Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
KategoriaTemat wątkuOstatni postOdp.Wizyt
Sp: brakZamkniętyFOREX
Autor: kolorowarakieta
0549
Sp: brakZamkniętyWartość portfela a zysk
Autor: Kazuko
31433
Sp: brakZamkniętyWtyczka do wizualizacji arkusza zleceń
Autor: ExtensionMaster
11429
Sp: brakZamkniętyCzytanie wykresu
Autor: Batat
31520
Sp: brakZamkniętyCOAL ENERGY analiza na youtube
Autor: egzekutor
01455
Sp: brakZamkniętyJedziemy z chipami!!
Autor: arnolddgt
142138
Sp: brakZamkniętyAnkieta- praca magisterska
Autor: malgoo
12180
Sp: brakZamkniętyAnaliza CDR
Autor: studencina
57612
Sp: brakZamkniętyBAH taktyczny!
Autor: arnolddgt
146552
Sp: brakZamkniętyANALIZA FORMACJI
Autor: tojazabijalam
44101
Sp: brakZamkniętyKorekta wartości portfela po braku corporate action
Autor: Poloakis
46574
Sp: brakZamkniętyPolimex
Autor: mentals
06683
Sp: brakZamkniętyInsiderFX.pl | nowy serwis informacyjno - analityczny
Autor: arkopolo07
Strona: 1, 2, 3
5742606
Sp: brakZamkniętyWykorzystanie średnich ruchomych
Autor: jankowski
17607
Sp: brakZamkniętyASBIS
Autor: miro12379
Strona: 1, 2
3419539
Sp: brakZamkniętyBOW - zalicytuje +25% z potencjalem na + 100 %
Autor: hotgod
149802
Sp: brakZamkniętyWskaźnik OZ/DR
Autor: wrublon
14207
Sp: brakZamkniętyIntercars - kanal wzrostowy
Autor: mentals
24980
Sp: brakZamkniętyFERRO
Autor: miro12379
174657
Sp: brakZamkniętySpodek na wsparciu - PXM (Arni)
Autor: arnolddgt
Strona: 1, 2
208138
Sp: brakZamkniętyAmrest - korekta
Autor: mentals
02740
Sp: brakZamkniętyPomoc w analizie
Autor: santo144
43386
Sp: brakZamkniętyKilka pytań odnośnie sprawozdań
Autor: esperandzo
103729
Sp: brakZamkniętyMDG - luka przełamania
Autor: karomann
124975
Sp: brakZamkniętyśrednia krocząca
Autor: 23reksio123
02657
Sp: brakZamkniętySANOK
Autor: miro12379
105208
Sp: brakZamkniętyPierwsze analizy
Autor: czyku
63259
Sp: brakZamkniętyFxMag portal informacyjny rynku Forex
Autor: InwestorFX
Strona: 1, 2
3210842
Sp: brakZamkniętyFSLR.US - First Solar Inc. - spółka z US
Autor: Macko
123981
Sp: brakZamknięty"Dla wszystkich niedowiarków nie zdejmuje sztangi z barków! Miedź!
Autor: arnolddgt
Strona: 1, 2
3310303
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl