Załóż konto | Przypomnij hasło
Ten gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
mati77777

Profil użytkownika
Loginmati77777
Imię
Liczba postów3
Wiadomości na czacie241
MiastoKatowice
Dołączył/a2012-06-04
Ostatnie logowanie2020-10-19
Odwiedzin profilu1286
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
PKNORLEN
PKN
269 41.90 146.3800 249.36 % 39,376.22  32.80%
COMARCH
CMR
150 72.13 331.0000 358.89 % 49,650.00  41.36%
GTC
GTC
1000 9.40 2.1800 -76.81 % 2,180.00  1.82%
RAFAKO
RFK
1200 8.70 0.0125 -99.86 % 15.00  0.01%
CORMAY
CRM
800 13.00 0.4960 -96.18 % 396.80  0.33%
AGORA
AGO
1000 10.80 12.7000 17.59 % 12,700.00  10.58%
BORYSZEW
BRS
2000 5.60 4.4150 -21.16 % 8,830.00  7.36%
KANIA
KAN
9000 4.07 0.0100 -99.75 % 90.00  0.07%
RANKPROGR
RNK
1600 2.47 4.2550 72.27 % 6,808.00  5.67%

Posty gracza mati77777 na forum GryGiełdowej


» OffTopic » VBA - excel, materiały do nauki
Polecam książkę Walkenbach'a Vba tam masz od podstaw wszystko prosto opisane

» O Spółkach » Platformy FOREX
Z tego co wiem ja, to dzięki swojej polityce odnoście tego że nie rzucają się na wielkie hale tylko budują średniej wielkości które znajdują obecnie nabywców ale co ja tam wiem

» Giełda » FAQ Tradera.
Czytaj dużo, słuchaj wielu dookoła i nikomu nie ufaj. Wszystko weryfikuj sam. Nie wierz w prawdy popularne, jeśli ich sam nie sprawdzisz na twardych danych. -Grzegorz Zalewski

Myśle, że to całkiem trafny cytat
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG157676.2-2.37%10-30
WIG204180.9-2.40%10-30
WIG20 Fut4209.0-2.34%10-30
WIG20USD1060.9-2.68%10-30
mWIG4010677.2-2.45%10-30
sWIG8029608.7-1.58%10-30
 Notowania Świat
US Blue Chip51752.0-1.10%10-30
Nasdaq10028384.8-3.46%10-30
Nikkei63290.1-2.12%10-30
DAX25818.2-0.85%10-30
Ropa WTI104.1+2.08%10-30
Złoto3875.4-3.71%10-30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.40199+0.29%10-30
CHF/PLN4.78190+0.28%10-30
USD/PLN3.94550+0.60%10-30
EUR/USD1.11570-0.30%10-30
GBP/USD1.33975+0.07%10-30
USD/JPY157.562-0.07%10-30
Forum
» Dywidenda Ambra [0][AMB]
» nazwa spolki AUX [2][AUX_]
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 12.10 30.11%
MULTIQURE 1.48 6.95%
AIGAMES 0.68 5.28%
KOMPAP 22.00 4.76%
POLTREG 21.30 4.41%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl