Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
KategoriaTemat wątkuOstatni postOdp.Wizyt
Sp: brakZamkniętySpółki PATROWICZA,ATS,FON,IFC-IDĄ W GÓRĘ
Autor: PATROWICZ
22290
Sp: brakZamkniętyjak kupic cos
Autor: turbokorniszon
11399
Sp: brakZamkniętyJak sprzedać
Autor: mariusz1982
31289
Sp: brakZamkniętyTOYA brak dywidendy
Autor: plk2bem
21657
Sp: brakZamkniętyXplus - XPL - co roku wieksza dywidenda
Autor: mystooq
31555
Sp: brakZamkniętyBrak aktualnych notowań pod nową nazwą
Autor: trzymek
01202
Sp: brakZamkniętyBlokada administratora KCI
Autor: rrafalmazi
01102
GraZamkniętyBłędne wyświetlanie historii portfela
Autor: Malakim
41179
Sp: brakZamkniętyPytanie nowicjusza
Autor: Werder
62004
Sp: brakZamkniętyPlayWay wczodzi przez PIW na GPW
Autor: PATROWICZ
01179
GiełdaZamkniętyPytanie nowicjusza
Autor: anwgielda
11460
Sp: brakZamkniętyWarto sie zainteresować?
Autor: frytek0707
86811
Sp: brakZamkniętyAnkieta- praca magisterska
Autor: malgoo
12181
GraZamkniętyBrak spółki: SLEEPZAG, GAMFACTOR-PDA
Autor: rrafalmazi
01555
Sp: brakZamkniętyproszę o aktualizację spółki EVEREST
Autor: cinior
01229
Sp: brakZamkniętyUaktualnienie
Autor: lopre
0964
Sp: brakZamkniętylaczego na spółce SLASKIEKA nie ma żadnego obrotu
Autor: cinior
01095
Sp: brakZamkniętydlaczego nie ma transakcji
Autor: cinior
01095
Sp: brakZamkniętyjak sprzedać ATM
Autor: cinior
21392
Sp: brakZamkniętywykozystanie spadku cen ropy
Autor: frytek0707
103189
OffTopicZamkniętyDobrowolne udostępnienie historii transakcji
Autor: artur37
41856
GospodarkaZamkniętyStudia zaliczenia
Autor: Resuscytacja
41786
Sp: brakZamknięty Dodanie arkusza zleceń MNS i RYVU
Autor: renegat82
01631
Sp: brakZamkniętyDodanie arkusza zleceń SEVENET
Autor: autohan
01185
Sp: brakZamkniętyKiedy Axumin?
Autor: AQuatro
01343
Sp: brakZamknięty No Gravity Games SA (NGG)
Autor: mariusz098
01212
Sp: brakZamkniętyCzy deweloperka będzie wiodąca?
Autor: Slawek
01147
Sp: brakZamkniętySpółka robinson
Autor: Maribel
11137
Sp: brakZamkniętyCOAL ENERGY
Autor: egzekutor
01602
GiełdaZamkniętyHandel spółkami z New Connect.
Autor: Investnik
21399
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl