Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
caroliscool

Profil użytkownika
Logincaroliscool
Imię
Liczba postów12
Wiadomości na czacie465
Miasto
Dołączył/a2011-07-24
Ostatnie logowanie2026-01-24
Odwiedzin profilu1786
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis "możecie być kimś albo nikim"

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
GRUPAAZOTY 2398 45.92 20.8000 -54.70 % 49,878.40  16.85%
PZU 1550 38.05 67.7000 77.92 % 104,935.00  35.45%
PGE 3400 11.43 9.8780 -13.58 % 33,585.20  11.35%
BORYSZEW 7000 6.53 4.9200 -24.66 % 34,440.00  11.64%
PKPCARGO 6479 18.05 11.2900 -37.45 % 73,147.91  24.71%

Posty gracza caroliscool na forum GryGiełdowej


» Analiza » GOLD dla sceptyków...
http://prntscr.com/2ri88a
Jeżeli chodzi o złoto. przebiło Linie Trendu. Jednak po drodze mamy jeszcze FIBO i strefe podazy. Moim zdaniem warto poczekac na dane teraz:P Bo jak ktos ma pozycje jak ARni to moze spac spokojnie ja narazie poczekam, ale bardziej mysle o krotkiej korekcie teraz (2-5 dni) i wtedy wejscie w longa
Pozdrawiam

P.S
http://prntscr.com/2rifog
Poziom 1253 wyglada dla mnie bardzo smakowicie do longa

» Analiza » GOLD dla sceptyków...
O to mi chodziło super dzieki za odpowiedź

» Analiza » GOLD dla sceptyków...
No rozumiem że grasz z trendem ja wole łapać mniejsze ruchy ;P nie jestem odporny na dane :D Też rozumiem że chcesz reagować :P ale chodzi mi o jakiś poziom co wg ciebie zaneguje całą analizę

» Analiza » GOLD dla sceptyków...
Witam,
ja z ciekawości chciałem się ciebie arni zapytać przy jakich poziomach będziesz ładować dalej pozycje i gdzie masz menatlny SL. bo o zwykłym przy takiej grze nie ma chyba mowy
Pozdro


» O Spółkach » Co się stało z Agroligą
http://stooq.pl/n/?f=830574&search=agroliga

» Giełda » Wartość portfela
luczek napisał:
carolis żeby dostać dywidendę musisz miec spółkę na kilka tygodni wczesniej, a nie na dzien przed obcięciem.
a widzisz nie doczytalem dobrze xd no to liczyc na wzrost i sprzedac dosyc dobrze. dobrze ze dosyc dobra cenee za akcje mam :-P

» Giełda » Wartość portfela
luczek, pytałeś się czy się opłaca kupować. można zrobić fajny myk w postaci uśrednienia ceny. Jak wiemy ze na nastepny dzień jest ciecie dywidendy, wiec kupujemy w ten dzien przed obcieciem a na drugi dzien odrazu po otwarciu i nie dość że mamy konkertną spółkę po fajnej cenie to cena akcji szybko wroci do tego poziomu i na dodatek dostaniemy bonus w postaci dywidendy. ja tak zagralem na żywo na KGHM. Zobaczymy jak to wyjdzie :D

» Giełda » Analiza techniczna jako sposób na zarabianie?
Złoty smok.
Ja wtrące swoje 3 grosze na temat wychodzenia z pozycji. Jak np ja widze że mam zysk założmy 15% a wchodzilem w pozycje wiedzac ze chce zarobic 12%. ustawiam stopa na poziomie odpowiadajacym 12% i daje szanse rynkowi na wzbicie sie jeszcze bardziej To jest sytuacja na dobrą spółkę.
Tyle odemnie

» O Spółkach » KOV - scalenie akcji
Kubox napisał:
Spółka jest źle przeliczona. Nie zmieniła się ilość posiadanych akcji, tylko kurs i dzięki temu ich wartość skoczyła o 590%.

DOkładnie co jest bardzo słabe. bo skoczyli w rankingu ludzie którzy wykorzystali bug. ja nie patrze na ranking, ale moim zdaniem powinno zostac poprawione
pozdrawiam

» O Spółkach » Gant
Macko napisał:
a ja mysle ze nie sa spekulacyjne, wystarczy pare minut spedzic na necie zeby znalezc np. takie kwiatki:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Gant-przesuwa-wykup-obligacji-s-AX-o-wartosci-21-mln-zl-2865427.html
wychodzi na to ze z kasa u nich jest baaardzo krucho, dlatego to zlecialo kilka dni temu.

poprostu się nie zrozumieliśmy :D dla mnie kupno Ganta w tym momencie to czysta spekulacja. Jak sam napisałem fundamenty są dla Ganta najważniejsze

» O Spółkach » Gant
zrobiło się ciekawie? No ja myśle że te skoki są poprostu spekulacyjne. Tak jak było na DSS. Jeżeli zejdzie poniżej 1.08 zobacze. Może małą cześć kapitału właśnie zainwestuje w ganta. Ja myśle że zjedzie nawet do 1.00. Jeżeli poziom puści to nie wiem gdzie dalej. ja sprobuje kupic za 1.00 i wycofac sie w miare szybko w razie lipy, jedynie kupie wczesniej jeżeli troszke fundamenty bedą lepsze. Bo jak to gdzieś wyczytałem: "Fundamenty tworzą trendy, analiza techniczna tylko mówi ci gdzie wejść" Mam nadzieje że duzo osob ustawi buy limit na 1.00.

» O Spółkach » CEDC
Była zamiana długu (obligacje) na akcje i stad ten spadek. Szkoda że koło 9 nie oglądałeś TVN CNBC. Właśnie tam o tym mówili.
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG138854.4+0.24%06-19
WIG203678.8+0.21%06-19
WIG20 Fut3654.0-0.44%06-19
WIG20USD991.0+0.15%06-19
mWIG409715.3+0.37%06-19
sWIG8031241.5-0.10%06-19
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7516.0-0.53%1:59
Nikkei72362.3+1.56%7:51
DAX24985.8-0.16%06-19
Ropa WTI75.2-1.75%8:08
Złoto4194.9+0.83%8:08
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.25726-0.01%8:08
CHF/PLN4.598990.00%8:08
USD/PLN3.71622+0.16%8:08
EUR/USD1.14559-0.17%8:08
GBP/USD1.32136-0.15%8:08
USD/JPY161.667+0.23%8:08
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
LSISOFT 51.20 0.00%
INTERBUD 1.53 0.00%
CYFRPLSAT 16.45 0.00%
DRAGOENT 22.90 0.00%
DBENERGY 8.90 0.00%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl