Załóż konto | Przypomnij hasło
Handel na spółkach NewConnect limitowany jest do portfeli dodatkowych.
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wynikiGiełda jest aktualnie nieczynna. (Giełda działa poniedziałek - piątek 9:00-17:05)

Notowania GPW online

GPW i NCWig 20mWig 40
Indeksy
ObligacjeKontrakty - indeksyKontrakty - walutyKontrakty - akcjeNew ConnectETFCertyfikaty inwestycyjne
Notowania Ciągłe
Nazwa spółki Otwarcie Zmiana
%
Ostatnie transakcje Oferty kupna Oferty sprzedaży Wol.
w tyś.
Obrót(wol.)
w tys.
[+]
MinWid. MinCzasVolZam. Ofert Vol Cena Cena VolOfert
Max Wid. max
01CYBATON 4.10 -3.22 % 12:59:26 1 4,2100 1 358 4.12000 4.29000 2171 3 6 24 [+]
4MASS 2.27 -1.52 % 13:54:40 203 2,2750 2 671 2.23000 2.30000 4544 2 88 195 [+]
4MOBILITY 2.70 -2.88 % 11:01:20 20 2,7000 1 20 2.66000 2.68000 506 1 0 0 [+]
ABAK 0.00 0.00 % 17:00:00 1 3,0000 1 250 2.90000 3.00000 1019 2 0 0 [+]
ABSINVEST 0.73 0.27 % 11:05:44 20 0,7320 1 200 0.69200 0.73000 200 1 6 4 [+]
ACARTUS 0.00 0.00 % 15:29:18 7941 0,4400 1 200 0.41800 0.45000 200 1 0 0 [+]
ADATEX 0.30 0.00 % 14:28:21 1400 0,3000 1 200 0.28800 0.32400 1650 1 63 19 [+]
AERFINANC 0.00 0.00 % 11:00:00 100 0,1360 1 614 0.16300 PKC 1040 2 0 0 [+]
AFHOL 1.35 -4.59 % 11:00:19 500 1,3500 1 1500 1.34000 1.35000 1903 1 2 2 [+]
AGROLIGA 20.60 0.98 % 09:43:10 29 20,6000 2 80 20.10000 20.40000 120 1 0 1 [+]
AITON 0.00 0.00 % 12:24:15 300 0,3600 1 200 0.33000 0.36000 300 1 0 0 [+]
AKCEPTFIN 0.00 0.00 % 15:05:19 9999 2,0200 1 556 0.90000 1.30000 91 1 0 0 [+]
ANALIZY 0.00 0.00 % 11:21:25 7 14,0000 1 33 14.00000 15.00000 40 1 0 0 [+]
APANET 3.70 -0.54 % 13:23:11 50 3,6800 1 50 3.56000 3.70000 246 1 0 0 [+]
APIS 0.06 -7.39 % 14:43:55 3000 0,0526 1 10000 0.05200 0.05300 462 1 1,037 56 [+]
APOLLO 0.00 0.00 % 11:18:01 1308 0,8980 1 38 0.88000 0.90000 300 1 0 0 [+]
APS 0.00 0.00 % 12:58:01 513 3,0600 1 672 2.98000 3.12000 642 1 0 0 [+]
AQUABB 0.00 0.00 % 14:01:58 1 13,7000 1 2 13.30000 13.70000 4 1 0 0 [+]
AQUAPOZ 0.00 0.00 % 16:34:00 20 9,7200 1 2 9.72000 9.74000 2 1 0 0 [+]
ARTGAMES 1.65 1.37 % 13:28:23 6 1,6300 2 1870 1.60600 1.61000 3801 1 15 25 [+]
ASMODEV 1.41 0.00 % 09:00:00 100 1,4100 1 200 1.32000 1.41000 58 1 0 0 [+]
ASTRO 0.31 -11.76 % 09:35:55 702 0,3000 2 1197 0.30400 0.32900 190 1 2 0 [+]
ATCCARGO 13.70 -1.85 % 14:44:28 86 13,2500 1 314 13.25000 13.50000 117 1 0 4 [+]
ATONHT 0.00 0.00 % 11:00:00 400 0,1780 1 556 0.18000 PKC 9553 4 0 0 [+]
AUXILIUM 1.52 0.00 % 13:08:04 10 1,5200 1 20 1.50000 1.56000 20 1 0 0 [+]
AZTEC 0.00 0.00 % 16:48:17 10 3,8000 1 10 3.76000 3.80000 10 1 0 0 [+]
BALTICINV 0.00 0.00 % 11:00:00 26701 0,0100 1 2000 0.01000 PKC 571856 21 0 0 [+]
BALTICON 12.20 0.00 % 12:56:27 164 12,2000 1 1 11.80000 12.15000 123 1 0 2 [+]
BERGHOLDI 0.67 -6.13 % 14:28:28 700 0,6740 1 1609 0.68200 0.70000 25347 1 10 7 [+]
BIOERG 0.14 0.00 % 09:12:19 30 0,1390 1 1500 0.13400 0.13750 2500 1 0 0 [+]
BIOGENED 0.00 0.00 % 09:10:04 100 13,0000 1 20 13.20000 14.50000 878 1 0 0 [+]
BIOMASS 0.19 -2.10 % 14:40:20 335 0,1864 2 7123 0.18540 0.18880 5910 1 304 57 [+]
BKDGAMES 8.00 2.50 % 10:57:50 190 8,2000 1 30 8.11000 8.16000 169 1 2 14 [+]
BLACKPOIN 1.20 1.69 % 09:00:00 1 1,2000 1 1950 1.08000 1.18000 1850 1 0 0 [+]
BLOOBER 18.62 0.22 % 14:43:08 5 18,6200 1 100 18.42000 18.66000 380 1 9 163 [+]
BLUETAX 14.00 0.00 % 11:00:00 415 14,0000 1 3 13.90000 14.00000 585 1 1 10 [+]
BPC 0.00 0.00 % 11:00:00 200 0,2520 1 100 0.23500 0.25200 200 1 0 0 [+]
BRAS 0.00 0.00 % 17:00:00 200 0,2395 1 980 0.25000 PKC 64759 9 0 0 [+]
BROADGATE 0.00 0.00 % 11:29:31 1100 0,3000 1 50 0.30000 PKC 5046 2 0 0 [+]
BTCSTUDIO 0.43 -0.23 % 10:09:50 1460 0,4320 1 52 0.40700 0.43200 10140 1 1 1 [+]
CANNABIS 0.48 -1.36 % 14:39:14 529 0,4700 1 931 0.47600 0.47800 23590 2 885 417 [+]
CARBON 13.00 -2.62 % 11:36:29 8 13,0000 1 74 13.25000 13.50000 17 1 2 24 [+]
CARPATHIA 0.00 0.00 % 10:03:19 5 2,3400 1 35 2.34000 2.40000 19 1 0 0 [+]
CCS 0.00 0.00 % 16:40:01 109 3,0800 1 250 3.00000 3.06000 641 1 0 0 [+]
CDA 18.15 -1.93 % 14:05:26 140 17,7500 1 1165 17.75000 18.15000 22 1 1 12 [+]
CFG 12.70 1.98 % 10:49:32 5 12,9000 3 173 11.50000 12.50000 60 1 0 3 [+]
CHERRY 18.70 0.27 % 14:41:43 256 18,4500 1 77 17.85000 18.30000 88 1 4 73 [+]
CLOUD 34.00 2.64 % 11:15:31 3 35,0000 1 43 34.20000 34.60000 123 1 0 3 [+]
CODEADDIC 0.55 0.00 % 09:01:27 1 0,5460 1 200 0.47800 0.54400 2448 2 0 0 [+]
COLUMBUS 7.80 -1.27 % 11:27:49 146 7,8000 1 2 PKC 7.80000 3010 2 2 18 [+]
COPERNIC 0.00 0.00 % 15:00:36 200 1,0300 0 0 0.00000 PKC 2216 3 0 0 [+]
