Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
ds257

Profil użytkownika
Loginds257
Imię
Liczba postów12
Wiadomości na czacie1
Miasto
Dołączył/a2012-11-20
Ostatnie logowanie2022-08-23
Odwiedzin profilu1457
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
BARLINEK 201 0.74 1.2200 64.86 % 245.22  2.64%
CDPROJEKT 26 7.08 226.5000 3,099.15 % 5,889.00  63.37%
HARPER 60 2.47 5.0000 102.43 % 300.00  3.23%
SANPL 2 264.50 620.0000 134.40 % 1,240.00  13.34%
GOBARTO 19 6.20 22.8000 267.74 % 433.20  4.66%
VRGSA 190 1.35 5.2600 289.63 % 999.40  10.75%
KERDOS 10 3.40 0.0100 -99.71 % 0.10  0.00%
PAGED 1 34.25 58.4000 70.51 % 58.40  0.63%
COLIAN 8 3.90 4.0800 4.62 % 32.64  0.35%
WIELTON 4 7.40 5.4800 -25.95 % 21.92  0.24%
MABION 1 41.10 7.6300 -81.44 % 7.63  0.08%
FORTE 2 40.97 19.0000 -53.62 % 38.00  0.41%
MEDICALG 1 302.90 27.0000 -91.09 % 27.00  0.29%

Posty gracza ds257 na forum GryGiełdowej


» Giełda » Nowe akcje
Mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy. Czy jak spółka dopuści nowe akcje do obrotu o wartości nominalnej czterokrotnie niższej od obecnego kursu to jaka będzie wtedy reakcja rynku tego dnia ?

dziękuje za każdą odpowiedź

» Giełda » Szybka piłka
Sfinks czy Rainbow. Kupno. Teraz

» O Spółkach » Koszyki akcyjne
Tydzień I i II - 9.02 - 23.02

Spółki:

-ASSECOSLO
-CIGAMES
-FOTA
-INDYGO
-INPRO
-JWCONSTR
-MAKRUM
-MISPOL
-MOBRUK
-ORZBIALY
-PCCEXOL
-RONSON
-SNIEZKA
-VOXEL
-WARIMPEX

Stopa zwrotu : 6.40 %

Najlepsza spółka: FOTA 89,19 %
Najgorsza spółka: CIGAMES -8.53 %


» O Spółkach » ALIOR Analiza techniczna
Z jednej strony możemy zinterpretować ten wykres jako formację spodka zwyżkującego, który po przebiciu 90 zł może osiągnąć poprzednie szczyty, natomiast z drugiej wskaźniku pokazują wyprzedanie rynku i pewne znaki najbliższego spadku do pułapu 85 zł. I myślę, że ten znaczący spadek wolumenu może sugerować osłabienie trendu wzrostowego. Zobaczymy co dzisiejsza sesja pokaże

» O Spółkach » ruchy spekulacyjne czy jakieś podstawy do wzrostów?
Uważam, że ktoś lekko pchnął cenę akcji do przodu i wtedy zaczęła działać psychologia tłumu. To zawszony kundel niewarty uwagi a wszystko wyjdzie w raporcie kwartalnym.

» O Spółkach » ZPUE


Z mojego punktu to wygląda na konsolidacje z tendencją spadkową, widzimy podczas spadków lekki wzrost wolumenu co może świadczyć o uaktywnieniu się sprzedających.
Jeśli przebije wsparcie na 402 to następnego dołka możemy szukać w okolicy 370.

» O Spółkach » O co chodzi ??? JWCONSTR
Ze strony wskaźników AT również nie wygląda to ciekawie, w ogóle jak spojrzałem na MACD to się przeżegnałem :D Ale zakładam ,że jutro lekkie odbicie.

» Analiza » Pierwsza AT (PGNIG, ARCTIC, ZAMET)
Jest to moja pierwsza analiza na tym portalu wiec proszę nie szczędzić słów i jeśli coś robię źle to dajcie znać, lepiej teraz uczyć się na błędach niż później :D
Przeszukałem cały indeks WIG i to mi wpadło w oko. Do analizy użyłem Fali Bollingera, Oscylatora stochastycznego oraz MACD.
Liczę na waszą opinię na temat tych spółek.


PGNIG
[url=http://ifotos.pl/zobacz/PGNIGpng_epaanne.png/][img][/url]

Kurs znajduję się na najniższym poziomie od 14 miesięcy, widzę spore szanse na zmianę trendu. Pomimo liberalizacji rynku gazowego liczę na odbicie z tych rocznych minimów.
Najbliższy opór punkt 5.00 ale w zasięgu widać poziom 5.70.

ARCTIC
[url=http://ifotos.pl/zobacz/ARCTICpng_epaaexh.png/][img][/url]

Co to tej spółki miałem wiele wątpliwości a to ze względu na moje fundamentalne ustosunkowanie do rynku. Kurs znajduje się na oporze, który przecina dolną falę Bollingera dając znak do zakupów. Miałem wątpliwości czy wybrać właśnie ARCTIC czy VARIANT.

ZAMET

[url=http://ifotos.pl/zobacz/ZAMETpng_epaaexq.png/][img][/url]

Co do tej spółki nie mam wątpliwości, jest moim największym faworytem spośród tej trójki. Akcje ładnie dopasowały się do wskaźników. Martwi mnie jedynie niski poziom ewentualnego wzrostu.

Co o tym sądzicie ?


» Giełda » Sprzedaż akcji przez OFE
Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat tzn. jak myślicie jaka będzie reakcja indeksu WIG 20/WIG 30 na sprzedaż pakietów akcji posiadanych przez OFE ?

» Analiza » GOLD dla sceptyków...
Doleci do 1290 a jeśli przebije ten opór to można się nawet spodziewać pułapu 1350

» O Spółkach » Jaki był dla Was ten rok na gragildowa.pl ?
Dla mnie w grze giełdowej był to bardzo udany rok. Na portfelu podstawowym z własną strategią udało mi się osiągnąć 63 % zysku, co z początkowych 2000 dało 2854.
Może to dlatego, że raczej nie gustuję w blue chipach.
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG139098.4+0.18%9:15
WIG203693.0+0.38%9:30
WIG20 Fut3676.0+0.60%9:15
WIG20USD992.7+0.17%9:15
mWIG409704.3-0.11%9:15
sWIG8031158.3-0.27%9:15
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7566.8+0.14%9:20
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX25049.3+0.25%9:14
Ropa WTI75.5-1.25%9:30
Złoto4197.4+0.89%9:30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26119+0.08%9:30
CHF/PLN4.60286+0.09%9:30
USD/PLN3.72160+0.30%9:30
EUR/USD1.14499-0.23%9:30
GBP/USD1.31972-0.27%9:30
USD/JPY161.750+0.28%9:30
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 85.20 5.19%
PURE 2.73 5.00%
MAXCOM 6.38 4.59%
VERCOM 120.00 4.35%
IPOPEMA 7.48 3.89%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl