Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
| Login | justrun | |
| Imię | Justyna | |
| Liczba postów | 4 | |
| Wiadomości na czacie | 0 | |
| Miasto | ||
| Dołączył/a | 2010-01-05 | |
| Ostatnie logowanie | 2019-11-07 | |
| Odwiedzin profilu | 1321 | |
| O sobie | ||
| Szkoła/Uczelnia | ||
| Motto/Podpis | ||
Posty gracza justrun na forum GryGiełdowej
| » OffTopic » Kurs giełdowy szkoły giełdowej |
GumiBerr napisał:
Obecnie jestem w trakcie takiego kursu podstawowego. Po dzisiejszych zajęciach stwierdzam, że jeszcze wiele rzeczy muszę się nauczyć, aby zrozumieć, o czym tak naprawdę mówiono. Aczkolwiek tutaj również jestem totalnym nowicjuszem. Z tego też względu uważam, że skoro troszkę tutaj grasz, to chociaż znasz terminologię i ogólne założenia. Rozumiem, że nie masz za sobą studiów ekonomicznych lub czegoś w tym kierunku, ani nie interesowałeś się giełdą wcześniej? Podstawowe pojęcia i założenia - trochę pewnie znam, ale to jeszcze poziom, w którym nie wiem ile jeszcze nie wiem
Jak oceniasz kurs ogólnie? Jest w nim dużo wartości merytorycznej i można sporo wynieść? Co do darmowej wiedzy w internecie - na pewno takowa jest, ale spędzenie 100 h na rozróżnianie ziaren od plew, to czas zupełnie stracony, który wolę spędzić nad bardziej ukierunkowną nauką. Jeśli 450 zł jest mi w stanie go zaoszczędzić, to wciąż jest to świetna inwestycja. Przy pracy na pełen etat, czas zaczyna mieć ogromną wartość. |
| » OffTopic » Kurs giełdowy szkoły giełdowej |
Cześć,
Szkoła Giełdowa organizuje kursy "Podstawy Inwestowania", a potem jeszcze drugi poziom. Korzystał ktoś z tych kursów? Jak oceniacie przydatność i jakość? Dodam, że jestem laikiem, poza jakimiś inwestycjami na tej stronie ![]() |
| » Gra » FAQ Gry Giełdowej |
Czy jest możliwość wyszukiwania wątków na forum? Nie znalazłam takiej opcji. |
| » Giełda » Bezpłatne szkolenia organizowane przez GPW i DM BOŚ w kilku miastach w Polsce |
Jakby ktoś był zainteresowany, to 8. czerwca jest też internetowa transmisja z Wawy. Też się trzeba zapisać. |
| GPW | Świat | Waluty |
|---|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Wzrosty | Spadki | Staty |
|---|---|---|
| MEDINICE | 75.00 | 8.70% |
| LIBET | 1.45 | 8.21% |
| KOMPAP | 23.20 | 5.45% |
| CELTIC | 1.27 | 5.42% |
| ELKOP | 1.90 | 5.26% |
| Więcej ... | ||
| IBSM | 61.40 | -10.76% |
| CAPITAL | 2.90 | -8.23% |
| MDIENERGIA | 1.71 | -7.84% |
| HERCULES | 1.48 | -6.92% |
| ROPCZYCE | 24.90 | -5.32% |
| Więcej ... | ||
| Rośnie: | 0 Spółek | |
| Bez zmian: | 0 Spółek | |
| Spada: | 0 Spółek | |
| Obrót: | 0 PLN. | |