CWPE 0.00 0.00 % 11:00:49 10 0,1700 0 0 0.00000 0.01000 3500 1 0 0 [+]
DANKS 0.64 1.56 % 13:45:59 2350 0,6500 1 2000 0.63000 0.65000 650 1 30 20 [+]
DBENERGY 33.70 0.59 % 14:15:02 9 33,9000 1 1 33.10000 33.70000 20 1 0 10 [+]
DDISTANCE 0.77 0.00 % 13:14:59 100 0,8000 1 999 0.76400 0.80000 1273 1 2 1 [+]
DEKTRA 12.40 5.00 % 14:10:20 26 12,6000 1 105 12.40000 12.70000 168 2 0 4 [+]
DRAGEUS 0.00 0.00 % 10:06:54 10 2,2000 1 50 2.10000 2.20000 417 1 0 0 [+]
DRAGOENT 48.40 -0.10 % 14:34:32 47 48,0000 1 9 47.80000 49.00000 75 2 5 221 [+]
DUALITY 4.00 -4.22 % 14:38:07 400 3,8600 1 100 3.76000 3.88000 699 2 14 52 [+]
EASYCALL 4.24 -1.40 % 11:32:42 15 4,2400 1 30 4.26000 4.36000 40 1 0 0 [+]
ECCGAMES 0.74 0.00 % 09:52:11 20 0,7440 1 2000 0.71200 0.74600 600 2 0 0 [+]
ECO5TECH 2.36 -2.68 % 14:41:47 1 2,1995 1 50 2.11600 2.13950 200 1 3 8 [+]
EFENERGII 0.21 -2.78 % 11:32:57 100 0,2100 1 1500 0.21100 0.21500 5200 2 0 0 [+]
EKIOSK 1.77 1.13 % 11:11:36 825 1,7900 1 20 1.72000 1.79000 175 1 2 4 [+]
EKIPA 3.77 -0.80 % 14:44:29 5 3,7100 1 304 3.60500 3.72000 9 1 4 16 [+]
EKOPARK 12.70 0.76 % 09:34:48 2 13,3000 1 10 12.00000 13.10000 50 1 0 0 [+]
EKOPOL 0.00 0.00 % 14:01:18 1 8,1000 1 150 7.74000 8.08000 59 1 0 0 [+]
EMONT 1.68 0.00 % 14:22:06 10 1,6700 1 1379 1.68000 1.70000 1000 1 4 6 [+]
EMPERIA 7.00 -2.86 % 12:44:29 15 6,8000 1 304 6.70100 7.20000 187 1 1 5 [+]
EMUZYKA 0.00 0.00 % 09:00:00 5 7,8000 1 130 7.75000 8.30000 581 2 0 0 [+]
ESKIMOS 0.12 6.90 % 11:00:00 50 0,1240 1 50 0.12000 0.12400 19950 1 0 0 [+]
EUROSNACK 1.10 0.00 % 11:14:12 2000 1,1000 2 8200 0.97000 1.31000 10000 1 2 2 [+]
EUROTAX 2.64 0.76 % 10:59:31 1000 2,6400 1 8400 2.66000 2.68000 200 1 1 3 [+]
EXCELLENC 0.16 -4.76 % 13:49:14 5893 0,1480 1 3222 0.15040 0.15260 2179 1 134 20 [+]
FABRYKAKD 0.00 0.00 % 10:13:22 500 0,4220 1 40 0.20000 PKC 17600 3 0 0 [+]
FARM51 43.60 -0.23 % 14:39:56 35 43,5000 3 180 43.50000 44.00000 260 4 5 217 [+]
FEMTECH 1.02 -4.76 % 11:45:19 375 1,0000 1 699 0.93200 1.03000 971 1 0 0 [+]
FINVENTUR 0.28 0.00 % 12:29:47 2 0,3100 1 500 0.28600 0.30600 15000 1 1 0 [+]
FOREVEREN 6.00 -0.50 % 14:41:58 116 6,0200 1 98 5.98000 5.99000 120 1 7 39 [+]
GALVO 1.49 4.03 % 09:17:38 2 1,5500 1 1500 1.42000 1.55000 646 1 0 0 [+]
GENERGY 0.00 0.00 % 12:50:37 40000 0,0195 2 156434 0.01200 PKC 5520 4 0 0 [+]
GENOMED 0.00 0.00 % 11:27:27 1 35,2000 1 3 36.00000 37.00000 2 1 0 0 [+]
GENOMTEC 6.40 0.16 % 14:41:08 396 6,3900 1 700 6.26000 6.40000 1199 1 8 49 [+]
GENXONE 10.60 -2.07 % 12:40:58 68 10,4000 1 100 10.14000 10.40000 233 1 3 27 [+]
GEOTRANS 13.82 2.17 % 14:33:10 90 14,1000 1 1151 13.84000 14.00000 665 2 8 110 [+]
GKSKAT 0.00 0.00 % 11:00:00 278 0,2300 1 15000 0.19000 0.23000 6476 2 0 0 [+]
GOLAB 0.00 0.00 % 11:01:16 4500 0,2440 1 1000 0.10000 0.34000 1421 1 0 0 [+]
GOTFI 0.00 0.00 % 11:19:16 2 14,0000 1 1 25.00000 20.00000 100 1 0 0 [+]
GOVENA 0.04 -2.44 % 11:00:00 1020 0,0400 1 290000 0.05500 0.04000 75000 1 13 1 [+]
GREMPCO 0.55 1.82 % 12:57:05 200 0,5600 2 4679 0.52000 0.56800 4502 2 1 0 [+]
GRUPAMZ 0.48 -1.87 % 14:42:20 3741 0,4730 1 106 0.49300 0.49400 3430 1 32 15 [+]
GRUPAREC 50.00 -3.60 % 13:31:36 11 48,2000 1 1 47.80000 48.00000 304 1 1 33 [+]
HEMP 0.21 4.90 % 11:04:34 14297 0,2140 1 100 PKC 0.22000 10000 1 486 104 [+]
HORTICO 4.37 2.97 % 14:18:21 450 4,5000 1 10 4.39000 4.51000 25 1 4 19 [+]
Hub.Tech 0.39 0.52 % 14:23:35 6342 0,3890 1 2777 0.38600 0.39000 5590 1 82 32 [+]
HURTIMEX 0.00 0.00 % 16:39:53 1 0,2040 1 4399 0.19250 0.20600 5969 1 0 0 [+]
HYDRAPRES 0.59 0.00 % 10:03:26 20 0,5900 1 177 0.54000 0.59000 5260 2 0 0 [+]
ICPD 0.00 0.00 % 16:44:45 1 1,3300 1 50 1.20000 PKC 4 1 0 0 [+]
IDH 0.00 0.00 % 15:00:00 273 1,7800 2 446 1.61500 1.80000 1310 3 0 0 [+]
INFRA 0.00 0.00 % 16:10:03 886 1,0600 1 50 1.00000 1.05500 1040 1 0 0 [+]
INNOGENE 5.49 0.36 % 13:59:57 997 5,6000 2 1018 5.50000 5.77000 447 2 7 39 [+]
INTERIAPL 3.40 0.84 % 10:29:31 556 3,6000 1 27 3.60000 3.66000 48 1 2 6 [+]
INTM 0.00 0.00 % 16:31:53 5 0,1880 1 200 0.19050 0.20400 9694 1 0 0 [+]
INTWORKS 4.93 0.61 % 12:39:10 134 4,9300 1 25 4.82000 4.98000 20 1 0 1 [+]
JRHOLDING 6.70 -2.90 % 14:28:03 100 6,7000 1 2 6.70000 6.82000 404 2 1 4 [+]
JUJUBEE 1.90 6.84 % 14:31:44 400 2,0300 1 944 2.00000 2.06000 450 1 2 4 [+]
KANCELWEC 1.36 3.62 % 10:59:17 5 1,4300 1 5 1.30000 1.47000 1085 1 8 10 [+]
KBJ 14.00 -3.57 % 12:01:25 5 13,5000 1 83 13.15000 13.50000 155 1 1 11 [+]
KLABATER 1.69 -6.93 % 14:33:23 261 1,5450 1 100 1.55500 1.62000 250 2 2 3 [+]
KLON 1.74 2.35 % 11:47:25 1036 1,7400 1 50 1.65000 1.79000 726 1 1 2 [+]
KORBANK 0.00 0.00 % 13:08:50 275 7,4000 1 15 7.30000 7.45000 20 1 0 0 [+]
KUPIEC 0.00 0.00 % 17:00:00 1 1,8000 1 25 1.77000 1.79500 100 1 0 0 [+]
LABOCANNA 0.61 -1.16 % 14:29:33 190 0,5990 1 210 0.59900 0.60000 15331 3 35 21 [+]
LAURENPES 0.06 -0.51 % 14:21:25 1000 0,0585 1 54003 0.05810 0.05880 49000 1 51 3 [+]
LEGIMI 0.00 0.00 % 16:24:55 5 18,2000 1 548 17.80000 18.20000 135 1 0 0 [+]
LGTRADE 0.00 0.00 % 09:29:56 100 1,0500 1 64 0.96000 1.00000 1393 2 0 0 [+]
LOKATYBUD 0.24 -18.67 % 11:00:00 700 0,2440 1 6000 0.25200 0.30000 2448 1 1 0 [+]
LUG 0.00 0.00 % 09:39:14 383 6,0000 2 1262 5.80000 6.00000 400 1 0 0 [+]
LUKARDI 0.00 0.00 % 14:39:33 300 0,7500 1 1471 0.68000 0.75000 7442 2 0 0 [+]
M4B 0.00 0.00 % 11:00:00 51 14,2000 1 90 14.20000 14.60000 77 1 0 0 [+]
MAKOLAB 5.35 -3.60 % 12:23:47 150 5,3500 2 1039 5.30000 5.35000 5 1 0 1 [+]
MAXIMUS 8.60 0.00 % 11:34:34 1 8,6000 1 10 8.20000 8.50000 60 1 0 0 [+]
MAXIPIZZA 0.00 0.00 % 12:35:56 6 0,5800 2 4700 0.50000 0.58000 1802 1 0 0 [+]
MBFGROUP 0.00 0.00 % 17:00:00 2 1,7400 1 100 1.72000 1.79500 547 1 0 0 [+]
MEDAPP 0.37 -1.99 % 14:16:13 300 0,3700 1 3344 0.37000 0.38400 200 1 14 5 [+]
MEDCAMP 1.23 -2.44 % 10:52:32 9 1,2000 1 100 1.17000 1.20000 2291 2 0 0 [+]
MEDICOBIO 1.12 0.00 % 09:54:03 2000 1,1200 1 315 1.09500 1.12000 3990 2 2 3 [+]
MENNICASK 81.50 1.47 % 13:20:55 5 82,7000 1 11 80.50000 82.50000 30 1 0 14 [+]
MERA 1.55 -0.65 % 10:41:20 2000 1,5400 1 20 1.44000 1.54000 9150 1 27 42 [+]
MERIT 3.35 0.30 % 10:29:58 20 3,3600 1 700 3.20000 3.35000 8553 1 1 4 [+]
MERLINGRP 0.00 0.00 % 17:00:00 2139 0,1700 1 41073 0.17000 PKC 6515 3 0 0 [+]
METAVERSUM 0.95 -2.11 % 14:14:30 900 0,9300 1 150 0.92600 0.95000 1584 2 1 1 [+]
MILISYS 6.00 -5.79 % 13:34:28 177 5,7000 1 500 5.90000 6.10000 383 1 1 5 [+]
MILKPOL 0.00 0.00 % 11:27:19 1 0,8400 2 1471 0.79000 0.82000 1079 1 0 0 [+]
MINERAL 0.00 0.00 % 17:00:00 990 0,8050 2 2010 0.80500 0.84500 1896 1 0 0 [+]
MMCPL 0.00 0.00 % 16:31:47 1 8,8500 1 50 8.30000 9.30000 95 1 0 0 [+]
MOONLIT 0.44 0.00 % 11:50:12 50 0,4440 1 482 0.44600 0.44800 1000 1 19 8 [+]
MOTORICUS 0.00 0.00 % 11:00:00 100 0,1500 1 20000 0.01050 0.19000 9700 1 0 0 [+]
MOVIEGAMES 19.24 12.01 % 14:18:44 35 21,5500 1 240 20.50000 21.35000 445 2 3 68 [+]
MPAY 0.71 1.13 % 14:40:55 20 0,7180 1 500 0.70100 0.71800 466 1 27 19 [+]
MPLVERBUM 0.00 0.00 % 15:53:21 1 4,3800 1 400 3.82000 4.38000 302 2 0 0 [+]
MTRANS 0.00 0.00 % 17:03:51 20000 0,0500 0 0 0.00000 PKC 276499 6 0 0 [+]
NEPTIS 0.00 0.00 % 12:34:32 143 42,2000 2 30 40.80000 42.40000 10 1 0 0 [+]
NESTMEDIC 1.59 -2.52 % 14:18:35 277 1,5500 1 65 1.63000 1.71000 1050 1 3 4 [+]
NETWISE 34.60 0.00 % 13:37:37 35 34,6000 1 10 34.00000 35.00000 284 1 0 3 [+]
NEXTBIKE 0.00 0.00 % 11:00:00 10 4,9000 1 25 4.80000 4.90000 4279 1 0 0 [+]
NGGAMES 0.08 -0.25 % 12:13:16 130 0,0796 1 3 0.07840 0.07960 5549 1 151 12 [+]
NOCTILUCA 97.00 1.12 % 14:43:22 3 98,9000 1 50 98.00000 98.90000 27 2 0 43 [+]
NOTORIA 0.00 0.00 % 11:13:13 28 7,1000 1 300 6.80000 7.10000 429 2 0 0 [+]
NOVAINV 0.81 4.07 % 13:45:18 348 0,8700 1 15 0.82200 0.87000 1998 2 14 12 [+]
NWAI 13.80 0.00 % 10:16:28 13 13,8000 1 1000 13.50000 13.80000 87 1 0 0 [+]
ONE2TRIBE 0.34 0.00 % 13:04:39 1 0,3400 1 3415 0.33000 0.34000 9088 1 0 0 [+]
ONEMORE 2.00 2.35 % 14:31:06 1455 2,0000 2 80 1.95000 1.99600 200 1 11 23 [+]
ONICO 0.00 0.00 % 11:00:00 82 6,0000 1 300 6.00000 PKC 2213 4 0 0 [+]
OPTIGIS 0.00 0.00 % 14:18:25 30 0,5300 1 1173 0.48200 0.53000 410 1 0 0 [+]
ORGANIC 2.16 0.00 % 09:06:55 10 2,1600 1 10 2.08000 2.16000 741 1 0 0 [+]
ORZLOPONY 2.40 -3.23 % 12:34:09 600 2,4000 1 874 2.30000 2.40000 1429 2 1 1 [+]
OUTDOORZY 0.66 0.60 % 09:04:31 5 0,6680 1 400 0.62000 0.66000 500 1 1 1 [+]
OZECAPITAL 0.87 1.40 % 11:39:35 16 0,8700 1 400 0.84000 0.87000 19054 4 2 1 [+]
PARCELTEC 0.00 0.00 % 15:00:00 86 0,5600 1 1250 0.40000 PKC 1705 2 0 0 [+]
PARTNER 0.12 0.00 % 11:17:53 100 0,1240 1 2000 0.11900 0.12350 8000 2 0 0 [+]
PASSUS 30.20 -0.99 % 13:42:09 25 30,1000 1 20 30.30000 32.00000 10 1 0 5 [+]
PIXELCROW 0.12 5.26 % 12:51:02 50 0,1200 1 400 0.10300 0.11700 600 1 0 0 [+]
PLASMA 0.00 0.00 % 15:00:00 1 0,7300 1 1000 0.74000 PKC 8 1 0 0 [+]
PLATIGE 26.00 -3.85 % 12:42:18 23 25,0000 1 43 25.20000 26.00000 1591 8 0 3 [+]
PLGROUP 0.00 0.00 % 17:00:00 2000 0,1770 1 9500 0.15000 PKC 2000 1 0 0 [+]
POINTPACK 32.20 -2.73 % 09:33:20 39 32,1000 1 53 32.10000 32.90000 41 1 0 3 [+]
POLLENAE 0.00 0.00 % 11:00:00 100 0,3600 1 100 0.01000 PKC 109314 2 0 0 [+]
POLMAN 0.41 0.00 % 13:50:30 1 0,4140 1 1300 0.39000 0.41400 14931 4 0 0 [+]
POLTRONIC 1.00 2.94 % 14:42:56 193 1,0500 1 696 1.00000 1.05000 2612 2 1 1 [+]
PPG 0.58 0.35 % 14:27:40 10 0,5800 1 33 0.57600 0.58000 290 1 0 0 [+]
PREFAGRP 0.00 0.00 % 15:13:49 68 15,0000 1 15 14.70000 17.00000 20 1 0 0 [+]
PRESENT24 0.12 3.48 % 11:19:20 2438 0,1190 2 3875 0.12000 0.12000 5000 1 89 11 [+]
PROMISE 4.00 1.52 % 10:08:42 20 4,0000 1 1180 4.00000 4.02000 100 1 7 27 [+]
PRYMUS 0.00 0.00 % 11:54:44 1 5,7500 1 9 5.75000 6.00000 18 1 0 0 [+]
PTWP 44.40 -0.45 % 13:37:31 1 44,0000 1 50 42.00000 44.00000 46 1 2 72 [+]
PYRAMID 44.00 0.00 % 14:30:09 146 44,0000 1 25 42.60000 43.70000 25 2 1 26 [+]
QUARTICON 2.88 -0.35 % 12:40:29 60 2,8800 1 25 2.80000 2.89000 1410 1 0 0 [+]
QUBICGMS 1.73 -1.19 % 13:52:29 1000 1,6600 1 500 1.64000 1.72000 889 1 1 2 [+]
READGENE 0.00 0.00 % 16:15:31 2 2,1200 1 19 2.06000 2.12000 18 1 0 0 [+]
REDCARPET 71.00 -3.92 % 10:41:32 3 71,0000 1 2 70.00000 72.40000 2 1 0 0 [+]
REDDEV 0.00 -11.55 % 14:29:11 133 0,4210 1 337 0.42100 PKC 2000 1 0 0 [+]
REMEDIS 0.00 0.00 % 15:13:53 10918 0,0500 1 8929 0.04000 0.06000 41300 2 0 0 [+]
REMORSOL 7.80 7.46 % 14:42:17 1 7,7800 1 37 7.42000 7.80000 1992 5 7 51 [+]
ROBINSON 4.49 1.34 % 11:43:43 5 4,5500 1 50 4.41000 4.55000 320 1 1 4 [+]
ROCCA 0.00 0.00 % 15:16:03 20 2,4600 1 100 2.30000 2.40000 20 1 0 0 [+]
ROVITA 0.00 0.00 % 11:24:05 100 0,2000 1 200 0.18000 0.19200 200 1 0 0 [+]
RUCHCHORZ 0.00 0.00 % 11:00:00 500 0,4500 1 158 0.60000 0.45000 1906 2 0 0 [+]
S4E 12.50 3.31 % 11:15:03 25 12,5000 1 50 12.20000 12.70000 200 1 0 6 [+]
SAKANA 0.42 0.00 % 09:28:47 320 0,4680 1 1711 0.42400 0.47000 4265 1 5 2 [+]
SAULETECH 3.80 2.63 % 14:31:18 141 3,9000 1 425 3.88000 3.90000 940 1 5 18 [+]
SCPFL 208.50 0.24 % 14:22:44 9 207,0000 1 41 205.50000 207.50000 20 2 0 70 [+]
SFD 2.84 -0.35 % 12:48:03 42 2,8700 1 406 2.77000 2.88000 1173 2 5 15 [+]
SFERANET 2.44 0.00 % 09:06:29 10 2,4400 1 10 2.38000 2.44000 1460 2 0 0 [+]
SFKPOLKAP 0.92 -10.68 % 11:29:36 774 0,9200 1 42 0.90000 1.09000 226 1 2 2 [+]
SOFTBLUE 0.27 -1.31 % 12:21:38 4044 0,2645 2 6200 0.25700 0.26550 2600 2 63 16 [+]
