Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
inflacja, skupowanie surowców
Wyświetleń: 1631. Obserwuje: 3 osób.
Post: #1 
2022-07-25 12:51

Margaretka777

Posty: 12
Shouty: 0
-1
Cześć, powiedzcie jak widzicie temat skupowania surowców ? Teraz w dobie inflacji?

Post: #2 
2022-07-25 23:29

omoria89

przodkowo
Posty: 2
Shouty: 0
0
Slabo to widzę xd

Dodano 2022-07-26 08:33
Slabo to widzę xd

Dodano 2022-07-29 06:12
Slabo to widzę xd

Dodano 2022-07-29 07:04
Slabo to widzę xd

Dodano 2022-07-29 09:48
Slabo to widzę xd

Post: #3 
2022-07-31 18:47

Zamer12

Posty: 12
Shouty: 0
0
Chyba zależy jaki surowiec tak naprawdę
________________________________
https://szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/sprzedaz-i-obsluga-klienta

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2022-08-05 10:11:44

Post: #4 
2022-08-03 12:34

Margaretka777

Posty: 12
Shouty: 0
-1
A o jaki surowce dokładnie chodzi ? Niektórzy mówią o złocie inni o srebrze

Post: #5 
2022-08-03 15:00

Zezpl

Gdynia
Posty: 18
Shouty: 7561
0
wungiel!

Post: #6 
2022-08-08 12:52

Zamer12

Posty: 12
Shouty: 0
0
Patrząc na to co nasz rząd wyczynia z węglem to inwestycja w ten surowiec byłaby strzałem w dziesiątkę. Albo cukier :D

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2022-08-08 12:54:06

Post: #7 
2022-08-23 09:57

Margaretka777

Posty: 12
Shouty: 0
-1
Mówisz w węgiel ?:D Ja myślałam słuchajcie o złocie. Ta myśl już krąży u mnie w zasadzie od początku roku. Co jakiś czas ta myśl wraca do mnie jak boomerang. Są też osoby, które polecają inwestycje w srebro, że ze złotem niby różnie bywa. Ja niedoświadczona kompletnie w tych sprawach, stąd też zawitałam na tym forum by uzyskać Waszą pomoc

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl