Załóż konto | Przypomnij hasło
Ten gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
eukrysj

Profil użytkownika
Logineukrysj
ImięKrystian
Liczba postów3
Wiadomości na czacie156
MiastoWarszawa
Dołączył/a2012-02-18
Ostatnie logowanie2020-05-06
Odwiedzin profilu1246
O sobie
Szkoła/Uczelnia Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego
Motto/Podpis Codziennie lepszy

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
MODIVO
MDV
100 30.50 95.6600 213.64 % 9,566.00  100.00%

Posty gracza eukrysj na forum GryGiełdowej


» OffTopic » praca za granicą
Jak wyjedziesz za granice to wieś ze sobą kilka paczek fajek tyle aby było legalnie na twój użytek, a jak zarobisz kase to sprowac motor sportowy z rozwaloną owiewką

» OffTopic » praca za granicą
a na co liczysz co umiesz robić ?

» Giełda » Pytanie od początkującego
Trzeba czekać
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG157676.2-2.37%10-30
WIG204180.9-2.40%10-30
WIG20 Fut4209.0-2.34%10-30
WIG20USD1060.9-2.68%10-30
mWIG4010677.2-2.45%10-30
sWIG8029608.7-1.58%10-30
 Notowania Świat
US Blue Chip51752.0-1.10%10-30
Nasdaq10028384.8-3.46%10-30
Nikkei63290.1-2.12%10-30
DAX25818.2-0.85%10-30
Ropa WTI104.1+2.08%10-30
Złoto3875.4-3.71%10-30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.40199+0.29%10-30
CHF/PLN4.78190+0.28%10-30
USD/PLN3.94550+0.60%10-30
EUR/USD1.11570-0.30%10-30
GBP/USD1.33975+0.07%10-30
USD/JPY157.562-0.07%10-30
Forum
» Dywidenda Ambra [0][AMB]
» nazwa spolki AUX [2][AUX_]
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 12.10 30.11%
MULTIQURE 1.48 6.95%
AIGAMES 0.68 5.28%
KOMPAP 22.00 4.76%
POLTREG 21.30 4.41%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl