Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
KategoriaTemat wątkuOstatni postOdp.Wizyt
GraPrzypiętyprosba o dodanie
Autor: Aniol91
026418
GraPrzypiętyGra - dywidendy 2014
Autor: Silvestris
Strona: 1, 2
3725036
GraPrzypiętyFAQ Gry Giełdowej
Autor: Silvestris
931205
GraPrzypiętyWAŻNE - Zmiany w tabeli prowizji.
Autor: Silvestris
Strona: 1, 2, 3
4429283
GraPrzypiętygra - changelog
Autor: Silvestris
03352
GraPrzypiętyhistoria papierów - błąd zamykania pozycji
Autor: Silvestris
03602
GraZysk/strata
Autor: Palacio1994
2439
GraZamkniętyZnikające pozycje
Autor: MarekMiszcz
01171
GraZamkniętyZmiana adresu email
Autor: perthe
01335
GraZamkniętyBioceltix
Autor: Eloszkaponka
11072
GraZamkniętyNagle nie ma mnie na liscie graczy! Czy to bug?
Autor: ka1m3a
31539
GraZamkniętyZnikająca pozycja
Autor: putis
01157
GraZamkniętyGRa weekendowa - błąd działania
Autor: pikodat
21096
GraZamkniętyPortfel - Techniczne
Autor: Dyzio7373
41219
GraZamkniętyNie działają notatki
Autor: MarekMiszcz
01013
GraZamkniętySprzedaz krotka.
Autor: Rewert
31867
GraZamkniętyBłędne wyświetlanie historii portfela
Autor: Malakim
41177
GraZamkniętyBrak spółki: SLEEPZAG, GAMFACTOR-PDA
Autor: rrafalmazi
01552
GraZamkniętyProblem techniczny
Autor: heniu87
41208
GraZamkniętyProśba o dodanie
Autor: kajetan22
31492
GraZamkniętyZlecenie sprzedaży wszystkich akcji
Autor: Malakim
31836
GraZamkniętygra weekendowa - usunięcie nieaktywnych graczy z rankingu
Autor: Greensun
92790
GraZamkniętyBank
Autor: Saper139
11430
GraZamkniętyNowe błędy gry po zmianach
Autor: Silvestris
01229
GraZamkniętyArkusz zleceń
Autor: Ghost
22729
GraZamkniętyBrak Premium Fund S.A.
Autor: mkr
11499
GraZamkniętyProwizje, jak to działa?
Autor: Sherk
51628
GraZamkniętyjak sie pozbyc indygo z portfela
Autor: piotrekla
31461
GraZamkniętyMam pomysła
Autor: Poloakis
11820
GraZamkniętyInwestowanie
Autor: Jan Ludwiniak
12171
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl