Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
KategoriaTemat wątkuOstatni postOdp.Wizyt
Sp: brakZamkniętyProśba o dodanie URT i CRI
Autor: marekekes
0808
PKOZamkniętytest + pkobp
Autor: Silvestris
1968
Sp: brakZamkniętyProśba o dodanie SEDIVIO
Autor: lukaszgol
0634
Sp: brakZamkniętyProśba o dodanie ONDE (OND)
Autor: Johnny1979
4979
Sp: brakZamkniętyDywidenda hahaha
Autor: kasik2
3935
GraZamkniętyZnikające pozycje
Autor: MarekMiszcz
01171
Sp: brakZamkniętyRaport za I kwartał 2022
Autor: kamilk
01342
GiełdaZamkniętyPortfel giełdowy
Autor: tomerus74
21114
Sp: brakZamkniętyNST Nestmedic - prośba o dodanie
Autor: gustafson
0946
GiełdaZamkniętyZmiana nazwy na Metaversum - prosba
Autor: Mordziaty
01469
Sp: brakZamkniętyRaport za II 2021
Autor: kamilk
02713
GiełdaZamkniętyNOCTILUCA - prośba o dodanie
Autor: kasper72
21708
Sp: brakZamkniętyGra weekendowa
Autor: emil211
11257
Sp: brakZamkniętyAkcje
Autor: Akytegrene
01112
GraZamkniętyZmiana adresu email
Autor: perthe
01335
OffTopicZamkniętyBadanie efektywności analizy fundamentalnej
Autor: GabiPe
01368
Sp: brakZamkniętyW poszukiwaniu Okazji
Autor: Adrianomilano
32540
Sp: brakZamkniętyGra weekendowa
Autor: emil211
0916
Sp: brakZamkniętyw czwartek raport
Autor: dark7
32136
Sp: brakZamkniętyDo obserwacji Celon Pharma
Autor: DeKon
01477
Sp: brakZamkniętyDarmowa analiza techniczna [ZOBACZ JAK]
Autor: Poloakis
133872
GraZamkniętyBioceltix
Autor: Eloszkaponka
11072
GiełdaZamkniętyPolska wersja "TotalView".
Autor: Seiwopurk
1991
Sp: brakZamkniętyDokupione akcje
Autor: frytek0707
01078
GiełdaZamkniętyZasady anulowania zlecenia z limitem ceny.
Autor: Seiwopurk
11716
Sp: brakZamkniętyProblem z logowaniem z TEl..
Autor: Adrianomilano
11216
Sp: brakZamkniętyPytanie
Autor: matx91
11625
Sp: brakZamkniętyPołączenie z MCI
Autor: MarekMiszcz
21824
Sp: brakZamkniętyczy dopiszą dywidendę do r-ku?????
Autor: wuj91
11250
Sp: brakZamkniętyCOAL ENERGY następny cykl 5 falowy się rozpoczyna
Autor: egzekutor
12870
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl