Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
| Login | dubmaster72 | |
| Imię | Rafał | |
| Liczba postów | 1 | |
| Wiadomości na czacie | 9 | |
| Miasto | Łódź | |
| Dołączył/a | 2012-07-24 | |
| Ostatnie logowanie | 2018-11-29 | |
| Odwiedzin profilu | 681 | |
| O sobie | ||
| Szkoła/Uczelnia | ZSP 13 w Łodzi | |
| Motto/Podpis | ||
Posty gracza dubmaster72 na forum GryGiełdowej
| » O Spółkach » Synthos |
Jestem początkujący i zainwestowałem w spółkę synthos.
I chciałem usłyszeć opinie starych wyjadaczy co do spółki synthos. Już słyszałem żeby zainwestować w piwo i wódke xD Proszę o normalną ocenę , a nie o żarty ponieważ dobiero się uczę i nawet jeszcze nie zaczołem czytać literatury o tej tematyce. Więc mam akcje synthosu od miesiąca i jak narazie stopa zwrotu wynosi 0.55% na plusie i niewiem czy sprzedać czy trzymać . I mam jeszcze jedną prośbę :D Niewiem jak czytać analizę technichną :/ Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co z grubsza chodzi ??????????????? |
| GPW | Świat | Waluty |
|---|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Wzrosty | Spadki | Staty |
|---|---|---|
| MEDINICE | 75.00 | 8.70% |
| LIBET | 1.45 | 8.21% |
| KOMPAP | 23.20 | 5.45% |
| CELTIC | 1.27 | 5.42% |
| ELKOP | 1.90 | 5.26% |
| Więcej ... | ||
| IBSM | 61.40 | -10.76% |
| CAPITAL | 2.90 | -8.23% |
| MDIENERGIA | 1.71 | -7.84% |
| HERCULES | 1.48 | -6.92% |
| ROPCZYCE | 24.90 | -5.32% |
| Więcej ... | ||
| Rośnie: | 0 Spółek | |
| Bez zmian: | 0 Spółek | |
| Spada: | 0 Spółek | |
| Obrót: | 0 PLN. | |
