Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
Beton160

Profil użytkownika
LoginBeton160
Imię
Liczba postów1
Wiadomości na czacie0
Miasto
Dołączył/a2013-07-18
Ostatnie logowanie2023-06-10
Odwiedzin profilu679
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
BARLINEK 10000 1.18 1.2200 3.39 % 12,200.00  63.32%
GRAAL 370 18.00 19.1000 6.11 % 7,067.00  36.68%

Posty gracza Beton160 na forum GryGiełdowej


» OffTopic » Emerytury - ZUS
Dla mnie ZUS to twór który umiera powoli, staje się coraz mniej wydolniejszy a w końcu dojdzie do tego że to czy będzie istniał czy nie będzie bez znaczenia bo i tak nie będzie wystarczająco wiele pieniędzy aby utrzymać emerytury na chociażby minimum niezbędnym do przeżycia dla obywatela. Skoro emerytów przybywa, a ludzi w wieku produkcyjnym ubywa to w końcu to wszystko pęknie. Przedłużenie wieku przechodzenia na emeryturę to zagrywka na krótką metę i oddalanie nieuchronnego. Rząd tłumaczy się tym, że żyjemy dłużej, więc musimy dłużej pracować. Otóż średnia życia w Polsce wynosi tyle ile w krajach Europy zachodniej 20 lat temu. Średnia życia mężczyzn w 2035 roku wg prognoz wyniesie 77 lat, da to całe 10 lat na emeryturze przy dzisiejszych 5 tylko pytanie jest następujące: ile wtedy będzie wynosił wiek emerytalny? 70 lat?
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138075.5-0.56%06-22
WIG203659.5-0.53%06-22
WIG20 Fut3646.0-0.22%06-22
WIG20USD979.7-1.14%06-22
mWIG409633.8-0.84%06-22
sWIG8031207.2-0.11%06-22
 Notowania Świat
US BlueChip51712.7+0.29%06-22
S&P500 Fut7532.0-0.12%1:59
Nikkei71183.7-1.62%6:23
DAX25139.7+0.62%06-22
Ropa WTI73.7-0.58%6:38
Złoto4138.2-1.27%6:38
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.27713+0.12%6:38
CHF/PLN4.62783+0.11%6:38
USD/PLN3.74350+0.15%6:38
EUR/USD1.14255-0.03%6:38
GBP/USD1.32413-0.06%6:38
USD/JPY161.595+0.03%6:38
Forum
» Compremum brak arkusza zleceń [1]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 96.80 19.51%
OPTEAM 6.05 17.48%
COMPERIA 6.30 8.62%
ATLANTAPL 20.90 7.73%
LSISOFT 53.80 7.60%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl