Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
| Login | adam0706 | |
| Imię | Adam | |
| Liczba postów | 8 | |
| Wiadomości na czacie | 275 | |
| Miasto | Toruń | |
| Dołączył/a | 2009-10-23 | |
| Ostatnie logowanie | 2026-04-01 | |
| Odwiedzin profilu | 1947 | |
| O sobie | ||
| Szkoła/Uczelnia | Uniwersytet Mikołaja Kopernika | |
| Motto/Podpis | ||
| Nazwa spółki | Ilość akcji |
Śr. cena zakupu |
Aktualna cena |
Stopa zwrotu |
Aktualna wartość |
Udział |
|---|---|---|---|---|---|---|
| EFH | 123342 | 0.35 | 0.0300 | 3,700.26 |
| Miejsce | Wartosc portfela |
Poprzednie miejsce |
zmiana | zmiana % 1 sesja |
zmiana % 5 sesji |
zmiana % 20 sesji |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3196 | 46,393.54 | 3200 | +4 | 0.00% | 0.00% | 0.00% |
Posty gracza adam0706 na forum GryGiełdowej
| » O Spółkach » dywidenda |
Chciałbym zgłosić, że impexmetal wypłacił dywidendę 15 lipca.
http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html.run?_Instance=cms_gpw.pap.pl&_PageID=6&_EspiID=255139&_DocID=476115&_Site=ESPI&_CheckSum=-306043518 |
| » Giełda » Rozliczenie podatkowe ! |
W pit-8c, który dostajesz masz wyliczony zysk/stratę. Na jego podstawie rozliczasz pit-38 z podstawę bierzesz kwotę z 8c, a podatek od tego to 19%. Gdy strata to nie ma czego opodatkować. Pit-37 nie ma nic wspólnego z 38, są od siebie niezależne. Jak nie pracujesz tylko grasz na giełdzie to 37 nie robisz i odwrotnie:P |
| » O Spółkach » Tauron? |
sorki...zjadłem literkę. Chodziło o impex |
| » O Spółkach » Tauron? |
ja już też się go pozbyłem, a to co straciłem odrobiłem jak na razie na IPM z nawiązką:D:D |
| » O Spółkach » Tauron? |
Ale Grecja też posiada coś takiego. Tyle, że odzyskanie pieniędzy będzie trudne, ale możliwe |
| » Giełda » Day trading |
to zależy ile kasy na to chcesz przeznaczyć czy nie odstrasza Cię płacenie co miesiąc haraczu |
| » O Spółkach » Tauron? |
można za 10000 |
| » O Spółkach » Tauron? |
Moim zdanie tauron to ciekawa propozycja. Sam zapisuje się całość. Na pewno znajdą się tacy inwestorzy, którzy mają za dużo kasy i będą chcieli obniżyć rachunki za prąd:P Tauron daje zniżkę 15% od przyszłego roku za cały pakiet akcji i dodatkowo dywidendy. Obliczyłem sobie, że rocznie bym oszczędzał 350zł za prąd:P Ponadto nie wydaje mi się, że spółka energetyczna może przynieść straty, ponieważ zużywamy coraz więcej prądu co się przekłada na zysk spółki i jej dalsze inwestycje podnoszące jej wartość. Nie jestem znawcą giełdy, studiuję ekonomie i takie są po prostu moje "ekonomiczne" spostrzeżenia |
| GPW | Świat | Waluty |
|---|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Wzrosty | Spadki | Staty |
|---|---|---|
| LSISOFT | 51.20 | 13.02% |
| INTERBUD | 1.53 | 7.75% |
| CYFRPLSAT | 16.45 | 7.06% |
| DRAGOENT | 22.90 | 7.01% |
| DBENERGY | 8.90 | 6.97% |
| Więcej ... | ||
| ODLEWNIE | 20.20 | -8.18% |
| MEDINICE | 76.30 | -8.18% |
| PGFGROUP | 0.50 | -5.82% |
| KINOPOL | 18.75 | -5.06% |
| GETIN | 0.45 | -4.89% |
| Więcej ... | ||
| Rośnie: | 0 Spółek | |
| Bez zmian: | 0 Spółek | |
| Spada: | 0 Spółek | |
| Obrót: | 0 PLN. | |
