Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
adam0706

Profil użytkownika
Loginadam0706
ImięAdam
Liczba postów8
Wiadomości na czacie275
MiastoToruń
Dołączył/a2009-10-23
Ostatnie logowanie2026-04-01
Odwiedzin profilu1947
O sobie
Szkoła/Uczelnia Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Motto/Podpis

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
EFH 123342 0.35 0.0300 -91.43 % 3,700.26  100.00%
Ranking
Miejsce Wartosc
portfela
Poprzednie
miejsce
zmiana zmiana %
1 sesja
zmiana %
5 sesji
zmiana %
20 sesji
3196 46,393.54 3200 +4 0.00% 0.00% 0.00%

Posty gracza adam0706 na forum GryGiełdowej


» O Spółkach » dywidenda
Chciałbym zgłosić, że impexmetal wypłacił dywidendę 15 lipca.
http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html.run?_Instance=cms_gpw.pap.pl&_PageID=6&_EspiID=255139&_DocID=476115&_Site=ESPI&_CheckSum=-306043518

» Giełda » Rozliczenie podatkowe !
W pit-8c, który dostajesz masz wyliczony zysk/stratę. Na jego podstawie rozliczasz pit-38 z podstawę bierzesz kwotę z 8c, a podatek od tego to 19%. Gdy strata to nie ma czego opodatkować. Pit-37 nie ma nic wspólnego z 38, są od siebie niezależne. Jak nie pracujesz tylko grasz na giełdzie to 37 nie robisz i odwrotnie:P

» O Spółkach » Tauron?
sorki...zjadłem literkę. Chodziło o impex

» O Spółkach » Tauron?
ja już też się go pozbyłem, a to co straciłem odrobiłem jak na razie na IPM z nawiązką:D:D

» O Spółkach » Tauron?
Ale Grecja też posiada coś takiego. Tyle, że odzyskanie pieniędzy będzie trudne, ale możliwe

» Giełda » Day trading
to zależy ile kasy na to chcesz przeznaczyć czy nie odstrasza Cię płacenie co miesiąc haraczu

» O Spółkach » Tauron?
można za 10000

» O Spółkach » Tauron?
Moim zdanie tauron to ciekawa propozycja. Sam zapisuje się całość. Na pewno znajdą się tacy inwestorzy, którzy mają za dużo kasy i będą chcieli obniżyć rachunki za prąd:P Tauron daje zniżkę 15% od przyszłego roku za cały pakiet akcji i dodatkowo dywidendy. Obliczyłem sobie, że rocznie bym oszczędzał 350zł za prąd:P Ponadto nie wydaje mi się, że spółka energetyczna może przynieść straty, ponieważ zużywamy coraz więcej prądu co się przekłada na zysk spółki i jej dalsze inwestycje podnoszące jej wartość. Nie jestem znawcą giełdy, studiuję ekonomie i takie są po prostu moje "ekonomiczne" spostrzeżenia
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138854.4+0.24%06-19
WIG203678.8+0.21%06-19
WIG20 Fut3654.0-0.44%06-19
WIG20USD991.0+0.15%06-19
mWIG409715.3+0.37%06-19
sWIG8031241.5-0.10%06-19
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7516.0-0.53%1:59
Nikkei72430.2+1.66%7:35
DAX24985.8-0.16%06-19
Ropa WTI75.3-1.59%7:50
Złoto4192.3+0.77%7:50
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.257940.00%7:50
CHF/PLN4.59810-0.02%7:50
USD/PLN3.71587+0.15%7:50
EUR/USD1.14588-0.15%7:50
GBP/USD1.32161-0.13%7:50
USD/JPY161.683+0.24%7:50
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
LSISOFT 51.20 13.02%
INTERBUD 1.53 7.75%
CYFRPLSAT 16.45 7.06%
DRAGOENT 22.90 7.01%
DBENERGY 8.90 6.97%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl