Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wyniki
| Login | miXell | |
| Imię | Michał | |
| Liczba postów | 1 | |
| Wiadomości na czacie | 0 | |
| Miasto | ||
| Dołączył/a | 2012-12-07 | |
| Ostatnie logowanie | 2026-06-22 | |
| Odwiedzin profilu | 1492 | |
| O sobie | ||
| Szkoła/Uczelnia | ||
| Motto/Podpis | ||
| Miejsce | Wartosc portfela |
Poprzednie miejsce |
zmiana | zmiana % 1 sesja |
zmiana % 5 sesji |
zmiana % 20 sesji |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 211 | 341,127.85 | 211 | 0 | -0.10% | -0.58% | -1.17% |
Posty gracza miXell na forum GryGiełdowej
| » Giełda » eMakler czy inny ? |
Jak dla mnie nie ma sensu wchodzić na giełdę z taką kwotą. W moim biurze maklerskim minimalna prowizja wynosi 5 zł, czyli dokonując transakcji za 100 zł, płacisz nie 0,38% a 5% prowizji. W takim przypadku twoje akcje muszą pójść o ponad 5% w górę, tylko po to żeby nie stracić. Bardzo dobrze że chcesz oszczędzać, ale czemu tak pod górkę. wydaje mi się że w tym przypadku faktycznie lepiej będzie zainwestować w fundusz inwestycyjny (wspominał już o tym eldraque7), a przynajmniej do czasu aż uzbierasz sensowną kwotę. a w między czasie możesz sprawdzić swoich sił na symulatorach.
Pozdrawiam i życzę powodzenia |
| GPW | Świat | Waluty |
|---|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Wzrosty | Spadki | Staty |
|---|---|---|
| LSISOFT | 51.20 | 13.02% |
| INTERBUD | 1.53 | 7.75% |
| CYFRPLSAT | 16.45 | 7.06% |
| DRAGOENT | 22.90 | 7.01% |
| DBENERGY | 8.90 | 6.97% |
| Więcej ... | ||
| ODLEWNIE | 20.20 | -8.18% |
| MEDINICE | 76.30 | -8.18% |
| PGFGROUP | 0.50 | -5.82% |
| KINOPOL | 18.75 | -5.06% |
| GETIN | 0.45 | -4.89% |
| Więcej ... | ||
| Rośnie: | 0 Spółek | |
| Bez zmian: | 0 Spółek | |
| Spada: | 0 Spółek | |
| Obrót: | 0 PLN. | |