SOLARINOV 0.07 0.90 % 14:13:29 10 0,0674 1 2000 0.06220 0.06740 4498 2 33 2 [+]
SONKA 2.90 2.39 % 14:25:50 1 3,0000 1 175 2.89000 3.01000 345 1 2 5 [+]
STARWARD 0.00 0.00 % 16:12:17 15 64,2000 1 19 62.20000 64.20000 20 1 0 0 [+]
STEMCELLS 0.34 0.00 % 09:34:10 50 0,3400 1 100 0.32000 0.34000 2702 2 0 0 [+]
SUNTECH 3.80 -5.88 % 14:42:30 4 3,5200 1 388 3.52000 3.60000 2410 1 35 128 [+]
SWALLET 6.96 7.85 % 10:17:08 6 7,4200 1 40 7.00000 7.40000 111 1 1 6 [+]
SYMBIO 0.00 0.00 % 09:31:48 300 0,6500 1 4 0.12000 1.00000 5000 1 0 0 [+]
SYNERGA 0.72 0.00 % 09:01:13 20 0,7180 2 3802 0.66600 0.71800 779 1 0 0 [+]
SZAR 0.14 -0.35 % 14:06:02 300 0,1440 1 1000 0.13300 0.14400 9700 1 1 0 [+]
TAMEX 1.78 -1.11 % 09:01:44 2 1,7800 1 780 1.70000 1.78000 1023 1 0 0 [+]
TAXNET 2.89 2.76 % 09:00:11 22 2,9800 1 100 2.76000 2.98000 475 2 1 4 [+]
TAXUSFUND 0.00 0.00 % 15:18:36 15000 0,0400 0 0 0.00000 PKC 40865 4 0 0 [+]
TELEMEDPL 0.95 0.00 % 09:59:41 12 0,9500 1 100 0.92000 0.94500 100 1 0 0 [+]
TELESTRADA 0.00 0.00 % 16:37:19 50 13,6000 1 149 13.50000 14.10000 102 1 0 0 [+]
TERMO2PWR 0.14 -6.45 % 14:34:25 8243 0,1305 1 60000 0.12800 0.13550 9500 1 140 18 [+]
TRUEGAMES 0.28 -6.04 % 11:01:21 1 0,2800 1 299 0.28000 0.29500 393 1 0 0 [+]
UNIFIED 0.00 0.00 % 15:00:36 20 0,5000 1 10000 PKC 0.01000 10600 2 0 0 [+]
URTESTE 0.00 0.00 % 15:55:57 1 85,6000 1 14 80.00000 84.80000 15 1 0 0 [+]
VAKOMTEK 0.00 0.00 % 17:00:00 2 0,9300 1 10 0.89000 0.94000 100 1 0 0 [+]
VARSAV 0.64 1.67 % 14:11:26 2000 0,6100 1 2550 0.61000 0.64000 2981 1 45 27 [+]
VERBICOM 1.52 0.00 % 09:00:00 10 1,5200 1 25 1.46000 1.52000 389 1 0 0 [+]
VIDIS 5.55 -12.43 % 12:01:02 16 4,8600 2 143 4.88000 5.55000 83 1 1 7 [+]
VISION 0.00 0.00 % 15:00:00 9800 0,0295 1 3764 0.02500 0.02900 5000 1 0 0 [+]
VRFACTORY 0.87 -2.73 % 09:44:47 10 0,8900 1 100 0.84000 0.88000 100 1 3 3 [+]
WERTHHOLZ 0.00 0.00 % 17:00:00 1 0,2700 1 1985 0.25200 0.27000 2214 1 0 0 [+]
WESTREAL 0.54 0.00 % 11:00:00 20 0,5420 1 1000 0.50000 0.54200 5699 2 0 0 [+]
WIERZYCL 0.47 0.00 % 09:00:00 20 0,4720 2 700 0.42000 0.46000 200 1 0 0 [+]
XBSPROLOG 60.00 1.69 % 12:31:14 21 60,0000 1 35 57.50000 60.00000 564 2 0 1 [+]
XPLUS 0.00 0.00 % 16:24:57 10 2,6400 1 80 2.54000 2.64000 685 2 0 0 [+]
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl