Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
KategoriaTemat wątkuOstatni postOdp.Wizyt
OffTopicZamkniętyWyniki konkursu typowania EURO2020
Autor: Silvestris
121604
OffTopicZamkniętyPoproszę dodax XTPL
Autor: frytek0707
31269
GiełdaZamkniętySieczka w Chinach
Autor: Poloakis
11320
Sp: brakZamkniętySkup Mercatora
Autor: lasker
01505
Sp: brakZamkniętyCOAL ENERGY analiza na youtube
Autor: egzekutor
01455
GraZamkniętyGRa weekendowa - błąd działania
Autor: pikodat
21096
Sp: brakZamkniętyZmiana nazwy na Novavis GR
Autor: inferno99
1912
GraPrzypiętyFAQ Gry Giełdowej
Autor: Silvestris
931205
Sp: brakZamkniętyCOAL ENENRGY FORMACJA chorągiewki wzrostowej
Autor: egzekutor
31342
Sp: brakZamkniętyCoal ENENRGY korekta pędząca 1:1 - i jej koniec
Autor: egzekutor
31086
Sp: brakZamkniętyBrak XTPL
Autor: frytek0707
0901
Sp: brakZamkniętyCzas odświeżyć JSW
Autor: DeKon
51390
Sp: brakZamkniętyDywidenda
Autor: sandrapielka
31720
Sp: brakZamkniętyDywidenda
Autor: ol0
0808
Sp: brakZamkniętyDywidenda
Autor: grekzorba
2959
GiełdaZamkniętyWykonywanie zleceń w weekend
Autor: SzE
2982
OffTopicZamkniętyPoprawcie odmianę słowa "mecz"
Autor: LuksL
1963
Sp: brakZamkniętyCOAL ENENRGY Formacja Spodka wzrostowego na akcjach
Autor: egzekutor
71538
Sp: brakZamkniętyWzrostowa Korekta Pędząca na COAL ENENRGY
Autor: egzekutor
112783
Sp: brakZamkniętyAkcje po 500? CDP
Autor: Flamell
92385
GiełdaZamkniętyprowizje
Autor: timonasdaq
91460
Sp: brakZamkniętyKomunikat przy sprzedaży zablokowanej spółki
Autor: goolliope
31242
Sp: brakZamkniętyWyniki i świetlana przyszłość?
Autor: krischampi
01094
Sp: brakZamkniętyKorporejt ekszyn
Autor: Poloakis
41265
Sp: brakZamkniętyCo powiecie o ASBISIE?
Autor: jjul
113124
Sp: brakZamkniętyMoja opinia o Śnieżce
Autor: esperandzo
01210
OffTopicZamkniętyKonferencja jak inwestować na giełdzie
Autor: cichociemny2
01223
Sp: brakZamkniętyDodanie - Dadelo
Autor: fitolt
01173
Sp: brakZamkniętyKCI (Ponar)
Autor: bandura1991
0889
GiełdaZamkniętyWskaźniki - prośba o podpowiedź
Autor: cichociemny
81851
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl