Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
Lotos w moim portfelu
Wyświetleń: 1149. Obserwuje: 4 osób.
Post: #1 
2022-09-01 21:01
Cena waloru: 79.00

apntpn

Posty: 6
Shouty: 0
0
Proszę o umożliwienie pozbycia się akcji Lotos z mojego portfela

Post: #2 
2022-09-03 20:41
Cena waloru: 79.00

apntpn

Posty: 6
Shouty: 0
0
Dziękuję administratorowi za załatwienie sprawy z Lotosem

Post: #3 
2022-09-04 10:30
Cena waloru: 79.00

kolorowarakieta

spadajacegalezie
Posty: 3
Shouty: 0
0
trzeba byc debilem żeby mieć akcje w portwelu do wiosny WIG20 spadnie poniŻej 1000 punktów ja jestem zawodowy inwestorem i niemam akcji tylko gotówke na wiosne wybiore sie na zakupy pozdrawiam dawco kapitału

Post: #4 
2022-09-29 13:53
Cena waloru: 79.00

Margaretka777

Posty: 12
Shouty: 0
-1
napisał:
trzeba byc debilem żeby mieć akcje w portwelu do wiosny WIG20 spadnie poniŻej 1000 punktów ja jestem zawodowy inwestorem i niemam akcji tylko gotówke na wiosne wybiore sie na zakupy pozdrawiam dawco kapitału


popieram to co wyżej napisane

Post: #5 
2022-09-30 15:13
Cena waloru: 79.00

Zezpl

Gdynia
Posty: 18
Shouty: 7561
0
Też nie znam nikogo z akcjami w portwelu, co więcej nie wiem co to jest portwel

Post: #6 
2022-10-14 13:43
Cena waloru: 79.00

Zamer12

Posty: 12
Shouty: 0
0
podpisuję się pod wszystkim co tu napisane
__________________
https://meblowymistrz.pl/na-wymiar/meble-kuchenne/

Edytowany 1 raz-y, ostatni raz: 2022-11-08 13:33:16

GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl