Załóż konto | Przypomnij hasło
Zapraszamy do typowania wyników MŚ 2026! Zapraszamy wszystich do wzięcia udziału w zabawie! Typuj wynikiTen gracz nie znajduje się jeszcze w rankingu.
Sherk

Profil użytkownika
LoginSherk
Imię
Liczba postów3
Wiadomości na czacie0
Miasto
Dołączył/a2020-01-12
Ostatnie logowanie2021-07-11
Odwiedzin profilu714
O sobie
Szkoła/Uczelnia
Motto/Podpis

Zakupione Akcje - Pozycje Długie
Nazwa spółki Ilość  
akcji
Śr. cena
zakupu  
Aktualna
cena
Stopa
zwrotu  
Aktualna
wartość
Udział
CDPROJEKT 2 268.80 223.4000 -16.89 % 446.80  33.73%
11B 1 427.00 136.9000 -67.94 % 136.90  10.34%
CIGAMES 330 1.50 2.2450 49.67 % 740.85  55.93%

Posty gracza Sherk na forum GryGiełdowej


» Gra » Prowizje, jak to działa?
Ok, wszystko wyjaśnione, temat można zamknąć, dziękuje

» Gra » Prowizje, jak to działa?
Tak, ale przy zakupach akcji dwóch różnych spółek mam prowizję w wysokości 10zł od każdego zakupu. Czyli razem wychodzi mi 20zł

» Gra » Prowizje, jak to działa?
Witam wszystkich, jestem nowy w tej zabawie. Mam pytanie dotyczące prowizji. Jak to jest że za każdym razem (narazie mam na myśli kupno akcji dwóch spółek) nalicza mi 10zł prowizji? Wiem, że płaci się 0,39% od wartości akcji, ale nie mniej niż 5zł. Skąd w takim razie wzięło się 10zł w moim przypadku? Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia
GPWŚwiatWaluty
 Notowania GPW
WIG135972.7+0.95%17:09
WIG203598.4+1.26%17:09
WIG20 Fut3583.0+0.79%17:04
WIG20USD955.6+1.63%17:15
mWIG409451.8+0.25%17:09
sWIG8030698.1-0.17%17:09
 Notowania Świat
US LargeCap7360.8+0.04%18:35
Nasdaq10029393.0+0.59%18:35
Nikkei72366.3+4.61%8:45
DAX25000.5+1.05%17:31
Ropa WTI71.5+1.72%18:35
Złoto4035.1+0.90%18:35
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.28286-0.11%18:35
CHF/PLN4.64879+0.03%18:35
USD/PLN3.76320-0.30%18:35
EUR/USD1.13809+0.19%18:35
GBP/USD1.32132+0.36%18:35
USD/JPY161.714-0.04%18:35
Forum
» Zmiana nazwy spółki [1][SPL]
» Compremum brak arkusza zleceń [2]
» GRAGIELDOWA.PL [8]
» Prośba o dodanie zleceń dla... [0][ENP]
» opóźnienie notowań [1]
» Dla fanów strategii buy and... [25]
» Prośba o dodanie spółki... [0]
» Dywidenda Asseco [0]
» Prośba o dodanie spółki Grupa... [1][RAE]
» Prośba o dodanie MADNETIC [1]
Wzrosty Spadki Staty
CAPITAL 3.16 11.27%
ORCOGROUP 3.88 8.99%
SOPHARMA 7.92 8.49%
APSENERGY 4.91 8.39%
ONEMORE 2.30 6.98%
Więcej ...
Blogi - najnowsze wpisy
»thomasoo: Kozak podbija giełde XDD
»gra: Dni bez sesji 2016
»sygnaly-at: Jeden wykres zastępuje 1000 słów - MSW
»gra: Podsumowanie roku w grze, 2014 w liczbach
»gra: GPW dni bez sesji w roku 2015
Dane giełdowe dostarcza Notoria S.A. www.notoria.pl