Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
KategoriaTemat wątkuOstatni postOdp.Wizyt
GiełdaPrzypiętyLiteratura giełdowa
Autor: topola
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6
10895702
GiełdaPrzypiętyAnaliza Fundamentalna
Autor: Abramis
18943
GiełdaPrzypiętyArtykuły warte przeczytania
Autor: topola
Strona: 1, 2, 3
5856314
GiełdaKupno akcji PZU
Autor: Margaretka777
6996
GiełdaZamkniętyPortfel giełdowy
Autor: tomerus74
21114
GiełdaZamkniętyZmiana nazwy na Metaversum - prosba
Autor: Mordziaty
01469
GiełdaZamkniętyNOCTILUCA - prośba o dodanie
Autor: kasper72
21708
GiełdaZamkniętyPolska wersja "TotalView".
Autor: Seiwopurk
1991
GiełdaZamkniętyZasady anulowania zlecenia z limitem ceny.
Autor: Seiwopurk
11716
GiełdaZamkniętyKrótkie pozycje i transparentność
Autor: gambler1
01233
GiełdaZamkniętyDystrybucja w toku!! Uciekać!!
Autor: arnolddgt
73364
GiełdaZamkniętyInwestycje na gpw a rezydencja podatkowa
Autor: kasik1
11355
GiełdaZamkniętyPytanie poczatkujacego gracza ;)
Autor: kasik1
21752
GiełdaZamkniętyKonto Maklerskie
Autor: Shylock
81818
GiełdaZamkniętySieczka w Chinach
Autor: Poloakis
11320
GiełdaZamkniętyWykonywanie zleceń w weekend
Autor: SzE
2982
GiełdaZamkniętyprowizje
Autor: timonasdaq
91460
GiełdaZamkniętyWskaźniki - prośba o podpowiedź
Autor: cichociemny
81851
GiełdaZamkniętyPytania techniczne
Autor: Towarzyszycia
11296
GiełdaZamkniętyGenomtec
Autor: deszcz
11454
GiełdaZamkniętyPytanie o środki trwałe i inwestycje w rzedsiębiorstwie
Autor: esperandzo
01023
GiełdaZamkniętyDywidenda
Autor: dampod
42247
GiełdaZamkniętyPytanie nowicjusza
Autor: anwgielda
11458
GiełdaZamkniętyHandel spółkami z New Connect.
Autor: Investnik
21398
GiełdaZamkniętyMbank konto maklerskie
Autor: Shylock
42142
GiełdaZamkniętyPróba sił w praktyce
Autor: Ichigo1221
32014
GiełdaZamkniętyDane sprzedanej spółki
Autor: dominikaa11223
21541
GiełdaZamkniętyPodatek giełdowy
Autor: PR0jektant
71755
GiełdaZamkniętyDolny limit sprzedaży
Autor: krzysiuco
11507
GiełdaZamkniętyCo sądzicie o Figene?
Autor: KajaS
01550
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl