Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie wyraził zgody na podgląd swojego portfela.
Ten gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
Ten gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
| Login | mgjimmy493 | |
| Imię | Marcin | |
| Liczba postów | 12 | |
| Wiadomości na czacie | 0 | |
| Miasto | \'\'Orawa\'\' | |
| Dołączył/a | 2010-10-09 | |
| Ostatnie logowanie | 2020-09-07 | |
| Odwiedzin profilu | 1794 | |
| O sobie | ||
| Szkoła/Uczelnia | ||
| Motto/Podpis | ||
Posty gracza mgjimmy493 na forum GryGiełdowej
| » Gra » Nowy wygląd zakładki zleceń |
Proponuje rekomendacje spółki po przez ankietę. Użytkownicy wybierali by z pośród np. kupuj sprzedał trzymaj i tak dalej. Podobnie rozwiązanie jest na onecie ale tam rekomendują analicy banków i inni tacy, a tu by było więcej analityków :-) |
| » Giełda » Platforma w bzwbk |
Ma ktoś konto maklerskie w bzwbk, jeżeli tak to proszę o informacje jak wygląda platforma. czy to jest metatrader4 czy coś innego. pozdrawiam i czekam na odpowiedz |
| » O Spółkach » Działalność gospodarcza |
Jak zrobić aby składka do zusu wynosiła jak najmniej. Zależy mi żeby na firme wydawać mało ale ją nie zawieszać. I czy istnieją jakieś zniżki dla uczniów/studentów. pomóżcie |
| » OffTopic » praca za granicą |
Może wiecie co jeszcze opłacało się przywieść z zagranicy |
| » OffTopic » praca za granicą |
bizon korzystałeś z agencji pośrednictwa pracy czy ktoś cię wziął |
| » OffTopic » praca za granicą |
'brak mi rozumu' ty gdzie byłeś za granicą i jaka pracę wykonywałes |
| » OffTopic » praca za granicą |
Pochodzę ze wsi więc praca na farmie mi nie straszna. Myślałem o jakiś zbiorach ale proste pracę budowlane też mogę robić. Więc tylko chyba praca fizyczna |
| » OffTopic » praca za granicą |
Może to nie jest związane z giełda ale zawsze z kasa:-). Chodzi o pracę sezonowa za granicą a konkretnie w niemczech. Chce się dowiedzieć czy był z was ktoś ma jakieś pewne miejsca do których jeździ i ile można zarobić byłbym wdzięczny |
| » Giełda » Skąd pieniądze |
nasz kghm on wypłacił dywidende pewnie przez to |
| » Giełda » Gra, konto i niskie prowizje. |
Co myślicie o Xtb. niskie prowizje ale słyszałem bardzo dużo złych rzeczy o nich więc pytam czy ktoś ma lub miał konto na Xtb |
| » OffTopic » Analiza Techniczna |
Mam pytanie czy wie ktoś gdzie można kupić "John J. Murphy - Analiza techniczna rynków finansowych" w Krakowie.Chodzi mi o książkę bo nie mogę znaleźć na stronach księgarń |
| GPW | Świat | Waluty |
|---|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Wzrosty | Spadki | Staty |
|---|---|---|
| MEDINICE | 75.00 | 8.70% |
| LIBET | 1.45 | 8.21% |
| KOMPAP | 23.20 | 5.45% |
| CELTIC | 1.27 | 5.42% |
| ELKOP | 1.90 | 5.26% |
| Więcej ... | ||
| IBSM | 61.40 | -10.76% |
| CAPITAL | 2.90 | -8.23% |
| MDIENERGIA | 1.71 | -7.84% |
| HERCULES | 1.48 | -6.92% |
| ROPCZYCE | 24.90 | -5.32% |
| Więcej ... | ||
| Rośnie: | 0 Spółek | |
| Bez zmian: | 0 Spółek | |
| Spada: | 0 Spółek | |
| Obrót: | 0 PLN. | |
