Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
| Login | poliloli | |
| Imię | Paweł | |
| Liczba postów | 1 | |
| Wiadomości na czacie | 0 | |
| Miasto | Garbatka | |
| Dołączył/a | 2007-03-03 | |
| Ostatnie logowanie | 2019-09-19 | |
| Odwiedzin profilu | 1044 | |
| O sobie | ||
| Szkoła/Uczelnia | ||
| Motto/Podpis | ||
| Miejsce | Wartosc portfela |
Grał: |
|---|---|---|
| 1338 | 98,828.06 | 2007-03-03 - 2008-06-30 |
Posty gracza poliloli na forum GryGiełdowej
| » Gra » Wprowadzenie sezonów gry |
Moim zdaniem wystarczy tylko modyfikacja rankingów. Niektórzy inwestują biorąc pod uwagę nawet rok, a czasami dłużej. Nie można ich "dyskryminować". Jeśli chodzi o taką możliwość urozmaicenia gry, no to może stworzyć dwie odrębne gry? Sezonową i bezsezonową. Poza tym można by wprowadzić turnieje (np. 3-miesięczne) |
| » O Spółkach » Co myślicie O BUDIMEX-ie |
Setis25- jesteś żenujący.... 400 000zł jako nowy gracz? W ciągu dwóch dni? W czasie bessy? BRAWO!!!! |
| » O Spółkach » Co myślicie O BUDIMEX-ie |
Z tym budownictwem nie jest takie pewne. Ostatnio ceny mieszkań spadają, jak i innych prac budowlanych. Ja osobiście postarałbym się śledzić inwestycje związane z infrastrukturą na Euro 2012. Wybrane firmy napewno pójdą w górę. |
| GPW | Świat | Waluty |
|---|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| Wzrosty | Spadki | Staty |
|---|---|---|
| MEDINICE | 75.00 | 8.70% |
| LIBET | 1.45 | 8.21% |
| KOMPAP | 23.20 | 5.45% |
| CELTIC | 1.27 | 5.42% |
| ELKOP | 1.90 | 5.26% |
| Więcej ... | ||
| IBSM | 61.40 | -10.76% |
| CAPITAL | 2.90 | -8.23% |
| MDIENERGIA | 1.71 | -7.84% |
| HERCULES | 1.48 | -6.92% |
| ROPCZYCE | 24.90 | -5.32% |
| Więcej ... | ||
| Rośnie: | 0 Spółek | |
| Bez zmian: | 0 Spółek | |
| Spada: | 0 Spółek | |
| Obrót: | 0 PLN. | |
