Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
KategoriaTemat wątkuOstatni postOdp.Wizyt
Sp: brakZamkniętyProśba o dodanie Solar Innovation
Autor: Karusek
0959
Sp: brakZamkniętyINFRA
Autor: jjul
11061
Sp: brakZamkniętySpadło dość pytanie czy warto wchodzić
Autor: elmerlopez
11443
Sp: brakZamkniętyprośba o dodanie spółki Duality SA (DUA)
Autor: Rafal12345
01057
OffTopicZamkniętyPracowniczy program zakupu akcji
Autor: cichociemny2
01084
Sp: brakZamkniętyCzy warto już kupować ?
Autor: andred7990
22535
GraZamkniętyPortfel - Techniczne
Autor: Dyzio7373
41219
Sp: brakZamkniętyBoruta --> HUB.TECH
Autor: Adam88
91838
Sp: brakZamkniętyJedziemy z chipami!!
Autor: arnolddgt
142138
Sp: brakZamkniętyCzy kupować Orangepl?
Autor: Towarzyszycia
11502
Sp: brakZamkniętyCDPROJECT
Autor: jjul
51750
GiełdaZamkniętyPytania techniczne
Autor: Towarzyszycia
11296
GiełdaZamkniętyGenomtec
Autor: deszcz
11454
Sp: brakZamkniętyBoruta proszę o zmianę nazwy.
Autor: Granat25
01197
Sp: brakZamkniętyProszę o dodanie FW20M2021
Autor: ictbanking
2912
Sp: brakZamkniętyBrak w arkuszu Gamfactor (GIF)
Autor: Krzysztof1969
3980
Sp: brakZamkniętyInformacja w ESPI
Autor: egzekutor
01216
Sp: brakZamkniętyprośba o usunięcie
Autor: reico
41551
GraZamkniętyNie działają notatki
Autor: MarekMiszcz
01013
Sp: brakZamkniętyCOAL ENERGY Wykres d1
Autor: egzekutor
0916
GiełdaZamkniętyPytanie o środki trwałe i inwestycje w rzedsiębiorstwie
Autor: esperandzo
01023
GiełdaZamkniętyDywidenda
Autor: dampod
42247
Sp: brakZamkniętyDzisiaj publikacja raportu 4Q 2020 r.
Autor: bandura1991
11218
Sp: brakZamkniętySpółki PATROWICZA,ATS,FON,IFC,ELKOP-IDĄ W GÓRĘ
Autor: PATROWICZ
02558
GraZamkniętySprzedaz krotka.
Autor: Rewert
31867
Sp: brakZamkniętyCOAL ENERGY wybicie ORGR już ponad linia szyi
Autor: egzekutor
01244
Sp: brakZamkniętynie można kupić
Autor: mariusz1982
01278
Sp: brakZamkniętyCOAL ENERGY Wybicie ORGR !
Autor: egzekutor
0960
Sp: brakZamkniętyUsunięcie spółki KANIA
Autor: GhostMiQs
01402
Sp: brakZamkniętyCOAL ENERGY wybicie z trójkata
Autor: egzekutor
01149
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl