Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie wyraził zgody na podgląd swojego portfela.
Grzeglub

Profil użytkownika
LoginGrzeglub
Imię
Liczba postów14
Wiadomości na czacie0
Miasto
Dołączył/a2008-10-28
Ostatnie logowanie2026-06-20
Odwiedzin profilu2473
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis

Ranking
Miejsce Wartosc
portfela
Poprzednie
miejsce
zmiana zmiana %
1 sesja
zmiana %
5 sesji
zmiana %
20 sesji
1309 114,228.02 1331 +22 +0.37% +0.35% -0.86%

Posty gracza Grzeglub na forum GryGiełdowej


» O Spółkach » sprzedaż wycofanego ALUMETALu
A ja proszę o dopisanie do listy MSXRESOURCES, FOTA i MIDAS

No i się nam Admin zawiesił... Ja, wiem, przespałem, to prehistoria jest. Ale, Adminie Nasz Czcigodny, pomóż zrobić porzędek :-)

» Gra » Coś mi tu nie gra... Źle widzę?
Silvestris napisał:
jaka spółka? (...)


Witaj Silvestris.

Usiłowałem kupić akcje CIGAMES. Maksymalną ilość dla danej ceny. Określiłem limit ceny, ale nie pamiętam teraz, ile to było. 10,85PLN? 10,45PLN? ... ? W każdym razie ostatecznie kupiłem taniej, więc w sumie na dobre wyszło ;-)

» Gra » Coś mi tu nie gra... Źle widzę?
Taki komunikat dostałem przy próbie złożenia zlecenie kupna...
"Brak środków, wymagane: 30,000.25, Posiadasz: 30099.67."

Pomijam brak separatora w drugiej liczbie, ale zawsze mi się wydawało, że 30.099,67 to więcej niż 30.000,25...

» O Spółkach » SCOPAK - ki diabeł?
O, teraz to bangla :-)
THX

» O Spółkach » SCOPAK - ki diabeł?
Witam.
Rzecz dotyczy SCOPAK.
Pojawia mi się taki komunikat:

"Spółka nie spełnia warunków, które by pozwalały na handel jej akcjami! (...)"

Błąd w grze jakowyś czy czegoś nie wiem?

» Gra » Dlaczego nie kupiłem? Ktoś ma jakiś pomysł?
Nie, Black Jack, nie o to mi chodziło... :P

Dziękuję za wyjaśnienia twórcom gry.

» Gra » Dlaczego nie kupiłem? Ktoś ma jakiś pomysł?
Czekajcie, bo ja już nie rozumiem...

Co jest więc czynnikiem warunkującym dokonanie transakcji w grze:
- rzeczywiste transakcje na GPW (patrz wypowiedź Maćkka AS)?
- osiągnięta cena akcji na GPW i przetrzymanie tej ceny przez minimum 3 minuty ? (patrz wypowiedź Silvesterisa [jak rozumiem, współtwórcy gry])?
- oba powyższe czynniki razem?

» Gra » Dlaczego nie kupiłem? Ktoś ma jakiś pomysł?
O godzinie 2.20 w nocy złożyłem zlecenie kupna TPSA z limitem 17,80 zł. Dziś rano, około godz. 10:00 cena spadła do 17,76 zł. Jest w tym momencie godz. 14.25. I co? I nic - moje zlecenie widnieje nadal z adnotacją "Status: oczekuje na realizacje - brak transakcji"
Ktoś może mi wyjaśnić - (jestem nowym użyszkodnikiem Gry) - jakaś awaria?
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138854.4+0.24%06-19
WIG203678.8+0.21%06-19
WIG20 Fut3654.0-0.44%06-19
WIG20USD991.0+0.15%06-19
mWIG409715.3+0.37%06-19
sWIG8031241.5-0.10%06-19
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7516.0-0.53%1:59
Nikkei72467.1+1.71%7:37
DAX24985.8-0.16%06-19
Ropa WTI75.2-1.69%7:52
Złoto4196.0+0.86%7:52
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.257920.00%7:52
CHF/PLN4.59849-0.01%7:52
USD/PLN3.71563+0.14%7:52
EUR/USD1.14595-0.14%7:52
GBP/USD1.32162-0.13%7:52
USD/JPY161.673+0.24%7:52
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
LSISOFT 51.20 13.02%
INTERBUD 1.53 7.75%
CYFRPLSAT 16.45 7.06%
DRAGOENT 22.90 7.01%
DBENERGY 8.90 6.97%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl