Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
camaro92

Profil użytkownika
Logincamaro92
ImięKrzysztof
Liczba postów13
Wiadomości na czacie0
Miasto
Dołączył/a2010-09-08
Ostatnie logowanie2021-10-21
Odwiedzin profilu1718
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
MODIVO 100 128.00 94.6800 -26.03 % 9,468.00  7.24%
INTERCARS 50 201.05 789.0000 292.44 % 39,450.00  30.18%
SNIEZKA 250 44.82 86.0000 91.88 % 21,500.00  16.45%
LESS 400 33.86 0.2300 -99.32 % 92.00  0.07%
FARMACOL 200 62.80 52.0000 -17.20 % 10,400.00  7.96%
MBANK 25 534.96 1410.5000 163.66 % 35,262.50  26.97%
POLNORD 1000 10.25 3.5300 -65.56 % 3,530.00  2.70%
DEBICA 100 101.26 91.9000 -9.24 % 9,190.00  7.03%
ZAMET 2000 5.03 0.9200 -81.71 % 1,840.00  1.41%

Posty gracza camaro92 na forum GryGiełdowej


» OffTopic » Program do AT
Witam
Czy ktoś korzysta z programu powerTrader, podobno jest edycja darmowa?
Ktoś używał?

» Gra » Problem z wykresami dot. analizy technicznej.
Witam
Jak sobie poradziłeś z tym problemem?

» OffTopic » Jak inwestowac?
Dzieki za odpowiedz.

» OffTopic » Jak inwestowac?
Kasa zarobiona mozesz w kazdej chwili wyciagnac na takim rachunku, czy w jakims okresolnym czasie?
Od jakies kwoty placi sie podatek i jaki to podatek( ilo procentowy)?

» OffTopic » Jak inwestowac?
Hmm a co to jest forma IKE, ze tak zapytam?
Czyli liczysz na fart rozumiem?

» OffTopic » Jak inwestowac?
Dzieki, biore sie za podstawy i AT, a pozniej dalej cos w tym kierunku.
W grze sa tylko 2 zlecenia z limitem ceny i PKC, realnie jest ich wiecej z tego co wyczytalem?

» OffTopic » Jak inwestowac?
Wiem przegladalem juz twojego bloga, po pierwszej twojej odpowiedzi.
A mozesz polecic cos takiego hmm ksiazke dla kogos poczatkujacego, taka wiedza podstawa, bo AT swoja droga.

» OffTopic » Jak inwestowac?
Dopiero zaczalem czytac, analizowac, wiec generalnie jestem zielony w tym temacie, jeszcze, dlatego milo, ze pomagasz.
Zaczalem czytac pozycyje nr 2 na tej liscie tworzonej przez Ciebie, czyli Analize techniczna rynkow finansowych Murphego. Mam nadzieje, ze bede po niej choc troche bardziej ogarniety w temacie.
Dzieki za pomoc, jeszcze bede mial pytania w przyszlosci napewno.

» OffTopic » Jak inwestowac?
No tak, ale z tego co wyczytalem, jak skladasz zlecenie bez limitu PKC, i kupujesz te akcje i np w tym momencie stac Cie na 500 takich akcji, ale cena wzrosnie, to jakby ilosc akcji spada np na 450, i wtedy kupuje sie 450, ale prowizja naliczona jest raz? Czy kupi sie 500, a Ty musisz doplacic?

» OffTopic » Jak inwestowac?
A prowizja pobierana jest przed po w czasie transakcji? zalozmy, mam 1300 zl kupuje jakies akcje po 2 zl, akcji 650. Wzrastaja do poziomu 3 zl, sprzedaje te akcje i mam 1950 zl. Czyli 1300*0,39 + 1950*0,39 = 5,07+7,61=12,68...13 zl.
Czyli realny zysk 637 zl?
Dobrze zrozumialem?

» OffTopic » Jak inwestowac?
Czyli 5 zl + ta dodatkowa oplata, czyli te dwie wartosci sie sumuja, a nie zastepuja?
Czyli np inwestuje te 5000 zl w spolke A kupujac akcje po X zl, place od tego prowizje i 5 zl, sprzedajac je znowu place prowizje i 5 zl, i mam jakis zysk na czysto wtedy, tak?

» OffTopic » Jak inwestowac?
Witam
Wielu z was pewnie juz inwestuje realnie na gieldzie, przeczytalem na stronie bossa, ze minimum z jakim powinno sie startowac to 10 000 PLN, poniewaz 1000 PLN to za malo, jest tam napisane, ze jest za duze ryzyko straty kapitalu.
Dopiero zaczynam i nie chce nawet zaczynac w tym momencie realnego inwestowania, ale jak to wyglada faktycznie.
Oplaty to 0,39% od transkacji kupno i sprzedaz, lub 5 zl jesli kwota ta nie zostanie przekroczona, czyli strata minimalna to 10 zl tak? czy jak to wyglada? Do tego opalta biura maklerskiego?

» O Spółkach » Lotos
Witam
Co myslicie, bedzie spadal, czy wybije do gory?
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138086.2-0.55%10:47
WIG203657.9-0.57%11:02
WIG20 Fut3640.0-0.38%10:47
WIG20USD980.9-1.02%10:47
mWIG409668.1-0.49%10:47
sWIG8031160.7-0.26%10:47
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7556.8+0.01%10:52
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24961.6-0.10%10:47
Ropa WTI75.3-1.59%11:02
Złoto4198.1+0.91%11:02
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26940+0.27%11:02
CHF/PLN4.61445+0.34%11:02
USD/PLN3.72802+0.48%11:02
EUR/USD1.14522-0.21%11:02
GBP/USD1.32109-0.17%11:02
USD/JPY161.764+0.29%11:02
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 89.40 10.37%
MENNICA 41.20 7.01%
ALTA 1.70 6.92%
DIGITANET 274.80 5.29%
GTC 2.45 5.15%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl