Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
justrun

Profil użytkownika
Loginjustrun
ImięJustyna
Liczba postów4
Wiadomości na czacie0
Miasto
Dołączył/a2010-01-05
Ostatnie logowanie2019-11-07
Odwiedzin profilu1321
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
VRGSA 100 3.49 5.2600 50.72 % 526.00  1.47%
VIVID 100 3.35 0.6070 -81.88 % 60.70  0.17%
CDPROJEKT 100 79.61 217.4000 173.08 % 21,740.00  60.88%
GETIN 5000 1.31 0.3890 -70.31 % 1,945.00  5.45%
PEKAO 50 133.60 228.8000 71.26 % 11,440.00  32.03%

Posty gracza justrun na forum GryGiełdowej


» OffTopic » Kurs giełdowy szkoły giełdowej
GumiBerr napisał:
Obecnie jestem w trakcie takiego kursu podstawowego. Po dzisiejszych zajęciach stwierdzam, że jeszcze wiele rzeczy muszę się nauczyć, aby zrozumieć, o czym tak naprawdę mówiono. Aczkolwiek tutaj również jestem totalnym nowicjuszem. Z tego też względu uważam, że skoro troszkę tutaj grasz, to chociaż znasz terminologię i ogólne założenia.


Rozumiem, że nie masz za sobą studiów ekonomicznych lub czegoś w tym kierunku, ani nie interesowałeś się giełdą wcześniej? Podstawowe pojęcia i założenia - trochę pewnie znam, ale to jeszcze poziom, w którym nie wiem ile jeszcze nie wiem

Jak oceniasz kurs ogólnie? Jest w nim dużo wartości merytorycznej i można sporo wynieść?


Co do darmowej wiedzy w internecie - na pewno takowa jest, ale spędzenie 100 h na rozróżnianie ziaren od plew, to czas zupełnie stracony, który wolę spędzić nad bardziej ukierunkowną nauką. Jeśli 450 zł jest mi w stanie go zaoszczędzić, to wciąż jest to świetna inwestycja. Przy pracy na pełen etat, czas zaczyna mieć ogromną wartość.

» OffTopic » Kurs giełdowy szkoły giełdowej
Cześć,

Szkoła Giełdowa organizuje kursy "Podstawy Inwestowania", a potem jeszcze drugi poziom. Korzystał ktoś z tych kursów? Jak oceniacie przydatność i jakość?

Dodam, że jestem laikiem, poza jakimiś inwestycjami na tej stronie

» Gra » FAQ Gry Giełdowej
Czy jest możliwość wyszukiwania wątków na forum? Nie znalazłam takiej opcji.

» Giełda » Bezpłatne szkolenia organizowane przez GPW i DM BOŚ w kilku miastach w Polsce
Jakby ktoś był zainteresowany, to 8. czerwca jest też internetowa transmisja z Wawy. Też się trzeba zapisać.
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG135165.9-0.59%17:09
WIG203572.3-0.73%17:09
WIG20 Fut3553.0-0.84%17:04
WIG20USD950.0-0.58%17:15
mWIG409428.0-0.25%17:09
sWIG8030548.0-0.49%17:09
 Notowania Świat
US BlueChip51876.1-0.09%22:05
Nasdaq10029118.2-1.09%22:01
Nikkei69360.9-4.15%8:45
DAX24681.7-1.25%17:31
Ropa WTI70.2-2.34%22:59
Złoto4072.1+1.13%22:00
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28893+0.12%22:00
CHF/PLN4.65297+0.04%22:00
USD/PLN3.76635-0.01%22:00
EUR/USD1.13875+0.13%22:00
GBP/USD1.31992+0.05%22:00
USD/JPY161.758-0.02%22:00
Forum
» Proszę dodać SYN2BIO [0]
» Zmiana nazwy spółki [2][SPL]
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
Wzrosty Spadki Staty
MEDINICE 75.00 8.70%
LIBET 1.45 8.21%
KOMPAP 23.20 5.45%
CELTIC 1.27 5.42%
ELKOP 1.90 5.26%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl