w szczególnych wypadkach .
  10. Zabrania sie podawania kursów notowań akcji nie opóźnionych na czacie i forum.
  11. Autor strony nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników gry na forum i w komentarzach.
  12. W przypadku znalezienia błędu w grze, należy zgłosić go w opcji 'Zgłoś błąd'. Nie wolno wykorzystywać ich na swoją lub innego gracza korzyść.
  13. Autor strony nie ponosi odpowiedzialności za błędy oprogramowania i skutki wynikające z tego faktu.
  14. W przypadku, gdy Administracja strony stwierdzi, ze transakcje dokonywane przez Uczestnika są niezgodne z treścią regulaminu, uczestnik może zostać usunięty z gry.
  15. Konta założone przez boty, lub w innym celu niż czynny udział w wortalu mogą zostać usunięte bez ostrzeżenia
  16. Administracja zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia innych zmian na rachunkach uczestników o czym będzie na bieżąco informować.
  17. Rejestrując się do serwisu GraGieldowa.pl automatycznie akceptujesz naszą politykę prywatności.
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl