Załóż konto | Przypomnij hasło
Ten gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
soku

Profil użytkownika
Loginsoku
Imię
Liczba postów2
Wiadomości na czacie107
Miasto
Dołączył/a2011-04-05
Ostatnie logowanie2023-02-28
Odwiedzin profilu978
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
PKNORLEN
PKN
102 57.20 146.3800 155.91 % 14,930.76  8.79%
BGZ
BGZ
59 60.00 80.4700 34.12 % 4,747.73  2.80%
PZU
PZU
120 38.91 72.1400 85.40 % 8,656.80  5.10%
MBANK
MBK
13 338.33 1632.0000 382.37 % 21,216.00  12.49%
GTC
GTC
250 18.13 2.1800 -87.98 % 545.00  0.32%
CEZ
CEZ
30 149.90 241.6000 61.17 % 7,248.00  4.27%
JSW
JSW
43 136.00 27.5500 -79.74 % 1,184.65  0.70%
BOGDANKA
LWB
279 113.50 24.6500 -78.28 % 6,877.35  4.05%
CDPROJEKT
CDR
4 7.10 257.5000 3,526.76 % 1,030.00  0.61%
VRGSA
VRG
19000 1.49 5.4400 265.10 % 103,360.00  60.87%

Posty gracza soku na forum GryGiełdowej


» Giełda » Pierwszy raz na gieldzie - czyli moje początki
Sprawdziłem w kilku źródłach i faktycznie wychodzi na to, że to błąd na stooq.. Chyba, że ktoś potrafi to jakoś wytłumaczyć?

» Giełda » Pierwszy raz na gieldzie - czyli moje początki
http://stooq.pl/c/?s=brs&c=1y&t=l&a=lg

Może się mylę, ale gdzie Ty widzisz 5,28 za Boryszew?
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG157676.2-2.37%10-30
WIG204180.9-2.40%10-30
WIG20 Fut4209.0-2.34%10-30
WIG20USD1060.9-2.68%10-30
mWIG4010677.2-2.45%10-30
sWIG8029608.7-1.58%10-30
 Notowania Świat
US Blue Chip51752.0-1.10%10-30
Nasdaq10028384.8-3.46%10-30
Nikkei63290.1-2.12%10-30
DAX25818.2-0.85%10-30
Ropa WTI104.1+2.08%10-30
Złoto3875.4-3.71%10-30
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.40199+0.29%10-30
CHF/PLN4.78190+0.28%10-30
USD/PLN3.94550+0.60%10-30
EUR/USD1.11570-0.30%10-30
GBP/USD1.33975+0.07%10-30
USD/JPY157.562-0.07%10-30
Forum
» Dywidenda Ambra [0][AMB]
» nazwa spolki AUX [2][AUX_]
» Zmiana nazwy spółki [4][SPL]
» CRQUANTUM [1]
» Kolejkowo (KLK) [1][KFL]
» Gra - dywidendy 2014 [13]
» zmiana nazwy na MultiQure [0][PUR]
» Dywidenda apator [0][APT]
» Dywidenda Seko [0][SEK]
» Dywidenda Izostal [0][IZS]
Wzrosty Spadki Staty
EUROHOLD 12.10 30.11%
MULTIQURE 1.48 6.95%
AIGAMES 0.68 5.28%
KOMPAP 22.00 4.76%
POLTREG 21.30 4.41%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl