Załóż konto | Przypomnij hasło
Ten gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
korazz

Profil użytkownika
Loginkorazz
Imię
Liczba postów17
Wiadomości na czacie0
Miasto
Dołączył/a2013-11-14
Ostatnie logowanie2020-12-09
Odwiedzin profilu2082
O sobie
Szkoła/Uczelnia Uniwersytet Gdański
Motto/Podpis

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
KRUK 1 115.00 393.8000 242.43 % 393.80  0.08%
VRGSA 17916 2.36 5.5200 133.90 % 98,896.32  19.49%
CDPROJEKT 1787 25.96 223.3000 760.17 % 399,037.10  78.66%
11B 59 158.80 142.0000 -10.58 % 8,378.00  1.65%
WIELTON 109 12.90 5.5200 -57.21 % 601.68  0.12%

Posty gracza korazz na forum GryGiełdowej


» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
teraz 3,10

» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
ja tam widzę na razie trend spadkowy. Dopiero jak uda się trwale przebić 2,5 i pójdziemy wyżej to będzie można mówić o zmianie trendu...

» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
no to dlaczego tak bardzo Ci zalezy na tym BTM? jedno jest pewne, dzięki Tobie ten wątek odżył ;d

» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
Sławek, Ty masz akcje BTM w realu ?

» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
czyli Arnoldzie mówisz, że jak padnie 2,16 (który narazie jeszcze jako tako sie broni) to lecimy poniżej 2? a jakiś pozytywny scenariusz?

» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
a mnie trochę kasa sparzyła jak zobaczyłem jak leci BTM i ponownie wskoczyłem przy 2,40. Perspektywa nieciekawa, ale najlepszy czas na odzieżówki, to może jeszcze szansa na wyjście z plusem

» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
myślicie, że to już koniec wzrostów na BTM?

» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
przy tym co się dzieje z szerokim, BTM jest naprawdę silny.

» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
Myślicie, ze dzisiejszy spadek to coś w stylu paniki z 24.08 ? Bo przecież WIG20 poniżej 2000 pkt... Czy powoli odwrócenie trendu ?

» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
a raport za III kwartał będzie opublikowany wcześniej tj. 09.11

» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
Ja jeszcze zaryzykuje i poczekam do jutra, bo robi się coraz ciekawiej

» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
Skinni napisał:
korazz napisał:
ja też spadam wskocze poniżej 3 jak się uda

Czy udało ci się wskoczyć?


jeszcze czekam

» Analiza » Wielton- sygnał kupna
Np i odbicie od 7,31

» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
ja też spadam wskocze poniżej 3 jak się uda

» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
Myślicie, ze Jutro zjedziemy poniżej 3 ?

» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
myślicie, że będzie jeszcze okazja załapać się na korektę na BTM? bo mam trochę wolnej gotówki i zastanawiam się czy dokupić czy realizować już zyski. Martwi mnie trochę to, że po wynikach nie przeskoczyliśmy 3,42..

» Analiza » Szmatki i fatałaszki - BYTOM AT!
jutro dobijemy do 4 ? :D
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG133708.1-1.30%13:58
WIG203590.0-1.38%14:13
WIG20 Fut3545.0-1.39%13:58
WIG20USD975.4-1.78%13:58
mWIG409389.6-1.38%13:58
sWIG8031405.0-1.21%13:58
 Notowania Świat
US BlueChip50872.1+0.17%06-09
S&P500 Fut7324.2-0.93%14:03
Nikkei64179.3-1.89%8:45
DAX24219.3-0.87%13:57
Ropa WTI90.0+2.07%14:13
Złoto4137.9-2.86%14:13
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.24958+0.15%14:13
CHF/PLN4.60879+0.06%14:13
USD/PLN3.68261+0.15%14:13
EUR/USD1.15396+0.01%14:13
GBP/USD1.33831+0.10%14:13
USD/JPY160.493+0.09%14:13
Forum
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» GRAGIELDOWA.PL [4]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
» CREOTECH QUANTUM S.A - prośba o... [1]
» Prośba o usunięcie QRT [0][QRT]
» Realizacja zlecenia zakupu o... [0][ING]
Wzrosty Spadki Staty
VOXEL 117.80 -0.51%
COMP 93.70 -0.95%
FEERUM 16.90 -0.29%
MOSTALZAB 6.30 -0.79%
LSISOFT 46.00 -0.43%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015