Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
| Login | Akytegrene | |
| Imię | ||
| Liczba postów | 1 | |
| Wiadomości na czacie | 0 | |
| Miasto | ||
| Dołączył/a | 2022-04-07 | |
| Ostatnie logowanie | 2022-04-07 | |
| Odwiedzin profilu | 241 | |
| O sobie | ||
| Szkoła/Uczelnia | ||
| Motto/Podpis | ||
| Nazwa spółki | Ilość akcji |
Śr. cena zakupu |
Aktualna cena |
Stopa zwrotu |
Aktualna wartość |
Udział |
|---|
Posty gracza Akytegrene na forum GryGiełdowej
| » O Spółkach » Akcje |
Czesc. Jestem nowy na forum i miałbym pytanie. Jak to jest z akcjami. Czy jak Spolka powstaje na podstawie KSH to ma akcje zalozycielskie, a jak chce wejsc na gielde to emituje zdematerializowane akcje. Wraz z wejściem na gielde ten kto ma zalozycielskie to automatycznie jego akcje staja sie zdematerializowanymi papierami wartosciowymi ? Chodzi mi o to co sie dzieje z akcjami zalozycielskimi na podstawie KSH w przypadku wejścia na giełdę. Bo jak rozumiem sa to dwa inne reżimy KSH i Giełda.Prosze o pomóc |
| GPW | Świat | Waluty |
|---|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Wzrosty | Spadki | Staty |
|---|---|---|
| OPTEAM | 6.65 | 18.75% |
| TRANSPOL | 13.10 | 8.26% |
| VIGOSYS | 538.00 | 6.32% |
| CASPAR | 5.95 | 5.31% |
| RENDER | 78.80 | 5.07% |
| Więcej ... | ||
| CIGAMES | 2.26 | -10.32% |
| MDIENERGIA | 1.76 | -7.85% |
| PURE | 2.37 | -7.62% |
| CELTIC | 1.20 | -7.34% |
| INTERSPPL | 0.38 | -7.06% |
| Więcej ... | ||
| Rośnie: | 0 Spółek | |
| Bez zmian: | 0 Spółek | |
| Spada: | 0 Spółek | |
| Obrót: | 0 PLN. | |
