Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
| Login | czyku (czykstytor) | |
| Imię | ||
| Liczba postów | 6 | |
| Wiadomości na czacie | 355 | |
| Miasto | ||
| Dołączył/a | 2015-09-15 | |
| Ostatnie logowanie | 2019-06-21 | |
| Odwiedzin profilu | 1302 | |
| O sobie | ||
| Szkoła/Uczelnia | ||
| Motto/Podpis | ||
| Nazwa spółki | Ilość akcji |
Śr. cena zakupu |
Aktualna cena |
Stopa zwrotu |
Aktualna wartość |
Udział |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ALIOR | 200 | 58.50 | 133.8500 | 26,770.00 |
Posty gracza czyku na forum GryGiełdowej
| » O Spółkach » Początek |
Agus zapraszam na korepetycje :D |
| » O Spółkach » Kolejna spółka na M: Monnari :D |
Akurat w tej sytuacji byłem ciekaw jakie straty akceptujesz :D
A poza tym to chyba efekt tego, że w każdej książce jest wzmianka o tym, żeby wiedzieć gdzie ustawić SL jeszcze przed wejściem na rynek.. A przynajmniej coś w tym stylu :D |
| » O Spółkach » Kolejna spółka na M: Monnari :D |
A w jakim miejscu ustawiłeś SL ? |
| » Analiza » Pierwsze analizy |
Czyli ogólnie rzecz biorąc szukamy trendu na dłuższych okresach czasowych i potem ewentualnie analizujemy krótsze okresy?
Przyznam, że nawet nie zwróciłem uwagi na trend spadkowy, bardziej obstawiałem na trend boczny. Co tylko mnie utwierdza ile nauki przede mną ;d Czy w tej sytuacji, na moim wykresie gdyby wolumen był duży i gdy świeca dotyka linii oporu byłaby szansa na przebicie tej linii i odwrócenie trendu? analogicznie? czy w tej sytuacji mały wolumen oznacza prawdopodobieństwo dalszego spadku cen? |
| » Analiza » Pierwsze analizy |
Już.. Jak stworzyłem temat to było pokazane a potem znikło. Już powinno być ok ![]() |
| » Analiza » Pierwsze analizy |
Witam, zaznaczam, że jest to moja jedna z pierwszych analiz po zdobyciu pewnych "podstawowych" wiadomości na temat AT. Chciałbym się dowiedzieć czy moje spostrzeżenia mają szanse się spełnić czy tylko to mi się wydaję ;d Dlatego publikuje tutaj moją interpretacje i prosiłbym bym o waszą opinie na ten temat
|
| GPW | Świat | Waluty |
|---|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Wzrosty | Spadki | Staty |
|---|---|---|
| LSISOFT | 51.20 | 13.02% |
| INTERBUD | 1.53 | 7.75% |
| CYFRPLSAT | 16.45 | 7.06% |
| DRAGOENT | 22.90 | 7.01% |
| DBENERGY | 8.90 | 6.97% |
| Więcej ... | ||
| ODLEWNIE | 20.20 | -8.18% |
| MEDINICE | 76.30 | -8.18% |
| PGFGROUP | 0.50 | -5.82% |
| KINOPOL | 18.75 | -5.06% |
| GETIN | 0.45 | -4.89% |
| Więcej ... | ||
| Rośnie: | 0 Spółek | |
| Bez zmian: | 0 Spółek | |
| Spada: | 0 Spółek | |
| Obrót: | 0 PLN. | |

