Załóż konto | Przypomnij hasło
Filtruj wg spółki:
Podatek od plus500
Wyświetleń: 7451. Obserwuje: 1 osób.
Post: #1 
2023-09-03 23:58

Radek11

Posty: 1
Shouty: 0
0
Witajcie, mam pytanie. Czy jeżeli założyłem konto na plus500, ale nie wpłaciłem tam żadnych pieniędzy to muszę się tam rozliczać z jakichkolwiek podatków? Czy muszę złożyć pit38? Pit 8c? Czy muszę zapłacić podatek od uzyskania korzyści kapitałowych? Bawiłem się tam także w tej wersji demo, jednak tam nie są używane prawdziwe pieniądze, więc domyślam się, że nie ma to żadnego znaczenia dla zeznań podatkowych. Pozdrawiam

Post: #2 
2023-09-04 05:20

Robert007

Posty: 7
Shouty: 0
1
W Twoim przypadku nic nie musisz składać. Gdybyś coś kupił i sprzedał wtedy tak.

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG134341.8-0.83%14:54
WIG203607.7-0.90%15:09
WIG20 Fut3563.0-0.89%14:53
WIG20USD982.6-1.06%14:54
mWIG409445.5-0.80%14:54
sWIG8031400.4-1.23%14:54
 Notowania Świat
US BlueChip50872.1+0.17%06-09
S&P500 Fut7352.2-0.55%14:59
Nikkei64179.3-1.89%8:45
DAX24314.2-0.49%14:53
Ropa WTI89.5+1.46%15:09
Złoto4151.5-2.54%15:09
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.24673+0.09%15:09
CHF/PLN4.60653+0.01%15:09
USD/PLN3.67740+0.01%15:09
EUR/USD1.15482+0.08%15:09
GBP/USD1.33913+0.16%15:09
USD/JPY160.447+0.06%15:09
Forum
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» GRAGIELDOWA.PL [4]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
» CREOTECH QUANTUM S.A - prośba o... [1]
» Prośba o usunięcie QRT [0][QRT]
» Realizacja zlecenia zakupu o... [0][ING]
Wzrosty Spadki Staty
VOXEL 118.60 0.17%
COMP 93.80 -0.85%
FEERUM 16.45 -2.95%
MOSTALZAB 6.30 -0.79%
LSISOFT 44.50 -3.68%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015