Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
| Login | DonIgi | |
| Imię | Bartłomiej | |
| Liczba postów | 7 | |
| Wiadomości na czacie | 136 | |
| Miasto | Gdańsk | |
| Dołączył/a | 2009-03-24 | |
| Ostatnie logowanie | 2021-02-04 | |
| Odwiedzin profilu | 2240 | |
| O sobie | ||
| Szkoła/Uczelnia | WSB Gdańsk | |
| Motto/Podpis | ||
Posty gracza DonIgi na forum GryGiełdowej
| » O Spółkach » Bioton - Myślę że to niezła inwestycja |
Tak nisko to już nie spadnie, Solorz i Krauze się o to postarają Ja w realu mam po 0.22 i sprzedam dopiero jak ominie 1zł![]() |
| » O Spółkach » W co na dłużej? |
Tak nisko to on już nie spadnie, max 22 |
| » O Spółkach » W co na dłużej? |
Jak myślicie w jaką spółkę można włożyć kasę na dłużej, na jakieś 2-3 lata? Chodzi o bezpieczną inwestycje która da też jakiś solidny procencik Osobiście zastanawiam się ad KGHM i Biotonem. |
| » O Spółkach » POZNAĆ WSPÓLNIKÓW |
Najlepiej na stronie internetowej spółki, gra giełdowa odzwierciedla faktyczny stan rzeczy ba rynku. |
| » O Spółkach » Bioton - Myślę że to niezła inwestycja |
Jak może wpłynąć na kurs decyzja o emisji nowych akcji Biotonu?
Akcjonariusze Biotonu zdecydowali o kilku emisjach akcji 6.4.Warszawa(PAP) - Akcjonariusze Biotonu zdecydowali w trakcie poniedziałkowego walnego m.in. o emisji do 300 mln akcji serii M i warunkowej emisji 483.206.610 akcji serii N dla wybranych inwestorów - podała spółka w uchwałach z walnego. Jak poinformował zarząd, w wyniku emisji akcji serii M firma planuje pozyskać środki na finansowanie strategii dalszego rozwoju w obszarze sprzedaży i dystrybucji insuliny i innych strategicznych produktów na nowych rynkach, w tym w Chinach, Indiach, Rosji, na Ukrainie i w krajach UE. Podobny cel przyświeca warunkowemu podwyższeniu kapitału w drodze emisji serii N oraz emisji warrantów subskrypcyjnych. Przy czym część środków uzyskanych z tej emisji spółka zamierza przeznaczyć na pokrycie kosztów restrukturyzacji operacji zagranicznych w celu poprawy ich rentowności. Spółka przeprowadzi też warunkową emisję nie więcej niż 132.400.000 akcji serii O, która zostanie przeprowadzona dla właścicieli warrantów subskrypcyjnych (niektórych członków zarządu) w ramach programu motywacyjnego. Bioton wyemituje również (warunkowo) nie więcej niż 6 mln akcji serii P. Obejmą je posiadacze warrantów subskrypcyjnych (wybrani przez zarząd pracownicy Biotonu), również w ramach programu motywacyjnego. Jednocześnie walne upoważniło zarząd Biotonu do podwyższania kapitału zakładowego spółki poprzez emisję nowych akcji o łącznej wartości nominalnej nie większej niż 175 mln zł w drodze jednego lub kilku podwyższeń kapitału zakładowego. Walne zdecydowało też o powołaniu w skład rady nadzorczej spółki Zygmunta Solorza-Żaka. (PAP) morb/ pam |
| » O Spółkach » Bioton - Myślę że to niezła inwestycja |
Korekta pewnie będzie ale mam nadzieje że skończy się na 1-2 groszach i znowu w górę Ja póki co nie sprzedaje, a jak już będzie korekta to dokupię jak spadnie o 2. |
| GPW | Świat | Waluty |
|---|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Wzrosty | Spadki | Staty |
|---|---|---|
| MEDINICE | 75.00 | 8.70% |
| LIBET | 1.45 | 8.21% |
| KOMPAP | 23.20 | 5.45% |
| CELTIC | 1.27 | 5.42% |
| ELKOP | 1.90 | 5.26% |
| Więcej ... | ||
| IBSM | 61.40 | -10.76% |
| CAPITAL | 2.90 | -8.23% |
| MDIENERGIA | 1.71 | -7.84% |
| HERCULES | 1.48 | -6.92% |
| ROPCZYCE | 24.90 | -5.32% |
| Więcej ... | ||
| Rośnie: | 0 Spółek | |
| Bez zmian: | 0 Spółek | |
| Spada: | 0 Spółek | |
| Obrót: | 0 PLN. | |

Ja w realu mam po 0.22 i sprzedam dopiero jak ominie 1zł