Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie wyraził zgody na podgląd swojego portfela.
Ten gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
mgjimmy493

Profil użytkownika
Loginmgjimmy493
ImięMarcin
Liczba postów12
Wiadomości na czacie0
Miasto\'\'Orawa\'\'
Dołączył/a2010-10-09
Ostatnie logowanie2020-09-07
Odwiedzin profilu1794
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis

Posty gracza mgjimmy493 na forum GryGiełdowej


» Gra » Nowy wygląd zakładki zleceń
Proponuje rekomendacje spółki po przez ankietę. Użytkownicy wybierali by z pośród np. kupuj sprzedał trzymaj i tak dalej. Podobnie rozwiązanie jest na onecie ale tam rekomendują analicy banków i inni tacy, a tu by było więcej analityków :-)

» Giełda » Platforma w bzwbk
Ma ktoś konto maklerskie w bzwbk, jeżeli tak to proszę o informacje jak wygląda platforma. czy to jest metatrader4 czy coś innego. pozdrawiam i czekam na odpowiedz

» O Spółkach » Działalność gospodarcza
Jak zrobić aby składka do zusu wynosiła jak najmniej. Zależy mi żeby na firme wydawać mało ale ją nie zawieszać. I czy istnieją jakieś zniżki dla uczniów/studentów. pomóżcie

» OffTopic » praca za granicą
Może wiecie co jeszcze opłacało się przywieść z zagranicy

» OffTopic » praca za granicą
bizon korzystałeś z agencji pośrednictwa pracy czy ktoś cię wziął

» OffTopic » praca za granicą
'brak mi rozumu' ty gdzie byłeś za granicą i jaka pracę wykonywałes

» OffTopic » praca za granicą
Pochodzę ze wsi więc praca na farmie mi nie straszna. Myślałem o jakiś zbiorach ale proste pracę budowlane też mogę robić. Więc tylko chyba praca fizyczna

» OffTopic » praca za granicą
Może to nie jest związane z giełda ale zawsze z kasa:-). Chodzi o pracę sezonowa za granicą a konkretnie w niemczech. Chce się dowiedzieć czy był z was ktoś ma jakieś pewne miejsca do których jeździ i ile można zarobić byłbym wdzięczny

» Giełda » Skąd pieniądze
nasz kghm on wypłacił dywidende pewnie przez to

» Giełda » Gra, konto i niskie prowizje.
Co myślicie o Xtb. niskie prowizje ale słyszałem bardzo dużo złych rzeczy o nich więc pytam czy ktoś ma lub miał konto na Xtb

» OffTopic » Analiza Techniczna
Mam pytanie czy wie ktoś gdzie można kupić "John J. Murphy - Analiza techniczna rynków finansowych" w Krakowie.Chodzi mi o książkę bo nie mogę znaleźć na stronach księgarń
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG135165.9-0.59%17:09
WIG203572.3-0.73%17:09
WIG20 Fut3553.0-0.84%17:04
WIG20USD950.0-0.58%17:15
mWIG409428.0-0.25%17:09
sWIG8030548.0-0.49%17:09
 Notowania Świat
US BlueChip51876.1-0.09%22:05
Nasdaq10029118.2-1.09%22:01
Nikkei69360.9-4.15%8:45
DAX24681.7-1.25%17:31
Ropa WTI70.2-2.34%22:59
Złoto4072.1+1.13%22:00
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28893+0.12%22:00
CHF/PLN4.65297+0.04%22:00
USD/PLN3.76635-0.01%22:00
EUR/USD1.13875+0.13%22:00
GBP/USD1.31992+0.05%22:00
USD/JPY161.758-0.02%22:00
Forum
» Proszę dodać SYN2BIO [0]
» Zmiana nazwy spółki [2][SPL]
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
Wzrosty Spadki Staty
MEDINICE 75.00 8.70%
LIBET 1.45 8.21%
KOMPAP 23.20 5.45%
CELTIC 1.27 5.42%
ELKOP 1.90 5.26%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl