Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
Wartość portfela a zysk
Wyświetleń: 1431. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2022-05-30 22:20

Kazuko

Posty: 1
Shouty: 0
0
Witam. Mam pytanie odnośnie rożnic w wartosci portfela a faktycznym zysku. W portfelu mam 100561,03 A faktyczne w histori zleceń,moje skromne zyski wyniosły 1110,81.Więc w porfelu powinno być 101110,81
Dlaczego robi się taka różnica pomiędzy tym co w portfelu a zyskami?

Post: #2 
2022-05-30 23:18

Silvestris

Admin / Tech
Bielsko-Biała
Posty: 1393
Shouty: 29803
0
ło panie, to jest bardzo dobre pytanie :o
co by tu zepsuć / administracja
https://gragieldowa.pl

Post: #3 
2022-08-08 13:08

Zamer12

Posty: 12
Shouty: 0
0
Też chciałbym, aby ktoś to wyjaśnił. Może ktoś mógłby napisać skąd bierze się ta różnica, bo jest to dla mnie zastanawiające?
__________________
Kardiologia weterynaryjna- oferta ze Śląska

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2022-10-18 09:34:02

Post: #4 
2022-08-10 08:46

slawkoo

Posty: 1
Shouty: 0
0
prowizja jak w banku :P

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl