Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
| Login | lunatikz (SPHiNiX) | |
| Imię | eL | |
| Liczba postów | 3 | |
| Wiadomości na czacie | 939 | |
| Miasto | Olsztyn | |
| Dołączył/a | 2009-05-17 | |
| Ostatnie logowanie | 2022-01-05 | |
| Odwiedzin profilu | 6157 | |
| O sobie | ||
| Szkoła/Uczelnia | ||
| Motto/Podpis | ||
Posty gracza lunatikz na forum GryGiełdowej
| » OffTopic » Wykres w MT4 |
Pytanko: czy można usunąć zaznaczoną linie (przedstawiającą aktualną cenę) z wykresu ??? ![]() Dodano 2013-06-24 00:40 poradziłem sobie, zmieniłem tło na szare i nie widać tej kreski :P, ale temat aktualny może ktoś wie jak to zrobić inaczej. |
| » OffTopic » MT4 - testowanie strategii - ręcznie ?? |
Pytanko do forexowych zapaleńców, czy jest opcja w mt4 abym mógł przetestować "ręcznie" swoją strategię na danych historycznych? tzn. chciałbym zbadać pewien okres historyczny, ale żeby wykres cen tworzył się tak jak w czasie rzeczywistym (rysował świeczki m15 h1 h4)
|
| » Giełda » Platforma Alior Trader PYTANIE !! |
Witam
Może ktoś korzysta z platformy Alior Trader i wie jak dodać do zniesień Fibo więcej poziomów ??? Nie chodzi mi o usunięcie domyślnych zniesień i zastąpienie ich, ale o dopisanie poziomów. |
| GPW | Świat | Waluty |
|---|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Wzrosty | Spadki | Staty |
|---|---|---|
| MEDINICE | 75.00 | 8.70% |
| LIBET | 1.45 | 8.21% |
| KOMPAP | 23.20 | 5.45% |
| CELTIC | 1.27 | 5.42% |
| ELKOP | 1.90 | 5.26% |
| Więcej ... | ||
| IBSM | 61.40 | -10.76% |
| CAPITAL | 2.90 | -8.23% |
| MDIENERGIA | 1.71 | -7.84% |
| HERCULES | 1.48 | -6.92% |
| ROPCZYCE | 24.90 | -5.32% |
| Więcej ... | ||
| Rośnie: | 0 Spółek | |
| Bez zmian: | 0 Spółek | |
| Spada: | 0 Spółek | |
| Obrót: | 0 PLN. | |

