Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie wyraził zgody na podgląd swojego portfela.
| Login | carmelo93 | |
| Imię | Hubert | |
| Liczba postów | 7 | |
| Wiadomości na czacie | 1 | |
| Miasto | GPW | |
| Dołączył/a | 2008-01-26 | |
| Ostatnie logowanie | 2026-04-23 | |
| Odwiedzin profilu | 1625 | |
| O sobie | ||
| Szkoła/Uczelnia | Liceum | |
| Motto/Podpis | ...Każda akcja ,to szansa na dobry pieniądz... | |
| Miejsce | Wartosc portfela |
Poprzednie miejsce |
zmiana | zmiana % 1 sesja |
zmiana % 5 sesji |
zmiana % 20 sesji |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2091 | 100,986.23 | 2127 | +36 | +0.17% | +1.22% | +2.03% |
| Miejsce | Wartosc portfela |
Grał: |
|---|---|---|
| 3995 | 72,622.35 | 2008-01-26 - 2008-06-30 |
Posty gracza carmelo93 na forum GryGiełdowej
| » Gra » zmieniony modul News - Wiadomości dnia |
Tak świetny pomysł...:PP |
| » O Spółkach » Czy bioton sie juz nie odbije na te przynajmniej 1 |
ah..ten Bioton ciągle skacze....ale w tym tygodniu powinnin być przynajmniej po 0,50 |
| » Gra » Wprowadzenie sezonów gry |
Ja nie chciałbym nic płacić.Przecież gra jest całkowicie darmowa nie...?? |
| » Gra » Blędy w notowaniach (?) |
Fajnie ,także zarobiłem troszkę na Biotonie... |
| » O Spółkach » Bioton fatalnie! |
Kupiłem Bioton po 0,85!!Nie wiedziałem ,że pójdzie tak w dół.Teraz jestem 20% w plecy.
I teraz pytanko...Czy Bioton pójdzie w górę??? |
| » Gra » Podgląd portfeli innych graczy. |
Podgląd portfela innego gracza moim zdaniem powinnien odbywać się za zgodą użytkownika.Wyłącznie za zgodą!! |
| » Gra » Co się dzieje? |
kurcze co SIĘ DZIEJE.....:o |
| » O Spółkach » Inwestuje w Hoop |
Kupiłem 305 akcji ,,Hoop" po 33.00.Myśle ,że w ciągu 2-dni powinny wahać się w granciach 35-36!!
|
| » O Spółkach » Inwestuje w Hoop |
*tych akcji to kupiłem 3050 -sorry |
| GPW | Świat | Waluty |
|---|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Wzrosty | Spadki | Staty |
|---|---|---|
| LSISOFT | 51.20 | 13.02% |
| INTERBUD | 1.53 | 7.75% |
| CYFRPLSAT | 16.45 | 7.06% |
| DRAGOENT | 22.90 | 7.01% |
| DBENERGY | 8.90 | 6.97% |
| Więcej ... | ||
| ODLEWNIE | 20.20 | -8.18% |
| MEDINICE | 76.30 | -8.18% |
| PGFGROUP | 0.50 | -5.82% |
| KINOPOL | 18.75 | -5.06% |
| GETIN | 0.45 | -4.89% |
| Więcej ... | ||
| Rośnie: | 0 Spółek | |
| Bez zmian: | 0 Spółek | |
| Spada: | 0 Spółek | |
| Obrót: | 0 PLN. | |
