Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
KategoriaTemat wątkuOstatni postOdp.Wizyt
OffTopicPrzypiętyTu napisz pytanie?
Autor: qube
Strona: 1, 2, 3
5422221
OffTopicJak grać jak Apanet brak
Autor: frytek0707
0405
OffTopicZachowanie inwestorów giełdowych w czasie pandemii Covid-19
Autor: Kasia2
11930
OffTopicZamkniętyCześć
Autor: Margaretka777
1903
OffTopicZamkniętyBadanie efektywności analizy fundamentalnej
Autor: GabiPe
01368
OffTopicZamkniętyWyniki konkursu typowania EURO2020
Autor: Silvestris
121604
OffTopicZamkniętyPoproszę dodax XTPL
Autor: frytek0707
31269
OffTopicZamkniętyPoprawcie odmianę słowa "mecz"
Autor: LuksL
1963
OffTopicZamkniętyKonferencja jak inwestować na giełdzie
Autor: cichociemny2
01223
OffTopicZamkniętyPracowniczy program zakupu akcji
Autor: cichociemny2
01084
OffTopicZamkniętyDobrowolne udostępnienie historii transakcji
Autor: artur37
41855
OffTopicZamkniętyPotrzebuję wkrętarki :)
Autor: Adrianomilano
61670
OffTopicZamkniętyAnaliza techniczna dla bystrzaków
Autor: PR0jektant
01486
OffTopicZamkniętyKomunikator dla graczy
Autor: staleno
11496
OffTopicZamkniętyInwestujesz w obligacje? Wypełnij krótką ankietę!
Autor: Ribi
01706
OffTopicZamkniętyzakup?
Autor: Krystix90
12070
OffTopicZamkniętyCrowdfunding - stawiacie?
Autor: MariuszJol
82722
OffTopicZamkniętyZaj*biście ważne pytanie.
Autor: Poloakis
22962
OffTopicZamkniętyWyprzedaż domowej biblioteczki literatura giełdowa
Autor: zloty smok
02388
OffTopicZamkniętyKup Pan Wiedzę!
Autor: karomann
43098
OffTopicZamkniętyCzy pojawi się handel ETF?
Autor: Czyszka
52940
OffTopicZamkniętySprawdzenie firmy przed podjęciem współpracy
Autor: MichalLimaszowy
12624
OffTopicZamkniętyKonto maklerskie
Autor: Raywalk
173813
OffTopicZamkniętyBudowanie pozytywnej historii kredytowej
Autor: kamikads
42925
OffTopicZamkniętyZmiana hasła
Autor: PanGraczyk
12294
OffTopicZamkniętyPomoc dla naszego użytkownika
Autor: Macko
62902
OffTopicZamkniętyGra 2018
Autor: grzesiq
04257
OffTopicZamkniętyKurs giełdowy szkoły giełdowej
Autor: justrun
62941
OffTopicZamkniętyEkonomia - nauka czy religia??
Autor: qube
02681
OffTopicZamkniętyPytanie
Autor: pw98
22605
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl