Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie wyraził zgody na podgląd swojego portfela.
| Login | Grzeglub | |
| Imię | ||
| Liczba postów | 14 | |
| Wiadomości na czacie | 0 | |
| Miasto | ||
| Dołączył/a | 2008-10-28 | |
| Ostatnie logowanie | 2026-06-20 | |
| Odwiedzin profilu | 2473 | |
| O sobie | ||
| Szkoła/Uczelnia | ||
| Motto/Podpis | ||
| Miejsce | Wartosc portfela |
Poprzednie miejsce |
zmiana | zmiana % 1 sesja |
zmiana % 5 sesji |
zmiana % 20 sesji |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1309 | 114,228.02 | 1331 | +22 | +0.37% | +0.35% | -0.86% |
Posty gracza Grzeglub na forum GryGiełdowej
| » O Spółkach » sprzedaż wycofanego ALUMETALu |
A ja proszę o dopisanie do listy MSXRESOURCES, FOTA i MIDAS No i się nam Admin zawiesił... Ja, wiem, przespałem, to prehistoria jest. Ale, Adminie Nasz Czcigodny, pomóż zrobić porzędek :-) |
| » Gra » Coś mi tu nie gra... Źle widzę? |
Silvestris napisał:
jaka spółka? (...) Witaj Silvestris. Usiłowałem kupić akcje CIGAMES. Maksymalną ilość dla danej ceny. Określiłem limit ceny, ale nie pamiętam teraz, ile to było. 10,85PLN? 10,45PLN? ... ? W każdym razie ostatecznie kupiłem taniej, więc w sumie na dobre wyszło ;-) |
| » Gra » Coś mi tu nie gra... Źle widzę? |
Taki komunikat dostałem przy próbie złożenia zlecenie kupna...
"Brak środków, wymagane: 30,000.25, Posiadasz: 30099.67." Pomijam brak separatora w drugiej liczbie, ale zawsze mi się wydawało, że 30.099,67 to więcej niż 30.000,25... |
| » O Spółkach » SCOPAK - ki diabeł? |
O, teraz to bangla :-)
THX |
| » O Spółkach » SCOPAK - ki diabeł? |
Witam.
Rzecz dotyczy SCOPAK. Pojawia mi się taki komunikat: "Spółka nie spełnia warunków, które by pozwalały na handel jej akcjami! (...)" Błąd w grze jakowyś czy czegoś nie wiem? |
| » Gra » Dlaczego nie kupiłem? Ktoś ma jakiś pomysł? |
Nie, Black Jack, nie o to mi chodziło... :P
Dziękuję za wyjaśnienia twórcom gry. |
| » Gra » Dlaczego nie kupiłem? Ktoś ma jakiś pomysł? |
Czekajcie, bo ja już nie rozumiem...
Co jest więc czynnikiem warunkującym dokonanie transakcji w grze: - rzeczywiste transakcje na GPW (patrz wypowiedź Maćkka AS)? - osiągnięta cena akcji na GPW i przetrzymanie tej ceny przez minimum 3 minuty ? (patrz wypowiedź Silvesterisa [jak rozumiem, współtwórcy gry])? - oba powyższe czynniki razem? |
| » Gra » Dlaczego nie kupiłem? Ktoś ma jakiś pomysł? |
O godzinie 2.20 w nocy złożyłem zlecenie kupna TPSA z limitem 17,80 zł. Dziś rano, około godz. 10:00 cena spadła do 17,76 zł. Jest w tym momencie godz. 14.25. I co? I nic - moje zlecenie widnieje nadal z adnotacją "Status: oczekuje na realizacje - brak transakcji"
Ktoś może mi wyjaśnić - (jestem nowym użyszkodnikiem Gry) - jakaś awaria? |
| GPW | Świat | Waluty |
|---|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Wzrosty | Spadki | Staty |
|---|---|---|
| LSISOFT | 51.20 | 13.02% |
| INTERBUD | 1.53 | 7.75% |
| CYFRPLSAT | 16.45 | 7.06% |
| DRAGOENT | 22.90 | 7.01% |
| DBENERGY | 8.90 | 6.97% |
| Więcej ... | ||
| ODLEWNIE | 20.20 | -8.18% |
| MEDINICE | 76.30 | -8.18% |
| PGFGROUP | 0.50 | -5.82% |
| KINOPOL | 18.75 | -5.06% |
| GETIN | 0.45 | -4.89% |
| Więcej ... | ||
| Rośnie: | 0 Spółek | |
| Bez zmian: | 0 Spółek | |
| Spada: | 0 Spółek | |
| Obrót: | 0 PLN. | |
