Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
KategoriaTemat wątkuOstatni postOdp.Wizyt
GospodarkaPrzypiętyMakroekonomia na Grze Giełgdowej
Autor: Abramis
Strona: 1, 2
2315547
GospodarkaZamkniętyinflacja, skupowanie surowców
Autor: Margaretka777
61635
GospodarkaZamkniętyStudia zaliczenia
Autor: Resuscytacja
41785
GospodarkaZamkniętyKryzys
Autor: Shylock
11806
GospodarkaZamkniętyObligacje
Autor: Shylock
12951
GospodarkaZamkniętyJak zyskać na nadchodzącym kryzysie w POLSCE
Autor: pulchopny
83305
GospodarkaZamkniętyW przededniu kryzysu
Autor: esperandzo
42520
GospodarkaZamkniętyNaprawdę potrzebujemy jeszcze gotówki?
Autor: Multimaestro
62635
GospodarkaZamkniętyArni złe instrumenty, raczej dobry scenariusz!!!!!
Autor: Mariuszursus
13015
GospodarkaZamkniętyBITCOIN
Autor: tedi1992
74611
GospodarkaZamkniętyAktualne wydarzenia ekonomiczne
Autor: Poloakis
134314
GospodarkaZamkniętyCrude OIL
Autor: 169944
23132
GospodarkaZamkniętyNa co tu by zainwestować
Autor: pomax
174845
GospodarkaZamkniętyPraca licencjacka
Autor: andrez
104225
GospodarkaZamkniętyWykład na temat kryzysów gospodarczych
Autor: gallanonim
33609
GospodarkaZamkniętyFrank straszy kredytobiorców
Autor: arkopolo07
22893
GospodarkaZamkniętyCzy wzrosty w Chinach mają podstawy?
Autor: arkopolo07
02926
GospodarkaZamkniętyGlobalny reset - upadek systemu monetarnego
Autor: stinger
136187
GospodarkaZamkniętyDuch równości 2
Autor: gallanonim
03752
GospodarkaZamkniętyUmocnienie złotego
Autor: stinger
53624
GospodarkaZamkniętyKorelacje rynkowe - artykuł
Autor: arkopolo07
02814
GospodarkaZamkniętySurowce rolne wracają do łask - artykuł
Autor: arkopolo07
04124
GospodarkaZamkniętyWęgry - czemu nie bierzemy przykładu ?
Autor: studencina
Strona: 1, 2
2813566
GospodarkaZamkniętyCo dalej z branżą wydobywczą?
Autor: Bennz91
03133
GospodarkaZamkniętyAkcje i obligacje a QE
Autor: arkopolo07
93278
GospodarkaZamkniętyZłoty wiek dla Polski?
Autor: kristofer87
53453
GospodarkaZamkniętyObligacje
Autor: Shylock
13238
GospodarkaZamkniętystopa wolna od ryzyka
Autor: 4pik
14204
GospodarkaZamkniętyspółka
Autor: Zwytkly
73094
GospodarkaZamkniętyFinansowi niewolnicy XXI w. K.Rybiński. Wstęp do dyskusji.
Autor: Johnson998
43359
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl