Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wynikiGiełda jest aktualnie nieczynna. (Giełda działa poniedziałek - piątek 9:00-17:05)

Notowania GPW online

GPW i NCWig 20mWig 40
Indeksy
ObligacjeKontrakty - indeksyKontrakty - walutyKontrakty - akcjeNew ConnectETFCertyfikaty inwestycyjne
Notowania Ciągłe
Nazwa spółki Otwarcie Zmiana
%
Ostatnie transakcje Oferty kupna Oferty sprzedaży Wol.
w tyś.
Obrót(wol.)
w tys.
[+]
MinWid. MinCzasVolZam. Ofert Vol Cena Cena VolOfert
Max Wid. max
ALLEGRO 23.10 2.74 % 14:44:49 100 23,6300 1 5838 23.60500 23.61000 16028 2 6,234 147,653 [+]
ASSECOPOL 74.55 1.08 % 14:40:42 95 74,9000 1 1 74.90000 75.00000 148 2 50 3,771 [+]
CCC 37.80 -3.43 % 14:44:29 50 37,7500 2 234 37.90000 38.14000 32 2 206 7,812 [+]
CDPROJEKT 124.00 2.69 % 14:44:46 1 126,9000 1 42 PKC 127.34000 117 1 458 58,143 [+]
CYFRPLSAT 18.65 -2.53 % 14:44:33 54 18,1200 1 2574 18.09000 18.28000 243 1 355 6,495 [+]
DINOPL 362.10 -3.12 % 14:44:08 63 353,7000 1 141 354.50000 354.60000 604 1 284 100,692 [+]
JSW 57.80 -2.21 % 14:44:43 50 56,7400 3 358 57.40000 57.44000 11 1 616 35,401 [+]
KETY 592.00 -0.68 % 14:44:43 4 588,0000 5 111 582.00000 585.00000 11 1 16 9,735 [+]
KGHM 119.85 -2.42 % 14:44:46 42 117,0500 4 1372 118.20000 118.25000 696 1 295 34,908 [+]
KRUK 292.80 0.68 % 14:44:36 9 297,2000 2 92 294.00000 300.00000 436 2 44 13,193 [+]
LPP 9,690.00 -1.45 % 14:43:55 1 9 515,0000 2 20 9600.00000 9630.00000 11 1 1 13,186 [+]
MBANK 316.00 -2.01 % 14:44:47 5 312,6000 2 115 312.00000 313.20000 77 2 32 9,885 [+]
ORANGEPL 6.45 -2.85 % 14:44:25 431 6,2660 1 44513 6.29000 6.29600 8017 1 1,565 9,877 [+]
PEKAO 86.00 -1.28 % 14:44:48 6 84,6800 4 2220 84.50000 84.54000 1095 1 506 42,905 [+]
PEPCO 39.98 -4.28 % 14:43:34 448 37,5600 2 1799 37.78000 37.80000 448 1 604 23,084 [+]
PGE 6.72 -2.54 % 14:44:04 797 6,5880 6 9372 6.59000 6.59400 7213 1 1,671 11,118 [+]
PKNORLEN 67.94 -4.72 % 14:44:44 5 65,0200 109 30390 64.50000 PKC 202 1 2,281 150,857 [+]
PKOBP 29.60 -2.46 % 14:44:49 256 28,9400 1 237 PKC 28.90000 14061 2 3,182 93,522 [+]
PZU 31.94 -0.75 % 14:44:47 257 31,7000 5 13608 31.62000 31.66000 2829 2 809 25,655 [+]
SANPL 268.40 -0.07 % 14:44:49 1 269,8000 1 24 PKC 270.20000 194 1 31 8,482 [+]
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl