Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
oldvip

Profil użytkownika
Loginoldvip
ImięŁukasz
Liczba postów6
Wiadomości na czacie26
MiastoWarszawa
Dołączył/a2013-11-10
Ostatnie logowanie2020-07-29
Odwiedzin profilu1103
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
CYFRPLSAT 400 22.03 16.1950 -26.49 % 6,478.00  4.22%
KGHM 70 123.60 362.8500 193.57 % 25,399.50  16.55%
ZYWIEC 19 444.90 481.0000 8.11 % 9,139.00  5.96%
ENEA 650 15.64 19.3600 23.79 % 12,584.00  8.20%
SANPL 22 408.45 620.0000 51.79 % 13,640.00  8.89%
PEKAO 50 188.09 233.0000 23.88 % 11,650.00  7.59%
PGE 450 18.42 9.8160 -46.71 % 4,417.20  2.88%
ENERGA 452 17.00 18.6400 9.65 % 8,425.28  5.49%
KERNEL 149 39.40 19.4600 -50.61 % 2,899.54  1.89%
JSW 196 52.90 26.5500 -49.81 % 5,203.80  3.39%
PZU 180 42.00 67.3800 60.43 % 12,128.40  7.90%
DEVELIA 3990 2.05 10.4000 407.32 % 41,496.00  27.04%

Posty gracza oldvip na forum GryGiełdowej


» O Spółkach » Czy JSW da zarobić?
JSW dało dobrze zarobić, dzięki niej obrosłem w tłuszcz

JSW 95.33 2.18 % 196 52.90 80.21 % 8,202.97 18,684.68 17.15% Sprzedaj

» Giełda » Konto maklerskie
dobry moment na założenie db maklera był ponad rok temu. Teraz doszły opłaty i na rynku są bardziej konkurencyjne i tańsze rachunki.

» O Spółkach » konto maklerskie w Deutche
@studencina tabela prowizji się nie zmieniła w rachunku od marca 2012. Trzeba korzystać póki jest tak tanio. Jak zmienią to się wszyscy przeniesiemy na inne konta. Co za problem zamknąć rachunek którego umowa jest na czas nieokreślony i nie ma za zamknięcie żadnych opłat? Instrumenty finansowe też zawsze można przenieść do innego biura. 0,74gr za 400zł inwestycji jak ktoś wspomniał to smieszne grosze. A w innym biurze byłoby to już 5zł.

» O Spółkach » konto maklerskie w Deutche
Ze swojej strony dodam, że w oddziale Deutsche Bank też trwa to 15min, ale lepiej wcześniej uprzedzić, że zamierzamy przyjść, aby nie trafić na sytuację gdy nie ma żadnego wolnego doradcy.

O ile się nie pomylimy podając dane, to kurier w przeciągu max 10 dni dostarcza umowę. Także to standard co się tyczy kurierów bankowych.

» O Spółkach » konto maklerskie w Deutche
studencina napisał:
Jak dla mnie zmiana rachunku z Bossy to jak przesiadka do samochodu dwie klasy niżej.. Jak kolego liczysz każdą złotówkę to giełda chyba nie jest dla Ciebie..
Pozdrawiam, studencina


Piszesz w taki sposób jakby rachunek maklerski w Deutsche Banku był w porównaniu do Bossy kompletnie beznadziejny, a nie podajesz na to żadnych argumentów. Co więcej dla mnie dobry inwestor, choćby zarządzał dużymi sumami będzie przykładał wagę do każdej złotówki i nie straci jej niepotrzebnie. To decyduje o tym koniec końców, że potrafi zarobić właśnie tak dużo.

Prawda jest taka, że dla inwestorów rozpoczynających swoją przygodę i inwestorów którzy inwestują poważne sumy (tym bardziej) jest to idealny rachunek. Dlaczego?

1. Kupujemy przecież dokładnie te same instrumenty finansowe, więc po co przepłacać? 0,19% od zakupu akcji, 0,14% od zakupu obligacji bez minimalnej ceny. W przeciągu lat nawet 0,01% mniej na prowizji przyniesie bardzo duże oszczędności. Otwarcie, prowadzenie, zamknięcie rachunku bezpłatne do tego umowa na czas nieokreślony.
2. Deutsche Bank to największy bank na świecie o ugruntowanej pozycji, który skupia się przede wszystkim na produktach inwestycyjnych. 70% przychodów czerpie z takiej działalności.
3. Wysokiej jakości raporty, badania, analizy często cytowane na samcik.blox.pl. Osobiście uważam, że niemieckie podejście do pracy jest zupełnie inne; rzetelne i dokładne. Siedziba mieści się we Frankfurcie gdzie mamy oczywiście Frankfurcką Giełdę Papierów Wartościowych jest kolejnym plusem.

Mam znajomych, którzy płacą kilkadziesiąt złotych za utrzymanie "złotej karty". Osobiście korzystam z karty, która za to że jej używam dla mnie zarabia pieniądze, sam nic nie płacę. Chociaż w tym przypadku również wolałbym mieć kartę czy rachunek w Deutsche Banku niż w BOŚ banku. Gdyby oczywiście zmieniła się tabela opłat to bez sentymentów przenoszę konto, rachunek maklerski itd.

Pozdrawiam

» O Spółkach » Co dalej z Cyfrowym Polsatem!?
trzymam akcje, wkrótce powinno być odbicie i nadrobi straty
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG137927.9-0.67%10:32
WIG203656.6-0.61%10:47
WIG20 Fut3634.0-0.55%10:31
WIG20USD980.0-1.11%10:32
mWIG409661.1-0.56%10:32
sWIG8031160.9-0.26%10:32
 Notowania Świat
US BlueChip51564.7+0.14%06-18
S&P500 Fut7557.5+0.02%10:37
Nikkei72354.0+1.55%8:45
DAX24968.6-0.07%10:31
Ropa WTI75.3-1.52%10:47
Złoto4193.9+0.81%10:47
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.26798+0.24%10:47
CHF/PLN4.61244+0.29%10:47
USD/PLN3.72792+0.47%10:47
EUR/USD1.14487-0.24%10:47
GBP/USD1.31998-0.25%10:47
USD/JPY161.770+0.30%10:47
Forum
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
» Zmiana nazwy spółki [0][SPL]
» Prośba o dodanie EDITEL SA [0]
Wzrosty Spadki Staty
CLOUD 89.40 10.37%
ALTA 1.71 7.23%
MENNICA 41.00 6.49%
GTC 2.45 5.15%
MAXCOM 6.38 4.59%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl