Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
KategoriaTemat wątkuOstatni postOdp.Wizyt
PKNpgnig -> PKN ORLEN
Autor: martynazolna
4415
KANUsunięcie Akcji Kania z mojego portfela
Autor: Janekkrk
6532
Sp: brakNotowania dynamiczne
Autor: notowania dyn
0244
Sp: brakKONIEC KOREKTY?!?!?!
Autor: arnolddgt
2852
PKNdziwne zlecenie
Autor: MarekMiszcz
2660
SMSZmiana nazwy SMSKREDYT na FEMTECH albo usunięcie tego z portfela
Autor: luk1999
2412
GraZysk/strata
Autor: Palacio1994
2442
PGNUsunìęcie akcji PGNIG
Autor: Inwestor1995
3638
GNBusuniecie getinobla
Autor: Wolak Smolbik
3545
GraPrzypiętyprosba o dodanie
Autor: Aniol91
026424
GiełdaKupno akcji PZU
Autor: Margaretka777
6999
Sp: brakzlecenia
Autor: wisienka
1393
OffTopicJak grać jak Apanet brak
Autor: frytek0707
0407
BLRzlecenia
Autor: Redondo77
2601
LTSLotos w moim portfelu
Autor: apntpn
51151
IRLDzleczego nie można kupić akcji tej spółki
Autor: kasik1
31081
4MSperła
Autor: bankierexpert
21098
Sp: brakJuż 3 spółek nie ma na liście z mojego i BOŚ portfela
Autor: apntpn
0569
EKPELKOP SE-NOWY RAPORT-21:09 ,SUPER WYNIKI
Autor: PATROWICZ
01748
Sp: brakA gdzie firma APANET
Autor: frytek0707
0827
GraPrzypiętyGra - dywidendy 2014
Autor: Silvestris
Strona: 1, 2
3725043
OffTopicZachowanie inwestorów giełdowych w czasie pandemii Covid-19
Autor: Kasia2
11933
Sp: brakDywidendy
Autor: krowapawelkot
31322
Sp: brakZamkniętyFOREX
Autor: kolorowarakieta
0551
Sp: brakZamkniętyProszę o dodanie
Autor: Prefbol
0495
GospodarkaZamkniętyinflacja, skupowanie surowców
Autor: Margaretka777
61635
Sp: brakZamkniętyNowości w finventur
Autor: hektor
51064
Sp: brakZamkniętyWartość portfela a zysk
Autor: Kazuko
31434
LTSZamkniętyWstrzymanie handlu na Lotos
Autor: apntpn
41000
OffTopicZamkniętyCześć
Autor: Margaretka777
1906
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl