Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MS2022!
Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Dla najlepszej trójki typerów będą nagrody ;)
Typuj wyniki
Wybierz spółkę:
NoweSpółkiAnalizyGiełdaGospodarkaGraOffTopic
KategoriaTemat wątkuOstatni postOdp.Wizyt
Sp: brakZamkniętyPanic: The Untold Story of the 2008 Financial Crisis
Autor: Shylock
11209
Sp: brakZamkniętyXPL => rosnące zyski => dywidenda
Autor: mystooq
01217
Sp: brakZamkniętyPkp cargo- czy ten pociąg juz odjeżdza?
Autor: DeKon
01820
Sp: brakZamkniętyWtyczka do wizualizacji arkusza zleceń
Autor: ExtensionMaster
11429
GiełdaZamkniętyKrótkie pozycje i transparentność
Autor: gambler1
01233
GiełdaZamkniętyDystrybucja w toku!! Uciekać!!
Autor: arnolddgt
73364
GiełdaZamkniętyInwestycje na gpw a rezydencja podatkowa
Autor: kasik1
11355
GraZamkniętyNagle nie ma mnie na liscie graczy! Czy to bug?
Autor: ka1m3a
31539
Sp: brakZamkniętyWielton na długi termin?
Autor: DeKon
93221
Sp: brakZamkniętyWEJŚCIE W BLIRT
Autor: honda199
41614
GiełdaZamkniętyPytanie poczatkujacego gracza ;)
Autor: kasik1
21752
Sp: brakZamkniętyCzy inwestorzy z rynku kryptowalut przejdą na giełdę?
Autor: leechu84
31860
Sp: brakZamkniętyResplit
Autor: goolliope
61699
Sp: brakZamkniętyNadal zablokowana ????
Autor: rrafalmazi
11431
Sp: brakZamkniętyARTIFEX
Autor: rrafalmazi
11850
Sp: brakZamkniętyCzas na zakupy
Autor: frytek0707
01262
Sp: brakZamkniętyResplit - problem ze sprzedażą
Autor: grzeg124
71770
Sp: brakZamkniętyGdzie jest kasa !! ???
Autor: ntgr
21686
Sp: brakZamkniętyOptymistycznie...
Autor: arnolddgt
51375
Sp: brakZamkniętyUczcie się na moich błędach XD
Autor: Poloakis
32005
Sp: brakZamkniętyCzytanie wykresu
Autor: Batat
31520
GiełdaZamkniętyKonto Maklerskie
Autor: Shylock
81818
Sp: brakZamkniętyprośba o usunięcie
Autor: reico
11124
Sp: brakZamkniętyoze capital (dawne csy)
Autor: DeKon
0967
Sp: brakZamkniętyZmiana nazwy na FEMTECH
Autor: luk1999
21375
Sp: brakZamkniętyCOAL ENNERGY chorągiewka jako kontynuacja trendu wzrostowego
Autor: egzekutor
82200
Sp: brakZamkniętyZmiana nazwy na punkpirates
Autor: inferno99
11118
Sp: brakZamkniętyMoże warto śledzić MSZ?
Autor: DeKon
21263
GraZamkniętyZnikająca pozycja
Autor: putis
01157
Sp: brakZamkniętyPonownie zajeta pozycja
Autor: frytek0707
11958
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG56207.3-1.16%12-02
WIG201733.5-1.86%12-02
WIG20 Fut1737.0-2.03%12-02
WIG20USD388.1-1.86%12-02
mWIG404170.0+0.47%12-02
sWIG8017978.5+0.44%12-02
 Notowania Świat
Dow34429.9+0.10%12-02
Nasdaq11461.5-0.18%12-02
Nikkei27777.9-1.59%12-02
DAX14529.4+0.27%12-02
Ropa WTI80.0-1.53%12-02
Złoto1797.6-0.30%12-02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.67839-0.25%12-02
CHF/PLN4.73624-0.41%12-02
USD/PLN4.44165-0.35%12-02
EUR/USD1.05330+0.09%12-02
GBP/USD1.22816+0.19%12-02
USD/JPY134.315-0.75%12-02
Forum
» pgnig -> PKN ORLEN [4][PKN]
» Usunięcie Akcji Kania z mojego... [6][KAN]
» Notowania dynamiczne [0]
» KONIEC KOREKTY?!?!?! [2]
» dziwne zlecenie [2][PKN]
» Zmiana nazwy SMSKREDYT na... [2][SMS]
» Zysk/strata [2]
» Usunìęcie akcji PGNIG [3][PGN]
» usuniecie getinobla [3][GNB]
» prosba o dodanie [0]
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Statica - statica.pl